יא ! פוסט שלי ~! שיט למה אני מפרסמת את זה … כנופיית הישבנים חוזרת לרייב ~!

07
פברואר
2017
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

שיט …. כבר הבנתם . כתיבת הפוסט הזה עושה לי סיוטים ;;; תצילו אותי !!! מישהוווווו ? תצילו אותי ? מישהו ? יש שם מישהו ?! הצילווווווווו !!! פלו אולי אתה תציל אותי ? ;;; או שאולי איך שהוא וונדי תגיע מפיירי טייל ותציל אותי ? מישהוווווווווו ?! מישהוווו ?!!
אמ … אני מצטערת ;; עכשיו האתר יהיה מת לפחות עד ל – 22.2 באשמתי 🙁 אני יודעת שזה מחרפן אתכם כבר שמלא זמן לא הוצאנו שנ”ס או פיירי , אבל … זה בגלל שיש לי מלבד הלימודים גם המון פרויקטים שקשורים למחויבות האישית שלי שלוקח לי המון זמן לעבוד עליהם, ולעידו יש עומס רציני בלימודים …אז וול …
ותקשיבו אנחנו באמת זקוקים בשביל שהמנגה של פיירי תצא ובשביל שאולי נתרגם תמנגה של רייב (כי הפרק האחרון באנימה של רייב, פרק 51, הוא עם סוף פתוח, ואין עוד עונה לאנימה, ויש 200 צ’אפטרים אחרי זה במנגה של רייב… שאגיד לכם את האמת היא אפילו טובה יותר מהאנימה) לעוד מנקים ומדביקים . הסיבה שבגללה אנחנו לא משחררים כלום במנגה זה כי אין למנקות והמדביקות הנוכחיות זמן בכלל. אז בבקשה אם מישהו מסוגל להבחן לזה… זה באמת יעזור לנו.
ולגלות לכם את האמת בשנ”ס ופיירי היום התחלנו להמשיך לעבוד על הפרקים באנימה , אבל הם לא יצאו לפני ה – 22.2 בגלל שלא אוכל לבקר איכות לצערי … מצטערת .
אבל מה שכן , בסוף החודש נסיים עם האנימה של רייב ~! 🙂 ובסוף החודש גם תדעו אם נתרגם או לא את המנגה של רייב .
חפרתי מספיק על דברים לא קשורים לפוסט עצמו , לא ?
אז האם אתם מוכנים להיות מוטרדים שוב ? כן ? כן ?!!!!!!!! כןןןןןןןןןן ?!
טוב יאללה בואו נלך לפרק מטריד ביותר .
תרגם יהונתן ערכה לשונית אליה ביקרה איכות אני והשאר עידו
BUTTSCRYBECAUSEOFPLUE

פלווווווווו חמוד כל כך אמאאאאאאאאאא 🙁 בואו נבכה יחדיו 🙁

נפגש שוב כשנפגש יום אחד (בשבוע הבא ~ עם תחת .)
צוות קריספי סאב ~