דאבל פיירי טייל 2018: פרק 29+30!!

08
מאי
2019
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אהלןןן
שוב אני מפרסמת לכם (וזה אומר שלפחות לאחד מהפרקים האלה יהיה אימפקט רציני, נגש לזה אחרי שקצת אחפור לכם)

אז לאחרונה לא היה שקט כלל לתושבי הדרום (בעיקר להם), אז לתושבי הדרום שביניכם… אני ממש מקווה שיהיה המשך שבוע שקט יותר, ואני ממש מקווה שאתם בסדר 🙂

אני כרגע גרה בעיר שאין בה כל כך אזעקות, ראשלצ, אבל אני הולכת לעשות שנה הבאה שנת שירות באזור שדי קרוב לעזה, וכן זה מעורר אצלי חששות בין היתר של ‘זה אורח חיים של אזעקות שאני לא רגילה אליו’, אבל עדיין אני אלך על זה.

ובנושא אחר, וואו, אתם קולטים שעוד חודש וחצי חופש מבחינת מי שמתחת ל יב מביניכם? ומי שב יב אתם קולטים שעוד פאקינג חודש וחצי מסיימים? וואו, הזוי לי העניין של לסיים בית ספר, בראש שלי אני עדיין בכיתה י לא יודעת מה אתכם. אני באמת מסיימת בית ספר?

אוקיי יאללה חפרתי לכם מספיק על החיים. יאללה לפרקים.

אזזז סוף סוף גילדארטס החליט לחזוררר אחרי שהשניים עשר התאחדו עם זרף בפיירי טייל ומייביס נפלה תחת שליטת אינבל וזרף ביקש מאיירין להפריד את לב הפיה ממייביס וניינהארט יצר היסטוריות של שלושה מהשניים עשר: בראדמן, גוד סרנה ו-וואל. גילדארטס חזר בדיוק לקרב נגד ההיסטוריה של המכשף הכי חזק בישגאר-גוד סרנה, מה יקרה בקרב הזה?! נגלה בפרק 29. בפרק 29 גם יתחיל משהו שיימשך גם לפרק 30, שבפרק 30 חשוב לחלק הראשון שלו שתגיעו מוכנים עם מלאאא טישו, ואגלה לכם למה.. למרות שקראתי את המנגה, עדיין זה היה לי יותר מדי עצוב וממש בכיתי. פאק איט. ובסוף של פרק 30, תהיה תגלית שהולכת לשנות יחסים בגילדה בין 2 דמויות חשובות, אתם כבר יכולים לנחש איזה דמויות, אבל לא אגלה לכם בלי שתראו את הפרק מי הדמויות.

טוב, סקרנתי אתכם מספיק לקראת 2 הפרקים ה-א-ד-י-ר-י-ם במיוחד האלה?!

יאללההההה

לפרקיםםםם (פרק 30 יתווסף בהמשך)


פרק 29

פרק 30


גילדארטס, אתה חושב שבגלל שהחופש הגדול קרב גם לך יהיה חופש גדול ותוכל לראות יותר את הבת שלך?

אמאלהה, אני מתה מהחמידות מה זההה למה האחים דראגניל כאלה חמודיםםםם לעזאזללל

עד הפעם הבאה והמשך שבוע שקט~!
צוות קריספי סאב