סיומה של תקופה – הפרק האחרון של פיירי טייל, פיירי טייל 3 פרק 51

29
ספטמבר
2019
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

זהו, היום הגיע. היום שבו פיירי טייל נגמרת.

בדיוק בסופה של שנה עברית ועל פתיחתה על שנה עברית חדשה.

פיירי טייל זו אנימה שהתחלתי לראות ממש לפני בר המצווה שלי, לפני קצת יותר מחמש שנים. אחרי הפרק הראשון – פשוט התאהבתי. הדרך שבה האנימה הזאת מראה כמה קשרי חברות הם דבר חשוב וכמה חוזק הם יכולים לתת זה אחד הדברים היותר מדהימים בה. ממש מההתחלה, היא הפכה להיות האנימה האהובה עליי. נכון, זו לא האנימה הטובה ביותר שראיתי, ראיתי המון אנימות שהיו הרבה יותר טובות ממנה מבחינת העלילה, פיתוח הדמויות, הסתבכויות, אמינות וכו’ אבל אף אחת לא הצליחה להיכנס לי ללב כמו פיירי טייל.

תמיד ברגעים מרגשים ונוגעים הייתי מצטמרר יחד עם הדמויות, מתרגש יחד איתן, בוכה איתן, שמח איתן וצוחק איתן. והנה משהו שכולכם יכולים להזדהות איתו (ומי שלא חסר לב!!):

תמיד כשנאטסו מחייך ככה זה עושה לי את היום.

בקיצור, זו אנימה שאני מאוד מחובר אליה, זה לא דבר שקורה בדרך כלל או שציפיתי שיקרה, אבל זה פשוט קרה.

וכן, למרות כל המגרעות של העונה האחרונה, ולמרות כל הטרולים שהירו מאשימה עשה בארק הזה, אני עדיין נהניתי ממנה בטירוף ותמיד רצתי בהתלהבות לעבוד על כל פרק שיצא.

אני בהחלט אתגעגע לתקופה הזאת ולפיירי טייל, ונקווה שיום אחד תהיה אנימה לסיקוול, אנימה שמתארת את מה שקורה בסוף הפרק של היום!

אם כבר מדברים על הפרק, אז רציתי להגיד שלמרות שהטרול שהיה בסוף, הפרק היה מאוד חמוד, אופטימי, מרגש, סוגר כמה פינות ומאוד כיפי! פרק בסגנון יום בחיי פיירי טייל!

עכשיו, נעבור למילים מכמה חברי צוות:

שירילי

וואו, באמת חשבתם שנסיים עם פיירי… ולא תקבלו חפירה ממני? אפילו שאני אי שם בדרום הרחוק בשנת שירות?
הזוי ממש שהגענו לסוף, אני לא מאמינה וגם לא רוצה להאמין. כל האנימה הייתה אדירה, אומייגאד ווואו. זה פאקינג הזוי שהדבר הזה שנקרא פיירי טייל נגמר. ועצוב שזו מתנה לחוקילדת שלי (היה לי חוקילדת בשישי).
ממש נהניתי גם מהעונה האחרונה, בכיתי, התעצבנתי שבכיתי לשווא, התעצבנתי בכללי, שמחתי, צחקתי, התרגשתי… בקיצר כמו תמיד בפיירי טייל.
זו גם הייתה סגירת מעגל מושלמת בפרק האחרון, שקשורה למשהו שהיה עם גילדארטס עוד בעונה הראשונה. אה, וגם לגבי לוסי הייתה סגירת מעגל מסויימת.
זה פאקינג. פרק. סיום. הכי. טוב. שיכול. להיות. אני. מאוהבת!
ואומייגאד היה גם מומנט ממש חמוד עם השיפ האהוב עליי בפרק הזההה ומי שמכיר אותי יודע בדיוק על מי אני מדברת, לא אגיד במפורש כי זה קורה בפרק וזה יספיילר למי שקורא לפני לראות.
עצוב לי ממש שאין עוד עונה לאנימהההה ;;;,
עכשיו אני מודיעה רשמית, אחרי כל החפירה שלי, אני מודיעה רשמית על: יום אבל לזכר האנימה של פיירי טייל שהסתיימה. לנצח. מי בוכה איתי?

שי

חייב להגיד שהארק האחרון של פיירי לקח מבחינתי את כל שאר הארקים בפער, מכל מיני סיבות לא עבדתי באופן סדיר על הפרויקט אך עדיין נהנתי מהמועט שעשיתי. נתראה בפרויקט הבא 🙂

בכל אופן, זה לא אומר שפיירי טייל נגמרת בשבילנו, כי תמיד תוכלו לצפות בעונה הזאת ובעונה השנייה במלואן כאן אצלנו, ומתישהו בעתיד נחזור לשחרר את העונה הראשונה כדי שכל הפרקים יהיו זמינים פה D:

אענה מראש על כמה שאלות שאני חושב שיחזרו על עצמן:

מה עם אנימת המשך? שמעתי שיש מנגה חדשה.

אכן כן, יש מנגה של פיירי טייל שעדיין רצה. אבל, וזה אבל גדול, היא יוצאת פעם בשבועיים (קצב איטי יחסית) ולא רק זה לא הוכרז או נאמר שום דבר לגבי אדפטציה למנגה הזאת, אז כרגע מבחינתנו לא עומדת להיות אנימת המשך.

ומה יחליף את פיירי טייל?

קודם כל, שום דבר לא יכול להחליף את פיירי טייל חחחח
מבחינת האתר, עוד כשבועיים מתחילה העונה החדשה והאחרונה של שוקוגקי נו סומה, אז זה יהיה הפרויקט שימלא את המקום של פיירי טייל כרגע.

אז זהו, כאן זה נגמר. עכשיו אני אעביר את “פיירי טייל 3″ מ”פרויקטים פעילים” ל”פרויקטים גמורים” עם דמעות בעיניים. בהזדמנות זו אאחל לכולכם שנה טובה ומתוקה, ומקווה שנהנתם מפיירי טייל לפחות כמו שאני נהניתי ושגם נהנתם מההוצאות השבועיות שעמלנו עליהן כל כך קשה!

פיירי טייל 3 פרק 51

עד לפעם הבאה!