האנימה של פיירי טייל חוזרת לעונה אחרונה!

-לא, שירילי לא חזרה… אבל היא הייתה חייבת לפרסם את הפוסט הזה מרוב האושר שלה ולשמח גם אתכם.-
אתמול, הירו מאשימה פרסם בטוויטר שלו את הציוץ הבא: “The Final Season of FAIRY TAIL TV anime will go on air in 2018!”
כלומר… שהעונה האחרונה של האנימה של פיירי טייל תעלה לאוויר ב-2018!
עכשיו אפשר להירגע. הסוף של פיירי טייל מבחינת האנימה לא יהיה זהה לשל רייב (ברייב האנימה עצרה בפרק 51 ולא המשיכה לעולם לצערנו הרב וכל הדברים המעניינים קרו במנגה).
ועכשיו באלי קצת אבל ממש קצת להזכיר לכם את מה שהיה באנימה שיצאה להפסקה לפני שנה וחצי~!
לוסי ויוקינו נעצרו בידי אנשי הארמון בקרוקס בלילה שלפני היום האחרון של משחקי הכשפות הגדולים, ואז ביום האחרון של המשחקים הגילדה התחלקה לשני צוותים: האחד- אלה שמשתתפים במשחקים ומעודדים את מי שמשתתפים, והשני- אלה שיצאו לחלץ את לוסי ויוקינו. פיירי טייל החזירו לעצמם את התואר הנכסף של “הגילדה מספר 1 בפיורה”!! והם הצליחו לשחרר את לוסי ויוקינו ובנתיים גם פגשו בלוסי מהעתיד, וברוג מהעתיד שהרג את לוסי מהעתיד והוציא משער האקליפס 7 דרקונים ואולטיר השתמשה בכישוף שהזיז את הזמן דקה אחת לאחור והיא נהפכה לאישה זקנה, ולבסוף הם הצליחו להחזיר את הדרקונים לזמנם המקורי.
תוצאת תמונה עבור ‪FAIRY TAIL 2014 GIF‬‏
לאחר מכן, הם חזרו למגנוליה וזכו במבנה גילדה חדש, וצוות נאטסו קיבלו משימה מאחד מהמלכים השמיימים של ישגאר: וורד סקווין, שהוא גם אחד מהמקימים של פיירי טייל. בקשתו הייתה להתיך את הקרח שמכסה את כפר השמש, כפר ענקיים שממנו הגיעה גם החברה לשעבר ברייבן טייל, פלייר. במהלך ניסיונותיהם להתיך את הקרח הם נתקלים בגילדת ציידי אוצרות סילפ לאברינית’ ובגילדה אפלה שעובדת תחת טרטרוס סקובוס איי שבה נמצאת גם מינרווה, היריבה של ארזה ממשחקי הכשפות. בסוף הם מצליחים להציל את כפר השמש למרות כל ההפרעות, ומתגלה שהזהות של הלהבה הנצחית זה דרקון הלהבה אטלס פליים, והוא סיפר על זה שקוטל שדי הקרח סילבר חשב לרגע שהוא אנ”ד, השד הכי חזק מספריו של זרף שהוא החזק ביותר מכל השדים מספריו של זרף. ובנתיים, קיוקה מטרטרוס הלכה לחסל את סקובוס איי ולקחה את מינרווה בשבי.
תוצאת תמונה עבור ‪fairy tail sun village GIF‬‏
בזמן שצוות נאטסו חזרו מכפר השמש לגילדה, טרטרוס ביצעו טבח בכל חברי המועצה (גם בחברי המועצה הנוכחיים וגם בחברי המועצה לשעבר) וכשהגיעו מטרטרוס למסעדה של יאג’ימה שבה באותו הזמן הראיג’ינשו ולאקסוס עזרו לו, אז יאג’ימה ולאקסוס והשאר חוסלו וזה נהיה לטריגר למלחמה בין הפיות לשדים. באותו הזמן, מתנהל קרב בין ג’לאל לחברי אורסיון סייס שבסופו אורסיון סייס מצטרפים אליו לקרים סורשייר.
תוצאת תמונה עבור ‪fairy tail TARTAROS GIF‬‏
בנתיים הפיות גילו שהמטרה של טרטרוס היא פייס שזה בעצם משהו של המועצה שמוחק את כל הקסם על פני כל ישגאר, וארזה ונאטסו ומירה וליסאנה נחטפים על ידי טרטרוס וכשהפיות חוזרים לגילדה אז בנתיים אלפמן שנשלט בידי סיילה הוא מתקין במרתף הגילדה לאקרימה שהכוח שלה הוא כמה פעמים של יופיטר, והגילדה מתפוצצת שניה לאחר שקאנה מכניסה את כולם לקלפים ונותנת את כל הקלפים להאפי ושארל ולילי שיעופו איתם הישר לטרטרוס.
תוצאת תמונה עבור ‪fairy tail TARTAROS GIF‬‏
במהלך הנסיונות של הפיות לעצור את פייס, וונדי נלחמת באזל וברגע ששארל כמעט נאכלת על ידיו, וונדי משיגה את עוצמת הדרקון שלה ובכך מחסלת את אזל ואז מפעילה עם שארל את מנגנון ההשמדה העצמית של פייס. לאחר מכן נחשפת המטרה האמיתית ברגע שהמנהיג שלהם מארד גיר נחשף: מטרתם להחיות את המאסטר שלהם, אנ”ד שחתום בתוך הספר. לאחר שמארד גיר השתמש בכישוף שבלע את כל המכשפים מלבד לוסי, אז כשלוסי כמעט הובסה אחרי זימון 3 רוחות שמיימיות בבת אחת, אקווריוס פתחה את השער בכוחות עצמה ואמרה ללוסי לשבור את המפתח שלה כדי לזמן את מלך הרוחות ובלית ברירה לוסי שוברת את המפתח כשהיא בוכה ואז היא מקבלת את הכוח של אקווריוס ומשלבת את הכוח של אקווריוס עם אוראנו מטריה ומחסלת את ג’קאל ומלך הרוחות משחרר את כל המכשפים. לאחר מכן, ארזה הביסה את מינרווה והכריעה את קרבן הארוך והחזירה את מינרווה למוטב. ובנתיים, גריי מגלה שאביו שמת עכשיו אויב שלו וסילבר וגריי נלחמים עד שגריי מנצח אותו ואז סילבר מדבר עם ג’וויה בטלפתיה ומבקש ממנה שתחסל את מי שגורם לו לנוע ושולט בגופה שלו, קייס, וג’וויה חיסלה אותו בלית ברירה בבכי, וסילבר העניק לגריי את כוח קטילת שדי הקרח בבקשה שיחסל את אנ”ד, שהוא שד להבה.
תוצאת תמונה עבור ‪fairy tail TARTAROS GIF‬‏
לאחר מכן, גאג’יל כמעט איבד את האוויר בקרב שלו ואז לוי הגיעה והנשימה אותו בהנשמה מפה לפה (IM SCREAMING!!) ואז הוא חיסל את טורפיוזר בשימוש בפלדה לאחר שנזכר בחברת מועצה לשעבר שטרטרוס רצחו שהייתה כמעין אמא עבורו במהלך ימיו בפנטום לורד, ואז אקנולוגיה הגיע למקום ואיגניל יצא מתוך נאטסו והתחיל קרב בין אקנולוגיה לאיגניל ואיגניל שלח את נאטסו להלחם במארד גיר ולקחת ממנו את הספר של אנ”ד ובנתיים ארזה נלחמת בקיוקה שמאיצה את הפעלת הפייסים, ולבסוף מנצחת אותה לאחר שקיוקה לוקחת ממנה את כל חושיה (כמובן שלאחר זמן קצר חושיה של ארזה חזרו), ונחשף בפנינו סוף סוף מה הדבר הזה שמקארוב הראה לגילדארטס ושאיוואן רצה כל כך שלאקסוס יגלה לו איפה זה בקרב שלהם… מה זה לומן היסטואר. לומן היסטואר זה מאוויס, המאסטרית הראשונה… הגוף האמיתי שלה. לאחר מכן, סטינג ורוג בזמן שהם עוזרים לנאטסו נגד מארד גיר נאלצים להתעמת עם יריב ותיק שלהם… המאסטר של הגילדה שלהם לפני סטינג, אביה של מינרווה, ג’יאמה. סטינג ורוג מחסלים את ג’יאמה בזמן שגריי מצטרף אל נאטסו ואז אחרי שמארד גיר כמעט מחסל את נאטסו וגריי באמצעות הקללה שהופכת את מי שנפגעים ממנה לכלום, ממנטו מורי, הם ניצלים מזה בכך שגריי סופג את הקללה לתוך גופו ואז הם מחסלים את מארד גיר במאמצים משותפים.
תוצאת תמונה עבור ‪fairy tail TARTAROS GIF‬‏
לאחר מכן, גם גראנדין ומטאליקאנה ו-וואיסולוגיה וסקיאדורם הופיעו והם הרסו את כל הפייסים בשניה שהם הופעלו ובנתיים גריי ונאטסו רבו על הספר של אנ”ד ולאחר שכל הפייסים חוסלו זרף הופיע ולקח מגריי את הספר של אנ”ד ואמר לנאטסו שהוא יגרום לו לעוד ייאוש בקרוב מאוד, ומחסל את מארד גיר סופית ואז נאטסו ממהר לאיגניל לסייע לו נגד אקנולוגיה אבל לא מספיק ואקנולוגיה מחסל את איגניל ואז כל הדרקונים גם מתים כי אין מה שישאיר אותם בחיים יותר, ולאחר שבוע הגילדה פיירי טייל מתפרקת ונאטסו והאפי יוצאים למסע אימונים של שנה לבדם, ומתגלה זהותו האמיתית של אנ”ד… שהיא לא אחרת מנאטסו עצמו.
תוצאת תמונה עבור ‪fairy tail TARTAROS ZEREF GIF‬‏
בנתיים, יש 10 פרקים שבהם אנו חוזרים 105 שנים בעבר… לסיפור ההקמה של פיירי טייל. בו אנו מכירים את יורי דרייר, אביו של מקארוב, את וורד בצעירותו, את פרהייט בצעירותו, את חברת הילדות של מאוויס זרה… ואנחנו לומדים על התחלת סיפור האהבה בין זרף למאוויס, ורואים איך מאוויס נהפכה לבת אלמוות… ואיך היא הגיעה להקמת פיירי טייל ולמה דווקא במגנוליה.
תוצאת תמונה עבור ‪fairy tail ZERO GIF‬‏
אחרי שאנחנו לומדים את הסיפור מאחורי פיירי טייל, אנחנו חוזרים לשנת X792, למשחקי הכשפות של השנה הזו. לוסי נהפכה לחלק ממגזין המכשף השבועי והיא מסקרת ביחד עם ג’ייסון את המשחקים, אבל תוך כדי היא עורכת חיפושים אחר חברי הגילדה ובודקת מה הם עושים בימים אלו כשאין את הגילדה, בתקווה שהגילדה תחזור יום אחד ושהיא תוכל לפגוש אותם שוב יום אחד. ביום האחרון של משחקי הכשפות, לוסי מנחשת נכון מי ינצחו אבל אז קורה דבר לא צפוי: נאטסו מתפרץ לזירה וממיס את כל האזור ועל הדרך את הבגדים של כולם בין היתר את של לוסי (אוו שובב קטן ~) ואז הוא בורח מעונש כי היסוי מחבבת את פיירי טייל והוא מגלה מלוסי שפיירי טייל פורקה ואז בלילה כשהוא ישן אצלה הוא מבחין שהיא ביצעה מעקב אחרי כולם ושם כתובת אש על הארמון שהיא השם של הגילדה ואז הוא ולוסי והאפי יוצאים למסע שמטרתו לאחד את כולם מחדש ולהחזיר את הגילדה ~
תוצאת תמונה עבור ‪fairy tail 2014 LAST TWO EPISODES GIF‬‏
ומה מצפה לנו בעונה האחרונה? וואו. המון. ולא באלי לספיילר למי שלא קורא את המנגה (שנגמרת עוד כמה ימים 🙁 ) אז יאללה ש 2018 תגיע כבר~!
יאללה מי בא לחגוג איתי את חזרת האנימה?!

תגובות:

 1. לא הבנתי המנגה נגמרה כבר והתרגום האחרון נגמר עוד כמה ימים או שיש עוד כמה ימים והמנגה נגמרת ביפן

   1. 18 צ’אפטרים שווים לכמה פרקים בערך?

    חוץ מזה ראיתי שאמרו שגם לאחר שהסדרה תגמר היוצרים ימשיכו עם משהו שקשור לפיירי טייל

    1. 18 צ’אפטרים שווים ל 10 פרקים כי אני מעריכה שהצ’אפטר האחרון יכסה פרק שלם
     והיה משהו לגבי “THE NEXT STAGE IS…” אבל לא הבנתי במה מדובר

     1. אהה אז שפיירי טייל תחזור יהיו בה 100+ פרקים כבר בשורות טובות ^^

      לרגע נבהלתי חשבתי שפיירי טייל תחזור רק בשביל 10 פרקים xD

  1. אני אגיד לך את מה שעניתי גם לעידו שביקש ממני לחזור רק בשביל זה: הייתי רוצה, אבל זה כבר יחזור כשאהיה בתקופה עמוסה מבחינת לימודים ומחויבות אישית והכל,,, אז לצערי לא למרות שהייתי רוצה.

 2. זה הדבר הכי משמח שיצא לי לשמוע בשנה הקרובה.
  תודה רבה! עשיתם לי את השבת!!
  אבל אני אישית חושב ששנה פלוס זה יותר מדי בשביל הפסקה.

  1. ושכחתי לשאול כי נזכרתי באיחור,
   איך זה שזאת תהיה העונה האחרונה עם נשארו עוד 2 ארקים לשדר אחריה ?
   (אווטאר, אימפריית אלוורז)

   1. שני הארקים הללו הם יהיו הארקים העלילתיים שירכיבו את העונה האחרונה.
    ואני מניחה שמלבד שני הארקים העלילתיים יהיה עוד ארק פילרי אחד ביניהם

    1. הוא עדיין לא יצא באיכות טובה שהיא לא מטלפון ובכתוביות באנגלית אז אי אפשר עדיין לתרגם בכלל את זה, אז…

  1. לא… רק למאוויס וזרף ואולי גם לגאג’יל ולוי אם יעשו ארק שמבוסס על הלייט נובל השלישי

  1. לזרף ומאוויס יש כבר ילד במנגה, אבל לגאג’יל וללוי יש ילדים בלייט נובל השלישי שני ילדים שהם תאומים, וגם מראים את הילדים מהלייט נובל הזה בפלאשבק כזה במנגה…

     1. תגידי יש אתר שאפשר לקרוא בו את הלייט נובלים
      כי יש לייט נובל אחד שאני רוצה לקרוא ואני לא מוצא אתר שיש בוא קריאה ישירה ללייט נובל

 3. שירילי אני ככ שמחה שכתבת פוסט!! כיף לי לדעת את זה😀💗הייתי בטוחה שכבר פיירי טייל לא יחזרו.. זאת בערך הסיבה שהתחלתי לקרוא את המנגה וגם הסקרנות הרגה אותי.. מבאס לדעת שעכשיו אני יודעת הכל, אני מרגישה שהרסתי לעצמי. וגם שיצאתם להפסקה, הסקרנות….. המשכתי לקרוא את המנגה באנגלית, האנגלית שלי לא פרפקט אבל היא ממש טובה, אז הבנתי את הרוב, היו חלקים שלא אבל כבר הגעתי לממש איזה 2 צ’אפטרים לפני סוף פיירי טייל… הרסתי לעצמי גם את המנגה וגם את האנימה 😧

 4. שירלייייייי יום מאושר בהחלט גם כתבת פוסט וגם מודיעים באותו פוסט שכתבת שפיירי חוזרתתתתת היום המאושר בחיי
  נ.ב:לא ידוע תאריך מוחלט לחזרה?

  1. לא ידוע
   אבל אני יכולה להגיד לך שזה יהיה או בינואר 2018 או אפריל 2018 או יולי 2018 או אוקטובר 2018

 5. כל היום שלי היה חרא
  באמת שעשיתם לי את היום עם ההודעה הזאת זה הדבר הכי טוב שקרה לי בשבועיים האחרונים.

 6. ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. וואווו אתם לא מבינים כמה זמן אני מחכה לזה!!!
  כי אני לא קורא את המנגה בכלל רק רואה פרקים.
  אז יצא שראיתי את הסדרה פעם שנייה מההתחלה ועד הסוף.
  איזה אושררר

 8. אני מחכה מ-2014 ואין לי כבר סבלנות לחכות!!! אבל הבאסה היא שעשיתי לי את כל הספויילרים שיש לדעתי כשקאראתי באינטרנט…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *