לכל דבר יש סוף…

17
פברואר
2020
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

אז כן, סוף סוף הגיע היום… ולא, אם חשבתם שב”סוף” מדובר רק על סיום הפרויקט, אז לא. יש עוד דבר אחד שנגמר היום.

אפשר להגיד שזה היום האחרון שלי באתר, ומאוד עצוב לי עם זה.

אתם שואלים למה?

כי מחר צה”ל לוקח אותי 🙁 אחרי שאני כבר שמונה חודשים בחופש, מחר אני מתגייס ומאוד מאוד רציתי לסיים את שנ”ס 4 כדי לא להשאיר דברים פתוחים מאחוריי לפני כן.

אחרי כמעט 4 שנים של עבודה בתור קריספי סאב, ויותר מ-5 בתור פיירי טייל ישראל, הגיע גם הזמן שלי לעזוב.

בשבועיים האחרונים, ואדים ואני עבדנו כמו מטורפים כדי להספיק להוציא לכם את הפרקים הנותרים ואני ממש שמח שהצלחנו, ככה אוכל ללכת לצבא בראש שקט.

מה הולך לקרות מכאן והלאה? אי אפשר לדעת כרגע. האתר כמובן יישאר פתוח וכל התכנים יהיו זמינים לצפייה (אנחנו נמשיך לדאוג שזה יקרה) אבל קצב ההוצאות יירד משמעותית, מן הסתם.

אני כמובן לא פורש לגמרי, אבל זה ממש כמו פרישה כי את הרוב המוחלט של הזמן שלי לא אוכל להשקיע בפאנסאב בזמן הקרוב. אני כן אשתדל להמשיך להוציא פרק של בליץ’ פעם בחודש אבל לא מבטיח שזה יצליח.

מה לגבי העונה החמישית של שוקוגקי? היא במתוכננים ואתה גם תמיד אומר שתוציאו אותה!

נכון, אני אכן מתכנן לעבוד עליה, אבל הקצב יהיה משמעותית איטי יותר. כשנגיע לשם נראה איך זה יהיה (באפריל). בכל אופן, לגבי שוקוגקי, הרבה מקוראי המנגה ממש ממליצים לצופי האנימה לא להמשיך לעונה החמישית ולסיים עם הסוף של הרביעית כדי להישאר עם טעם טוב בפה. בתור אחר שרק רואה את האנימה, אני לא ממש יודע מה להגיד לכם אבל לא ראיתי תגובה אחת טובה על הארק הבא במנגה, שהוא האחרון. אם אכן תבחרו לסיים את האנימה בעונה הזאת אתם תצאו עם טעם טוב, אבל לא יודע להגיד לכם מה לגבי העונה הבאה כי אין לי ממש מושג מה עומד לקרות שם. אני אישית, כן עומד לצפות בה.

בהזדמנות זו רציתי להגיד תודה לכל מי שיצא לי לעבוד איתו בדרך הארוכה מאוד שלי בפאנסאב (כמעט שבע שנים!!), לכל הצופים הנאמנים והמחזקים ובמיוחד במיוחד לארטיום, שמאז שהקמנו את האתר הזה מחדש, הוא היה לצידי ותמיד עזר לי גם בהוצאות הפרקים והכי הרבה בתחזוקת האתר ובהוספת המון דברים חדשים שלא חשבתי עליהם. כל מה שאתם רואים – מערכת הצפייה הישירה, עיצוב מערכת התגובות, דף הפרויקטים, הכל!!! זה הוא ורק הוא. לי אין מושג איך עושים את הדברים האלה חחחח

בכל מקרה, אם משהו לא ברור לכם אני עדיין כאן כדי לענות על שאלות בתגובות או בדיסקורד (: גם יכול מאוד להיות שאני בסופו של דבר אעשה תפקיד שיאפשר לי להמשיך לתפקד בו באתר באופן מסוים.

וללא חפירות נוספות, נעבור אל הסיבה שלשמה אתם כאן!

העונה הרביעית של שוקוגקי נחתמת לנו היום עם שלושת הפרקים האחרונים שמתמקדים בקרב של סומה וארינה נגד טסוקסה ורינדו, ואז נראה מה קרה כמה חודשים לאחר מכן. כל מילה נוספת תהיה ספוילר!

צפייה מהנה~

פרק 10 | פרק 11 | פרק 12

הצמד האהוב עליי ^^

עד לפעם הבאה!

נתראה בשמחות,

צוות קריספי סאב ♥