בליץ’ פרק 158+אמנות החרב אונליין: אליסיזציה – מלחמת העולם התחתון פרק 13!

24
אוגוסט
2020
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

שלום וברוכים השבים!

לאחר זמן רב מאז ההוצאה האחרונה, סוף סוף הגענו לאחת נוספת, והפעם פרק של בליץ’ ופרק של סאו!

יש שאלה שהרבה שואלים פה, והיא למה אנחנו עובדים על סאו אם יש כבר קבוצה אחרת (שאין לי מושג מה שמה) שעובדת עליו.

קודם כל, אני עובד על אנימות שאני אוהב, ולא לפי מה שאתם מבקשים. אני יודע שזה מבאס לשמוע את זה, אבל הפאנסאב שאני עושה הוא בעיקר בשביל עצמי, ואני מאמין שכך גם רוב חברי הצוות של קריספי סאב. ואדים ואני מאוד אוהב את סאו ולכן אנחנו עובדים על האנימה הזאת ונהנים מאוד לשחרר פרקים שלה.

דבר שאני כן מקשיב בו לצופים הוא לפעמים בנוגע לפילרים או תעדופים של פרויקטים מסוימים. למשל, אני יודע שרוב הצופים שלנו מעדיפים את שוקוגקי על פני סאו או בליץ’ ולכן אני מתעדף את שוקוגקי על פני שאר הפרויקטים הפעילים/מתוכננים שלנו כי גם ככה אני אוהב את כל האנימות הללו מאוד.

זהו, אני מקווה שהבהרתי את הנקודה שלי ושאראה עכשיו הרבה פחות שאלות בסגנון (למרות שבטוח יש כאלו שלא יקראו את זה וימשיכו לשאול XD)

בכל מקרה, ארק ה”אליסיזציה” של סאו הוא פשוט נהדר לטעמי ולא יכולתי לוותר על לתרגם את החלק האחרון שלו. אולי יום אחד אחזור גם לתרגם את 36 הפרקים הראשונים, אבל כרגע זה רק בגדר תכנון ויש לי דברים שאני רוצה לעשות לפני כן. נראה לגבי זה.

חוץ מזה, רציתי להגיד לכם שלעת עתה אני בחופשה של שבוע מהצבא (נקווה שהיא גם באמת תהיה שבוע). אני מתכנן לתת גז בפרקים ולהשלים את כל הפערים שנוצרו, אז תצפו בשבועות הקרובים לראות הוצאות ^~^

ועכשיו, אל הפרקים~

בליץ’ פרק 158 | SAO פרק 13

קיריטו, היית בקומה כבר עונה שלמה. אתה לא חושב שהגיע הזמן להתעורר? 3:

שבוע טוב,

צוות קריספי סאב~!