דאבל אדנס זירו! פרקים 10+11~ (ומה קורה עם ‘מהמחר הרגוע’?)

10
יולי
2021
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

מה קורה כולםםם

מקווה שהיה לכם שבוע טוב, ואם לא אז אני בטוח שבזכות הפרקים האלה לפחות תסיימו אותו בטוב!

אז היום אני כאן עם שני פרקים של אדנס זירו, שני פרקים שאפשר להגיד “חותמים” את הארק שנכנסו אליו בשני הפרקים הקודמים (למרות שהסוף האמיתי הוא בתחילת הפרק הבא אבל לא נורא ^^”)

בפרקים הקודמים, ראינו שרבקה וחבורה גדולה של בי-קיובריות נחטפו לכוכב גילסט ונמכרו לקפרד סוטה. שיקי והחבורה יצאו להציל אותה ונתקלו בסיסטר, שמסתבר שהיא רעה. אבל רגע, סיסטר לא אמורה להיות לצידם?

אז בפרקים של היום אנחנו נגלה מה הקטע עם סיסטר, נראה מה הבנות שנחטפו יעשו כדי לנסות להציל את עצמן ומה בעצם יקרה עם כל המצב הבעייתי שנוצר. למען האמת, את הארק הזה אני פחות אהבתי ביחס למה שהיה עד עכשיו באדנס זירו, אבל הוא עדיין נחמד. הארק הבא שמתחיל באמצע הפרק הבא, הוא לדעתי הרבה יותר טוב, ואת זה אני אומר אחרי שראיתי רק שני פרקים ממנו D:

ועכשיו אדבר קצת על ‘מהמחר הרגוע’ כי אני רואה שאני צריך להבהיר מה קורה עם הפרויקט הזה.

אז לא, לא פרשתי ממנו. אני עדיין עובד עליו. למה לא יוצאים פרקים? כי אני עובד עליו מאחורי הקלעים, בזמן שאני מסיים את העבודה על אדנס זירו, ואני רוצה ליצור מקבץ פרקים שיהיה לי מוכן לפני שאני חוזר לשחרר כדי שלא ייווצר מצב כמו המצב שנוצר עכשיו. או במילים אחרות, כדי להבטיח את רציפות ההוצאה של הפרויקט. אז אני ממש אשמח אם תוכלו להיעזר בעוד קצת סבלנות כי לפי ההערכה שלי, עוד החודש כבר אחזור לשחרר פרקים.

ובנימה זאת, תהנו מהפרקים!

פרק 10 | פרק 11

חחחחח הפרצוף הזה של שיקי הוא זהב xd

 

נתראה בפעם הבאה,

צוות קריספי סאב!