כל מיני הודעות בקשר ל… פיירי!

11
דצמבר
2018
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אהלןןן! אני כאן… ויפה מאוד ניחשתם נכון, זה אומר שיש לי כמה הודעות בפי לבשר לכם 🙂
אז… בואו נגש ישר לעניין? כן!

  1. העונה האחרונה של פיירי טייל, פיירי טייל 2018, תהיה רק 51 פרקים, מה שאומר שנשארו בה רק עוד 41 פרקים 🙁 עצוב. אני לא רוצה שהאנימה תגמר כל כך מהר, אוף.
  2. פרק 14 של פיירי טייל 2018 לא יצא ב-6.1.2019, אלא ב-13.1.2019, מה שאומר שאצלנו הוא יצא ב-14.1.2019.
  3. בפרק 14 של פיירי טייל 2018, הפתיח והסיומת של פיירי ישתנו! קוראים לפתיח “DOWN BY LAW” של THE RAMPAGE from EXILE TRIBE, שאני עכשיו שומעת שיר שלהם בפעם הראשונה והאמת שהם ממש אבל ממששששש טוביםםםםם ואדירים, ואני בטוחה שהם יעשו עבודה אדירה לפתיח החדש של פיירי, ואנחנו הולכים לאהוב את הפתיח החדש. או לפחות ככה אני מקווה. לסיומת קוראים “PIERCE” של EMPiRE שגם אותן אני עכשיו שומעת שיר שלהן בפעם הראשונה, והן גם ממש מעולות, ואני חושבת שאני הולכת לאהוב את הסיומת החדשה מאוד.
  4. נשארו רק עוד 100 צ’אפטרים למנגה, מה שאומר שבטח הקצב של הפרקים יהיה כזה: 2.5 צ’אפטרים לפרק, שלמען האמת אני ממש שמחה מזה כי אני רואה שהם עושים עבודה טובה עם לשים 2.5 צ’אפטרים בפרק אחד.
אפילו ברנדיש עצובה מזה שנשארו רק 41 פרקים לפיירי 🙁

רגע!!! אל תלכוווו!!! חכוווו!!! אנחנו מחפשים מנקים ומדביקים למנגה, כי כפי שאתם רואים כבר די הרבה זמן לא יצאו כלל צ’אפטרים, וזה בגלל שאין לנו מי שינקה וידביק את המנגה, ולכן אנחנו זקוקים לכם כדי שהמנגה תחזור לצאת 🙂 כל מה שצריך בשביל להיות מנקה ומדביק אחלה שבעולם זה רמה גבוהה בפוטושופ בשביל הניקוי וההשלמה של הציורים במנגה, ככה שמי שמעוניין שישאיר כאן הודעה ונדבר איתו 🙂

עד הפעם הבאה!
צוות קריספי סאב~