אדנס זירו פרק 17 – מקדש הידע!

16
אוגוסט
2021
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

לילה טוב לכולם!

אז היום אני מפרסם את הפרק בשעה קצת מאוחרת והסיבה קצת מצחיקה חחחחח

הכל כבר היה מוכן רק לא העליתי את הפרק ופשוט שכחתי לגמרי מזה שאמור לצאת פרק היום (ועוד אני זה שקובע לעצמי את לוחות הזמנים :facepalm:) ובמקרה לפני שאני זז לישון הסתכלתי על התגובות באתר וראיתי שמישהו כתב שאמור לצאת פרק היום ולא יצא עדיין. אז תודה למי שכתב/ה את זה, בזכותך הפרק יוצא היום ולא מחר!

דרך אגב, אני נתקל בהמון שאלות של מתי נחזור לשחרר בליץ’/פיירי טייל עונה 1 והתשובה היא שהתכנון הוא לחזור לזה לאחר אדנס זירו. לאחר שאדנס זירו תסתיים, אתן הרבה יותר פוקוס למהמחר הרגוע ואשחרר גם לסירוגין פיירי טייל ובליץ’. מתי זה יקרה? אדנס זירו צפויה לשדר את הפרק האחרון שלה בסוף ספטמבר, אז ככל הנראה שנחזור לראות פרקים של פיירי טייל ושל בליץ’ בתחילת אוקטובר D:

הפרק של היום מעולה כרגיל. הוא סוגר לנו כל מיני פינות כדי לחתום באופן רשמי את ארק דג’יטליס ומתחיל גם ארק חדש. יש לאדנס זירו קטע כזה לסיים ארק באמצע פרק ולהתחיל אחד אחר באותו הפרק. זה קורה גם באנימות אחרות אבל לא כזה הרבה כמו פה. אולי זה כי הארקים מאוד קצרים. בכל מקרה, אנחנו נכנסים לארק מילדיאן, וגם תזכו לראות את ווייז מגשים חלום וגם Face Reveal של וויץ’!

חוץ מזה, משהו שמפריע לי בפרק הזה וגם בפרקים שאחריו (18-19 שעוד לא שוחררו פה) שמורגש מאוד שהם דוחפים המון צ’פטרים לפרק. האנימה התחילה בקצב מעולה ועכשיו מרגיש קצת שהם ממהרים, במיוחד בפרק הזה. אבל באמת שרק זה היה מה שהפריע, כל שאר הפרק היה מעולה וכיפי מאוד.

עד כאן לדיבורים, ועכשיו לצפיות! צפייה מהנה(:

פרק 17

ווייז קצת משתולל בפרק הזה XD

נתראה בסופ”ש עם פרק נוסף של אדנס זירו,

צוות קריספי סאב!