סיום עונה חגיגי של שוקוגקי נו סומה 3~!

26
יוני
2018
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

וואו! אשכרה הגענו לסוף של הפרויקט ה_____ הזה! (את מילות התואר אשמור לדברי הסיכום שלי)

24 פרקים שבהם כל מה שהכרנו התהפך מקצה לקצה, ובפרקים האחרונים זה בכלל נהיה מטורף.

על אף שאיכות האנימציה ירדה משמעותית מהעונה ה-1, הקצב היה בסדר גמור ואפילו לפעמים קצת מהיר מדי, אבל אחרי הכל זה שוקוגקי נו סומה, איך אפשר שלא לאהוב את זה?

(במיוחד כשהעונה די מתרכזת בדמות האהובה עליך ובפיתוח שלה ^^)

לגבי השאלה שנשאלה פה כל כך הרבה פעמים כבר:

מתי תצא העונה הרביעית?!

קודם כל, אתם חזירים! עוד לא סיימתם את העונה השלישית וכבר רביעית?!?!

כרגע לא יצאה שום הודעה רשמית ומסודרת לגביה, אבל אם אתם שואלים אותי, אני מעריך שהיא תצא ביולי/אוקטובר 2019 ותהיה רק 12/13 פרקים.

למה?

כי כרגע אנחנו במרחק של 50 צ’אפטרים מהמנגה שזה כלום כי כל פרק ממוצע לוקח 4 צ’אפטרים פחות או יותר, וזה כאילו אנחנו מתקרבים כל שבוע בשלושה צ’אפטרים למנגה, כי גם כל שבוע יוצא פרק.

בקיצור, העונה הבאה תהיה בעוד שנה+ לדעתי כי המנגה צריכה לתפוס קצת מרחק מאיתנו.

אני מוכרח להודות שהעונה הזאת הייתה הרבה יותר ארוכה משחשבו – כולם היו מופתעים שהיא 24 פרקים, כי גם לפני שאמרו כמה פרקים היא המרחק בין האנימה למנגה היה קטן ביחס לאנימה הזאת שזוללת (תרת”ש >< צ’אפטרים.

אני מצטער, יש בעיית תזמון קטנה בשני הפרקים. אתקן את זה מאוחר יותר. בינתיים, מי שלא אכפת לו מוזמן לצפות(:

והגענו לחלק האמנתי, דברי סיום מחברי צוות נבחרים שעבדו איתי על הפרויקט!

ניב –

היייי צופיםםם! היום אנחנו חוגגים אירוע מיוחד!
סיום עונה 3 של שוקו-ג-קי! (התמודדתם עד עכשיו תתמודדו גם עכשיו)
אממ אז זאת הייתה עונה שלא עקבתי אחריה וגם כשערכתי התעלמתי לחלוטין מהערך של כל מילה שם XD
כן אני אראה אותה מתישהו. נראלי.
היה לי כיף לערוך אותה בידיעה שמישהו צופה בה.
אממ אני מקווה שיצאו עוד אנימות כאלה ויצא לי לערוך אותן.
זהו זה מה שהיה לי להגיד אנשימים.

אליה –

היי חברים מה קורה? מה נשמע? איך עבר השבוע? מקווה שעבר טוב. בכל מקרה כאן אליה ובזאת אני מכריזה על סיום העונה השלישית של שוקוגוקי נו סומה. אז כן, היו די הרבה דברים לאורך העונה ות’אמת היא די התעלתה על הציפיות שלי נהניתי מכל פרק ופרק ושמחה שיכולה לחלוק זאת אתכם 🙂 תודה לכל החברים שלקחו חלק, ונקווה לעונה רביעית. 🙂

שירילי –

אה, וואו. סיימנו עוד עונה של שנס (מתי תהיה כבר העונה הבאה?!) והאמנם בעונה הזו רק ביקרתי איכות פרק או שניים ותרגמתי סיומת בשל העומס העצום שיש עליי, אבל ממש נהניתי לעבוד על הפרויקט הזה! וזו הייתה עונה מדהימה ביותר, ממש אהבתי אותה. לא אחפור לכם היום כי אני עייפה והידעתם ששרדתי צו ראשון והלכתי מיד אחריו למסיבה ושרדתי גם את זה?

חן –

היי חברימים! איזה יופי, סיימנו עוד עונה של שוקוגקי כאן אצלנו בקריספי. אמנם לא לקחתי חלק בעבודה של העונות הקודמות כי התעסקתי במנגה של פיירי טייל, אך העונה כן לקחתי חלק מהעריכה של שוקוגקי! עם עידו המהמם הנצחי שלנו וההורס “ואיך היה?” היה מקסים! ואני שמחה שהיה לי חלק בעונה הזו בשבילכם, עונה די טובה לא? ורק נשאר לי לקוות שאתם נהנתם מהעריכה שלי. אז תודה רבה לכל מי שצפה, חיכה ועקב כל שבוע ליציאה של פרק, אני מעריכה את זה! יא מקסימים!! ואל דאגה לגביי~ אתם עוד תשמעו ממני בפרויקט הבא וכמובן במנגה שוב פעם ובאנימה של פיירי טייל שלא סיימנו עדיין להשלים וגם בהפוגה בים! אז תודות לכם! ווהו!

ואחרון חביב, אני –

וואו. וואו, וואו, וואו. אני פשוט בהלם שסיימנו עם הפרויקט הזה. זה פרויקט שוקוגקי נו סומה הכי מוצלח שלנו לדעתי. אני מוכרח להודות שהעבודה על האנימה הזאת הייתה רצופה בהרבה… הרבה דאגות, הרבה לחץ, הרבה מעמסות נפשיות. בניגוד לזה, היא גם הייתה מפוצצת בהייפ, כאשר כל פעם צפיתי בפרק תמיד חשבתי על איך אני הולך לתרגם את הדברים שאני צופה בהם ואיך אני עומד לבטא את מה שהדמויות אומרות בצורה הטובה והמתאימה ביותר, ואני אסכם את זה בכמה מילים – אני חולה על התפקידים שלי באתר הזה. פשוט נהנה מכל רגע! נהנה מהתהליך שהאתר עובר, נהנה לראות עוד חברי צוות באים, נהנה לראות את חברי הצוות הנוכחיים עובדים ומשקיעים מעצמם ונהנה מכם, הצופים! מקווה שהעונה הרביעית תגיע עוד שנה+ ולא כי אני לא אוהב את האנימה, אלא כי אני רוצה לתרגם בשנה הזאת אנימות אחרות ולהכיר לכם עוד דברים מדהימים שעדיין לא ראיתם~ סמכו עליי ששנ”ס לא יחסר לכם, אני מבטיח למלא את החלל החסר שהוא יותיר!

לאחר החפירה הגדולה, הגיע הזמן, בפעם האחרונה לבינתיים, לעבור לפרקים ^~^

פרק 23

פרק 24

נתראה בפעם הבאה,

צוות קריספי סאב!