סיום פרויקט! שוקוגקי נו סומה 2, הארוחה השנייה – פרק אחרון!! (שנה טובה)

שלומות לכם, צופים יקרים.

קודם כל, הכי חשוב לי לפתוח בזאת שאני מאוד מאוד מעריך את אלו שהיו איתנו במשך כמעט שנה שלקחה לנו להוציא 13 פרקים, ואני מאוד מצטער על כך.

אל תחשבו שרק לכם היה קשה בהמתנה, גם לי היה קשה בעבודה מאוד. זו אנימה קשה מאוד, יש כל מיני ביטויים למאכלים בכל מיני שפות שאין להן דרך ביטוי בעברית.

לכן, אני, המתרגם, ויהונתן שעזר לי בשני הפרקים האחרונים, היינו צריכים להיות מאוד יצירתיים על מנת להפוך את הביטויים האלה למשהו בעברית שיהיה לכם מובן, ועל הדרך לנסות לחקור באינטרנט ולהבין זאת בעצמנו כי אחרת, איך נסביר זאת לכם?

אז התקופה הארוכה מאוד הזאת הסתיימה, ושנ”ס 2 עובר לקטגוריית ה”פרויקטים שהושלמו” בתפריט, אבל הפוסט עדיין לא הסתיים. ציפיתם שנסיים פרויקט בלי שלשירילי יהיה מה להגיד?

היי אנשים~! וואו. אז סיימנו תעונה השנייה של שנס (ועוד שבועיים עונה חדשה אבל וול) אז וואו אמ היה לי ממש כיף לעבוד על הפרויקט הזה אפילו שלא בהכל הייתי שותפה כי פרשתי לאיזה חודש בערך אבל כפי שאתם רואים חזרתי ואמ אני ממש נהניתי לבקר את שתי העונות של שנ”ס באמת שמחה שנהניתם משנס! נתראה עם שנס עוד שבועיים וחצי!

אני רוצה להודות לשירילי, מבקרת האיכות הנאמנה שלכם, לארטיום, שעזר לי עם הקריוקי וקידוד הפרקים, לואדים, שתרגם את הפתיח והסיומת ליהונתן, שעזר לי בתרגום הפרקים האחרונים, לאליה, שעזרה בעריכתם, לניב, שעזר בעריכת הפרק האחרון ולכם הצופים, כי בלעדיי כל מי שהזכרתי כלום מזה לא היה קורה!

בהזדמנות זאת אאחל לכולכם שנה טובה ומתוקה, הצלחה בכל אשר אתם עוסקים ושהשנה הזאת נרבה באנימות מתורגמות לעברית באיכות ובמהירות~!סוף סוף הם סיימו עם שנס 2~~~~~~

נתראה בפרויקט הבא ובשנה הבאה,

צוות קריספי סאב!

תגובות:

 1. איזה כיף!!
  תותחים!
  האמת שאני כבר פרשתי לאנגלית,
  אבל התבעסתי מהאנגלית, כי היו כל כך הרבה מילים שלא הבנתי (כל המושגים האלו של הבישול…)
  אז עכשיו אני רואה שוב עם התרגום המעולה שלכם.
  תודה רבה!!
  שנה טובה 😀

 2. בבקשה כולם 🙂
  היה לי כיף לערוך לשונית את הפרק הזה, גם פרק הסיום של העונה השנייה של אחת האנימות האהובות עליי, גם הפרק הראשון שעזרתי בו וגם, למה התקבלתי לפאנסאב הזה אם לא כדי לערוך לשונית פרקים בשבילכם?
  עכשיו אני מרגיש חפרן, תודה רבה באמת יקום!

  1. תודה רבה על התגובה המאוד מפורטת קודם כל. דבר שני, ניכר כי לא צפית בכל הפרקים אצלנו, כי במידה וכן היית יודע שפעם רשמנו מה זה אוממי וזה הסבר ארוך. זה הטעם החמישי במשפחה של הטעמים (מתוק, מלוח, מר וחמוץ) ואני לא ארשום כל פעם טעם חמישי כי כמו שאני לא קורא לטעמים הנ״ל הטעם הראשון והשני וכד׳ אקרא גם לטעם החמישי בשמו. עוד משהו?

 3. אתם יכולים בבקשה להעלות את הפרקים של פיירי טייל לאנימב ספין אשמח אם תעשו זאת

  *****תגיבו הבקשה******

    1. למה כן? אנחנו משקיעים על תרגום באיכות מעולה ואז הכל הולך לאנימה ספין? מה ההיגיון פה?
     אם היינו רוצים היינו פשוט חלק מאנימה ספין ואז הפרקים היו עולים שם.

     1. זה לא יותר טוב לכם? אתם מעלים את זה לאנימה ספין ככה זה יותר נגיש לצופים וגם אתם מקבלים את הקרדיט כי זה מראה מי העלה את האנימה וגם זה עושה לכם סוג של פרסום בגלל שהאנימה ספין זה אתר פופולרי והרבה אנשים משתמשים בו כדי לצפות באנימה ואם הם יכנסו לדף של האנימה הם יראו מי האתר שהעלה יכנסו וכולי…

     2. אני עושה הגב לעצמי כי אני לא יכול לעשות לך משום מה.
      לדעתי, ואני מדגיש שזאת דעתי בלבד ולא בהכרח דעת כל הצוות, זה לא הכרחי, אם מישהו ירצה הוא ימצא אותנו, ומה הטעם בלפרסם בפאנסאב אחד אנימות מפאנסאב אחר שעדיין פעיל? להעלות מה שאנחנו עבדנו עליו לאתר שלא שייך לנו כשעידו דואג שיהיה לנו פה אתר נוח ויפה? אני ממש לא רואה סיבה לזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *