סיום פרויקט! שוקוגקי נו סומה 2, הארוחה השנייה – פרק אחרון!! (שנה טובה)

20
ספטמבר
2017
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

שלומות לכם, צופים יקרים.

קודם כל, הכי חשוב לי לפתוח בזאת שאני מאוד מאוד מעריך את אלו שהיו איתנו במשך כמעט שנה שלקחה לנו להוציא 13 פרקים, ואני מאוד מצטער על כך.

אל תחשבו שרק לכם היה קשה בהמתנה, גם לי היה קשה בעבודה מאוד. זו אנימה קשה מאוד, יש כל מיני ביטויים למאכלים בכל מיני שפות שאין להן דרך ביטוי בעברית.

לכן, אני, המתרגם, ויהונתן שעזר לי בשני הפרקים האחרונים, היינו צריכים להיות מאוד יצירתיים על מנת להפוך את הביטויים האלה למשהו בעברית שיהיה לכם מובן, ועל הדרך לנסות לחקור באינטרנט ולהבין זאת בעצמנו כי אחרת, איך נסביר זאת לכם?

אז התקופה הארוכה מאוד הזאת הסתיימה, ושנ”ס 2 עובר לקטגוריית ה”פרויקטים שהושלמו” בתפריט, אבל הפוסט עדיין לא הסתיים. ציפיתם שנסיים פרויקט בלי שלשירילי יהיה מה להגיד?

היי אנשים~! וואו. אז סיימנו תעונה השנייה של שנס (ועוד שבועיים עונה חדשה אבל וול) אז וואו אמ היה לי ממש כיף לעבוד על הפרויקט הזה אפילו שלא בהכל הייתי שותפה כי פרשתי לאיזה חודש בערך אבל כפי שאתם רואים חזרתי ואמ אני ממש נהניתי לבקר את שתי העונות של שנ”ס באמת שמחה שנהניתם משנס! נתראה עם שנס עוד שבועיים וחצי!

אני רוצה להודות לשירילי, מבקרת האיכות הנאמנה שלכם, לארטיום, שעזר לי עם הקריוקי וקידוד הפרקים, לואדים, שתרגם את הפתיח והסיומת ליהונתן, שעזר לי בתרגום הפרקים האחרונים, לאליה, שעזרה בעריכתם, לניב, שעזר בעריכת הפרק האחרון ולכם הצופים, כי בלעדיי כל מי שהזכרתי כלום מזה לא היה קורה!

בהזדמנות זאת אאחל לכולכם שנה טובה ומתוקה, הצלחה בכל אשר אתם עוסקים ושהשנה הזאת נרבה באנימות מתורגמות לעברית באיכות ובמהירות~!סוף סוף הם סיימו עם שנס 2~~~~~~

נתראה בפרויקט הבא ובשנה הבאה,

צוות קריספי סאב!