בליץ’ פרק 168! נכנסים לארק חדש!

20
פברואר
2021
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

ברוכים השבים לקריספי סאב!

מי היה מאמין, אבל קרה מצב שבו 4 (!!!) פוסטים ברצף לא היו שלי ולא כתבתי פוסט כבר 18 ימים!

זה אומר שהמצב משתפר חחחחח (לא אשקר ואגיד שקצת התגעגעתי גם)

דרך אגב, זה עוד לא נאמר באופן רשמי אבל עשינו שינוי בימים של ההוצאות. בליץ’ ייצא בימי שישי כל שבוע במקום בשלישי, ופעם בשבועיים ייצא פרק מהעונה הראשונה של פיירי טייל יחד עם צ’פטר ממשימת 100 השנים.

בכל מקרה, היום אני כאן עם פרק 168 של בליץ’.

אז כמה דברים מעניינים ומיוחדים לגבי הפרק הזה.

*הפרק הזה היה הראשון שלא שודר בערוץ הילדים.

כן, כן, בליץ’ שודרה פעם בערוץ הילדים. מי שמהדור שלי בטח זוכר את זה שערוץ הילדים היה הופך בלילות ל-X הירוק ואז היו משודרות אנימות שפחות מתאימות לילדים קטנים, ממש כמו בליץ’. בכל מקרה, היא הייתה מושדרת בתרגום, לא בדיבוב. אז בעצם הם עצרו בפרק 167 משום מה וזה הפרק הראשון שלא שודר שם.

*הפרק הראשון שיש לו גרסת 16:9 – אם שמתם לב עד עכשיו הוצאנו פרקים במתכונת “מרובעת”, כלומר שיחס הרוחב-גובה שלהם היה 4:3. זה היה הסטנדרנט פעם, שימו לב שבהרבה אנימות ישנות זה ככה. מכיוון שהסטנדרט השתנה ל-16:9, מה שאתם רגילים אליו כבר, אז בבליץ’ גם שינו את זה בשלב מסוים, ואנחנו ישר קפצנו על זה כי זה נראה הרבה יותר טוב.

*נכנסים לארק פילרי חדש!

*בבליץ’ יש מסורת משונה להיכנס לארקים של פילרים באמצע ארק גדול (כי אפשר להגיד שכל שבבליץ’ יש ארבעה ארקים ושניים מהם מאוד מאוד גדולים). הפילרים האלה נכנסים בעצם באמצע העלילה והם מתקיימים על בסיס העלילה הקנונית (של המנגה) ובפרק זמן מסוים בה, אך זה אף פעם לא מוגדר בדיוק. למשל פה, אנחנו יודעים שזה אחרי הארק של סול סוסייטי כי מגיע קפטן חדש ליחידות שחסר להן קפטן, אבל אנחנו יודעים שזה גם לא ממש מתיישב בקנה אחד עם קו העלילה הנוכחי כי ישר מהסול סוסייטי עוברים לארק של האראנקארים. מה שנקרא, לדחוף פילרים בכוח.

אבל (!!!) זה ארק ממש ממש טוב שאני אהבתי מאוד. אני סיימתי אותו ביום אחד!

ותבינו, אני אחד כזה שאוהב למרוח סדרות הרבה זמן, לא מצליח לעשות בינג’ים חחח

אז אני יודע שהרבה התבאסו שלא דילגנו על הפילרים, אבל אני באמת ממליץ לכם לתת צ’אנס אם לא צפיתם, זה ארק שאני ממש אהבתי.

ולמי שעדיין מבואס, זכרו שזה רק 22 פרקים! אנחנו אמורים לחזור בסביבות יוני לעלילה DD: (אם לא מחשיבים את הספיישלים שאנחנו עומדים לעשות ואנחנו עוד לא יודעים את זה ^^)

אז זהו, כתבתי פוסט יחסית ארוך לבדרך כלל, אבל מקווה שקראתם ונהנתם ממנו קצת (:

אל הפרק~~

פרק 168

הקפטן החדש עושה אחלה Debut!

נתראה בפעם הבאה,

צוות קריספי סאב!