חוגגים 300 לפיירי טייל! פיירי טייל 3 פרק 23~

17
מרץ
2019
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

רגע, איך 300 אתם בטח שואלים.

אם מחשיבים את כל העונות: 175+102+23=300!

אבל לא רק לפיירי טייל מגיע מזל טוב על הפרק ה-300 שלה, אלא גם לי על הפוסט הרביעי שלי ברצף! ובמיוחד במיוחד לכם על זה שאתם סובלים אותי כבר ארבעה פוסטים ברצף! (תאשימו את הצוות שלא רוצה לפרסם)

אך היום היית תפנית מפתיעה בעלילה ומישהי מהצוות (מעניין כבר מי זו) שטגנה את הפוסטים של שני הפרקים הבאים, ואתם יודעים שכשהיא משטגנת פוסט של פרק, משהו עם הרבה מאוד אימפקט עומד לקרות בו, אז צפו לזה בקוצר רוח~

לכבוד חגיגת ה-300 פרקים לפיירי טייל קיבלנו אחלה של פרק להיום – התקדמות של 3 צ’אפטרים, האנימציה בקרבות ממשיכה להשתפר, העלילה זזה בקצב מדהים והמדבב של הספריגן החדש שיופיע בפרק הזה פשוט עושה עבודה מ-ד-ה-י-מ-ה! (למרות שהיו כמה קטעים שציפיתי מהם ליותר השקעה כי כמה כבר אפשר להגיד שהם חוסכים את התקציב?)

בכל אופן, הקרב של לוסי ונאטסו נגד ג’ייקוב ממשיך רק שהפעם הוא ברייג’ מוד. לוסי מצליחה למצוא דרך מאוד מעניינת ויצירתית לקדם את הקרב הזה ולהביא אותו לסיומו. לאחר מכן, דרומה לפיירי טייל בנמל הרג’יאון, ארזה, קאגורה וג’לאל נתקלים בספריגן השלישי שהגיע עם הצי הדרומי של צבא אלברס ש”זורק עליהם פצצה” לא קטנה עם הכוח המאוד מיוחד שלו.

סיכום הפוסט בשתי מילים: רוצו לצפות!!

MEGA | Torrent

300 זה אומר שמתקרבים לסוף??????

נתראה בפעם הבאה (שלא תהיה איתי!!!),

צוות קריספי סאב~!