דרושים אנשים למשימת ה-100 השנים!

26
אוקטובר
2020
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

יו, מינה! הגעתם לגילדת המכשפים מס׳1 בכל פיאורה, פיירי טייל~!

אנחנו רוצים להקים צוות מעולה שייצא למשימת 100 השנים ויסיים אותה בהצלחה. המשימה תהיה מאתגרת מאוד, מעניינת בטירוף והכי כיפית בעולם!

אז אם אתם חושבים שאתם מתאימים, אם אתם מאמינים בכוח של הקשרים ושל החברות ואם אתם סתם רוצים להצטרף לגילדה הכי כיפית בעולם, השאירו כאן פרטים!

חחחח ועכשיו בנימה קצת יותר רצינית,

אנחנו רוצים להתחיל סוף סוף לעבוד על המנגה של משימת 100 השנים ולשם כל נצטרך עזרה מהצופים המוכשרים שלנו. אנחנו צריכים עורכים לשוניים ומנקים ומדביקים. מה כל תפקיד דורש?

עורך לשוני חייב להיות ספץ בעברית, לשלוט היטב בבסיס של השפה ולהיות בעל ידע עשיר בשפה העברית. בנוסף, להיות חד עין ולשים לב לטעויות בתרגום ולשורות שאפשר לשפר את הניסוח שלהן. חשוב שהעורך הלשוני גם יתמצא בעלילה של פיירי טייל, זה חיוני מאוד לעריכה ויהיה עוד יותר טוב אם הוא קורא בעצמו את המנגה.

מנקה ומדביק צריך להיות אדם עם ידע רחב בפוטושופ והמון יצירתיות. בניקוי העבודה די פשוטה ולא יותר מדי מסובכת, אבל בהדבקה הכיף מתחיל. המדביק לוקח את התרגום המוכן ומדביק בבועות המתאימות ויכול להתפרע ולהפגין את היצירתיות שלו בעיצוב הכתוביות, באופן התצוגה שלהם ובכל דבר שיראה לנכון.

נכון שזה נראה אדיר בטירוף??

חושבים שאתם מתאימים ומעוניינים להצטרף? אתם מוזמנים להשאיר את הדיסקורד/סקייפ שלכם כדי שאוכל לראיין אתכם כמו שצריך, או לשלוח לי הודעה בדיסקורד בעצמכם!

Ido4224#5116

ההרשמות נסגרו!