בליץ׳ חוזרת!!!!!!!!!!

21
מרץ
2020
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

אז כן, כאן עידו, כותב לכם מהמיטה בסגירת שבת מהבסיס הטכני בחיפה. מה שלומכם?

בכל מקרה, לפני שאספר לכם את החדשו הסופר משמחות שנודעו לי לפני יומיים, ארצה להגיד שתישארו חזקים, הקורונה תעבור בדיוק כפי שהיא הגיעה ואני ממש מצטער שאני לא בבית ויכול לעבוד על הוצאות כדי להנעים את זמנכם בבידוד הביתי. בנוסף, חשוב שנשמור על הוראות הממשלה כדי שנעבור את המשבר הזה כמה שיותר מהם. אני יודע שזה קשה ולא נעים, אבל זה לטובת כולנו.

במעבר חד אל החדשות המדהימות!!!

אז ככה, היום בלילה היה לייב סטרים שבו הוכרזו כמה פרויקטים של טייט קובו (המנגקה של בליץ׳) לכבוד יום ההולדת ה-20 של בליץ׳ בשנה הבאה.

אחד מהם הוא שהוואן שוט החדש שלו “Burn the Witch” יהפוך לסדרת מנגה קבועה בקיץ, ושהוא יקבל OVA בעונת הסתיו השנה. הסדרה הזאת מספרת על סיפור שקורה ביקום של בליץ׳, 12 שנים לאחר סיום ״מלחמת הדם בת אלף השנים״, שזה הארק האחרון בבליץ׳ שלא קיבל אדפטציה לאנימה…

עד ליום חמישי.

ביום חמישי קיבלנו הודעה סופר משמחת!!

ההודעה היא כזאת –

הארק האחרון של בליץ׳ יקבל אדפטציה לאנימה!!!!

אחרי בדיוק 8 שנים (עוד כמה ימים) מסיום האנימה והעצירה בצ׳פטר 479, הוחלט סוף סוף שבליץ׳ תמשיך גם אל 207 הצ׳פטרים שלא קיבלו אדפטציה, צ׳פטרים 480-686 שהם סובבים סביב הארק האחרון של בליץ׳, ״מלחמת הדם בת אלף השנים״. מתי זה יקרה? עוד לא ידוע, אם הבנתי נכון מתישהו ב-2021 אבל אל תתפסו אותי במילה. בכל מקרה, עצם זה שאמרו לנו שבליץ׳ חוזרת זה כבר מדהים.

יש שמועה שמסתובבת באינטרנט שלאנימה יהיה סוף קצת שונה מבמנגה, כי לקראת סוף המנגה הם זרזו את טייט קובו לסיים אותה והוא לא עשה דברים כפי שהוא באמת רצה, אז יכול להיות שהוא ישתמש בהזדמנות הזאת כדי לעשות אותם כפי שהוא תכנן.

חוץ מזה, כל מה שידוע לנו חוץ מזה הוא שרוב הקאסט המקורי יחזור (יאמאמוטו לדוגמה יקבל מדבב חדש כי המדבב שלו נפטר) וגם כמובן יהיה קאסט חדש כי יש המון דמויות חדשות. הסטודיו לא ידוע, התאריך לא ידוע וגם כל השאר הפרטים.

אבל תהיו בטוחים שברגע שיהיה עדכון אני אדאג שתדעו! וכמובן כמובן זה מובן מאליו שאנחנו נתרגם את העונה החדשה הזאת כשהיא תצא! (וגם את האובה של Burn the Witch)

ועד אז מה? בקרוב יוצאת העונה החמישית של שוקוגקי נו סומה, שעליה אעבוד בסופשים, ובמקביל אמשיך לשחרר פרקי בליץ׳ וכרגע אנחנו דנים בצוות לאיזה ארק להמשיך לאחר שנגיע לפרק 167. ואחרי ששנ״ס יסתיים (זו תהיה העונה האחרונה), תתפוס את מקומו ״הפוגה בים״ סוף סוף ואנחנו נתחיל לשחרר אותה (כמובן שגם הסרטים של בליץ׳ והאובות של שנ״ס).

מקווה שעשיתי לכם קצת שמח בלב למרות כל המצב הקשה ותישארו חזקים 🙏🏼🙏🏼