יומולדת 5 לקריספי סאב!!!

09
מאי
2021
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אהלןן כולםםם
מה שלומכם??
בין מטלה למטלה מצאתי לי זמן לכתוב פוסט יומולדת לאתר שלנו, כשאני בשיא של להרגיש את החזרה לשגרה שלנו ומתחילה לאט לאט לשכוח מהקורונה 🙂
אז אי שם, לפני 5 שנים בדיוק, החלטנו לאחר הקפאה של תקופה של האתר להחזיר את האתר שלנו ולהתחיל לתרגם את שוקוגקי נו סומה – מה שהוביל ללידה של קריספי סאב, בהתחלה, כמו שגולשינו הנאמנים עוד מהתקופה שלפני קריספי אולי יזכרו, אנחנו היינו “פיירי טייל ישראל”, מי היה מאמין שאני פה עוד מהתקופה של פיירי טייל ישראל?

אז… מה עשינו בחמש שנים האלה?
וואו, לא מעט.
עברו אצלנו לא מעט מתרגמים, עורכים לשוניים, מנקים ומדביקים, טייפסטרים ועוד….
התחלנו 2 פרויקטי מנגה בניהולי (פיירי טייל ופיירי טייל: משימת 100 השנים)
ברגע זה יש לנו 3 פרויקטים פעילים (אדנס זירו, מהמחר הרגוע ומשימת 100 השנים), שמחלקם תזכו לקבל דברים היום 🙂
השלמנו 10 פרוייקטים, מתוכם 2 עונות של פיירי טייל וחמש עונות של שוקוגקי נו סומה
מתוכננים לנו ברגע זה 3 פרוייקטים מדהימים (בליץ’: מלחמת הדם בת אלף השנים, המשרתת הדרקונית של גברת קובאיאשי S וקומדיית הנעורים הרומנטית שלי הייתה שגויה, כפי שציפיתי)
ברגע זה גם מוקפאים לנו 4 פרוייקטים (העונה הראשונה של פיירי טייל, המנגה של פיירי טייל, בליץ’ ואמנות החרב אונליין: אליסיזציה – מלחמת העולם התחתון)
שחררנו 3 סרטים (שני הסרטים של פיירי טייל ובואו נקשט את הפרחים המובטחים בבוקר הפרידה)
מתוכננים לנו 6 סרטים אדירים במיוחד (אוהב אותי, לא אוהב אותי, שלושה סרטים של בליץ’, רדליין ושרוף את המכשפה)
וכמובן שעברנו ביחד את השנה האחרונה, שלא הייתה קלה במיוחד בגלל הקורונה.

עכשיו, כמה מילים מכמה חברי צוות של האתר שלנו 🙂


שירילי:
וואו, 5 שנים! אני לא מאמינה שעברו 5 שנים מאז ששינינו את השם שלנו לקריספי סאב, והפאנסאב שלנו נולד מחדש בתור קריספי! באמת שאני מרגישה שהתבגרתי ביחד עם האתר הזה, תראו אותי, הגעתי לאתר הזה כשהוא עוד היה פיירי טייל ישראל והייתי בכיתה ח’ אם אני לא טועה, ועכשיו אני בצבא אחרי שהספקתי לעשות בין יב לצבא גם שנת שירות. וואו, איך הזמן רץ. אני עדיין זוכרת את היום שבו עידו בחן אותי לאתר, כאילו זה היה אתמול, ואני גם זוכרת את השיחה שהייתה לנו לפני שנהפכנו לקריספי סאב. אני רוצה לאחל לאתר שיהיו לנו עוד שנים אפילו יותר פוריות מבחינת עבודה 🙂

עידו:

עוד שנה חלפה, שנה מאוד מוצלחת של קריספי סאב (לפחות בחצי השני שלה). שנה חמישית מאז “הרחבת” האתר ולידתו מחדש. בשנה הזאת הספקתי לעבור כמה וכמה תפקידים בצבא וכשלבסוף הגעתי לתפקיד שבו אני עושה יומיות, ידעתי מה הדבר הראשון שארצה לעשות עם זה שאני כל יום בבית – להשקיע יותר באתר שאני כל כך אוהב. אמנם השנה, לא אעשה את הסטטיסטיקות שאני אוהב לעשות כי כבר יש עמוד כזה אבל כן אשמח קצת לעבור על מה שעשינו השנה (:

אז את השנה החמישית של קריספי סאב פתחנו/סגרנו את השנה הרביעית עם סיום הפרויקט ‘זיכרונות מפלסטיק’ ואם לא צפיתם בו אז רוצו עכשיו! זו בדיוק גם הייתה התקופה שבה התחיל השידור של העונה החמישית של שוקוגקי ואז העונה יצאה לפגרה בגלל התפשטות הקורונה, אבל חזרנו להוציא בקיץ (: מיד לאחר מכן, קיבלנו הכרזה על כך שאדנס זירו מקבלת אנימה (וממש לפני שבוע התחלנו לשחרר אותה), התקדמנו לא מעט בפרויקט של בליץ’ (עדיין מחכים שיזרקו לנו עוד מילה או שתיים על העונה החדשה!!!), התחלנו ואז הקפאנו את החצי השני של העונה השנייה של סאו: אליסיזציה (עוד נחזור לזה מתישהו), שחררנו את הסרט ה-מ-ד-ה-י-ם סאיואסה, חתמנו את שוקוגקי שליווה אותנו מתחילת קריספי (כן, אני זוכר את האובות, מקווה שהשנה אשכרה נשחרר אותן, אני לא רוצה להבטיח סתם יותר חחחח), השהנו לתקופה קצרה את העונה הראשונה של פיירי טייל, התחלנו וסיימנו את המסע של קינו (רוצו לצפות גם!!), התחלנו סוף סוף עם משימת מאה השנים, ואחרונים חביבים… התחלנו עם מהמחר הרגוע ואדנס זירו (שכבר הזכרתי!!!)

אז מה מחכה לנו בשנה הבאה? מקווים מאוד מאוד שבליץ’ תחזור כבר, אבל נדבר כרגע על מה שבטוח – ממשיכים עם אדנס זירו ומהמחר הרגוע עדדדד לסוף ספטמבר, ביולי נתחיל עם העונה השנייה של קובאיאשי (זה מצחיק ברמות), באוקטובר ככל הנראה נשהה את בליץ’ ואת פיירי טייל ואולי יהיו אנימות נוספות שאתם עוד לא יודעים עליהן שנתחיל לשחרר לכם D:

ולסיכום, מזל טוב אתר וקבוצה, אוהב אתכם מיליונים ומאחל עוד שנים רבות של כיף!

תהנו מההוצאות(: (ניסיתי שנגיע ל-5 אבל הצלחנו רק שלושה הפעם חחח)

לין:

עוד שנה עברה וקריספי הזדקנה בעוד שנה, למען האמת לא זוכרת מתי הצטרפתי, אבל נראה לי שזו הפעם השנייה שאני כותבת משהו לכבוד היום הולדת של קריספי.
אין לי הרבה על מה לחפור, חוץ מ-מזל טוב ומאחלת לקריספי עוד מאות פרויקטים מוצלחים (אם כבר פרויקטים, בקרוב אוסיף לדף הפרויקטים סרט חדש)!
אני לא הכי מכירה את הצוות, אבל יצא לי להיפגש כבר עם עידו (מצפה לעוד פגישות מהנות) ואפשר להגיד שהוא היחיד מהצוות שאני מכירה כבר יותר אישית (ולו אני חופרת כמעט כל יום). אז תודה לעידו שקיבל אותי לצוות, עזר לי בשני פרויקטים נהדרים (וימשיך לעזור לי כי הוא מת על הטעם שלי [בכלל לא עפה על עצמי]) וסובל ממני ומהחפירות שלי. אני יכולה להגיד שהכרתי בן אדם זהב ובלעדיו אף אחד לא היה כאן עכשיו. מקווה שיצא לי בהמשך להכיר גם יותר את שאר הצוות ולעבוד גם איתם (ולהודות גם להם באופן קצת יותר אישי:P).
בסוף כן חפרתי קצת, אז אגיד פעם נוספת מזל טוב ונתראה בפרויקטים הבאים!

שי:
לא ממש יצא לי לעבוד חוץ מהלוגו של שוקוגקי וקצת לעזור לעידו בטיפים לטייפ וכמה משפטים, אבל מזל טוב לקבוצההההה!!!!
מקווה שיצא לי לעבוד על אדנס זירו.
הקבוצה עשתה כברת דרך ותמשיך לסלול לה דרך מדהימה ומלאה בשיפור ועשייה איכותית~

איתי:
מזל טוב!


ועכשיו להוצאות>>>

אדנס זירו פרק 2 | משימת 100 השנים צ’אפטר 10 | צ’אפטר 11