פיירי טייל 2014


fdce2a93f66d89efdbfe8999c29805a91396643568_fullפרטים כלליים:

שם לועזי: Fairy Tail 2014

מספר פרקים: 102

תאריך שידור: ה-5 באפריל 2014 עד ה-26 במרץ 2016

סטודיו: A-1 Pictures, Bridge

ז’אנר: אקשן, הרפתקאות, פנטזיה, קומדיה, קסם, שונן

דירוג גילאים: 13+

איכות: 1080p

תקציר:

נאטסו, לוסי וחבריהם המכשפים מפיירי טייל חוזרים לעונה חדשה בה ישובו להגן על האנושות מאויבים חזקים במיוחד, ביניהם גילדות אפלות, דרקונים, וזרף, המכשף השחור החזק ביותר שהעולם ידע.

תקציר אובות:

1. לאחר משחקי הכשפות הגדולים, עלה למאקרוב רעיון כיצד לפתור את הסכסוכים בין שתי הקבוצות שנוצרו: עורכים משחק קצר שיקבע מי הקבוצה המנצחת, והקבוצה המפסידה תהיה חייבת לציית לכל הפקודות של הקבוצה המנצחת במשך יום שלם! (מומלץ לצפות אחרי פרק 26)

2. הפיות שלנו מתרחצות יחד, עד שאיכשהו נאטסו מבין שעליו להילחם נגד מאוויס.

3. בערב חג המולד, כל החבורה מתאספת אצל לוסי, ומשחקת ב”משחק המאסטר”. כמובן שזה לא יגמר טוב…

צפייה ישירה

הורדות

ארקים

תגובות:

 1. היושש! קודם תודה על כל התרגום והעבודה! מעריכה את זה מאודדד זאת סדרה מושלמת! רק רציתי לדעת אם אתם יכולים להחזיר את רשימת הארקים של פיירי טייל…. אפילו רק לתת כאן בסיקור קישור לרשימת הארקים כי זה באמת נראה לי נחוץ ואני יודעת שאני לפחות הייתי משתמשת הרבה בדף הארקים הקודם(איזה ארק זה בכל פרק, מתי נגמר ארק, איזה צ’אפטרים זה כו’…) תודה מראש שנהב

 2. אתם יכולים להעלות את האנימה השנייה של הירו משימה (מקווה שכתבתי נכון) או קישור לאתר שיש בו?

  1. לגבי האובה השנייה: נתחיל לתרגם ברגע שישוחרר התרגום האנגלי
   לגבי האובה השלישית: היא לא שוחררה עדיין ביפן

  1. אם היית טורח להיכנס לעמוד הצפייה הישירה היית רואה שכבר סיימנו לתרגם את כל העונה הזאת. הסיבה שהיא תחת קטגוריית “פעילים” היא שיש אובה חדשה שאנחנו עובדים עליה. ובלי שום קשר, מה זה משנה אם הם סיימו כבר?

 3. היי, תודה על התרגום!!
  רציצי לדעת אם אתם יודעים איפה אני יכולה למצוא את הפרקים הראשונים ממש של העונה הראשונה לצפייה/הורדה ישירה?
  תודה רבה על כל העבודה הקשה!

 4. מתי בערך תעבדו על האובה ה-3? אני פשוט לא רוצה להתחיל פיירי טייל 2018 בידיעה שלא סיימתי עם דרים ישנים יותר אז לא משנה מתי זה יצא, רק תענו לי בבקשה על השאלה הבאה- אתם מתכננים להוציא את האובה לפני פיירי טייל 2018?

 5. היי , קודם כל תודה רבה שאתם מתרגמים את המנגה והסרטים , אני מאוד מעריכה את ההשקעה שלכם אבל יש לי שאלה. אני התחלתי לראות את הסדרה מהתחלה ומפרק 44 אין עוד פרקים , כתוב שלא הוצאתם או משהו כזה ואני ממש רוצה לראות , איפה אני יכולה לראות את הפרקים? כאילו אתם הוצאתם את הפרקים האחרונים של הסדרה אז כנראה שהוצאתם גם את אלה.

  1. את כנראה טועה לחשוב שהכיתוב “פילר” הוא בעצם “לא נמצא” או משהו בסגנון, הפרקים קיימים במערכת, אם יש בעיה נוספת את מוזמנת לכתוב עליה בצ’אט 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *