ספיישל עשור של פיירי טיילל ~!

02
אוגוסט
2016
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אזזזזזזזזזז חבריםםםםםםםם
אתם תהיתם בטח למה המנגה התעכבה השבוע … נכון ?! אז הפעם … זה היה בכוונה ~!
היום זה ה – 2.8 . אתם יודעים מה זה אומר ?!
שהיום … לפני עשר שנים ב ד י ו ק הצ’אפטר הראשון של פיירי טייל שוחרר לאוויר ביפן ~!
מעידו ~
אנשים… אתם קולטים שהאנימה האהובה על כולנו חוגגת עשור?! בלתי יאמן. למרות שהתחלתי לצפות רק לפני שנתיים, כבר אז יכולתי להגיד שזו האנימה האהובה עליי. זו האנימה הכי טובה שראיתי ואראה. כל כך נהניתי כשצפיתי בה, ולמדתי ממנה גם קצת יפנית ובעיקר על כוח החברות, שזה אלמנט בלתי נפרד מפיירי טייל שלנו. אני מאחל לה עוד הרבה שנים של תוכן מעולה, אנימציה משגעת (רק שתחזור כבר האנימה!!!) והצלחה. להירו, אני לא יודע איך אי פעם אוכל להודות לך על כך שיצרת את המנגה הזאת. כל פעם הצלחת להפתיע אותי מחדש ולמשוך אותי עוד יותר. מקווה שזה ימשיך לקרות גם בעתיד!

לסיכום, לכבוד העשור עמלנו קשות מאחורי הקלעים על מנת להביא לכם ספיישל מהסרטים! (חרוז :P)
צפייה וקריאה מהנה~!
אבל לפני שנביא לכם תמנגה … נתחיל מההפתעה שלנו לכבוד העשור של פיירי ~!
דאבל פרקים בפיירי טיילל !!
אז … אחרי שאטריון הותך עם מגדל גן העדן בכדי שג’לאל יוכל לתפעל את מערכת R ונאטסו החליט להלחם בג’לאל למען ארזה, מתחיל קרב אדיר בין המכשף הקדוש שנשלט בידי רוח לקוטל הדרקונים שנלחם למען חברתו . ואז כשהקרב נגמר קורה משהו ואז צוות נאטסו חוזרים לגילדה , ומצפות להם שם מספר הפתעות בזמן שלאקסוס חזר למגנוליה .
אם לא הבנתם עדייןןן …. מדובר בפרקים 40 ו – 41 של פיירי טייל !


NATSUHITSJELLAL
איך אני מגיבה שאני רואה מישהו שאני לא סובלת …
GAJEEL_EPISODE_41
נראה … מאיים במיוחד … כע .
ERZASPAYBACKFORCAKE
… שיט .


פרק 40: נפילתה של טיטאניה


פרק 41: בית


ועכשיו …….. למנגההה !! 😀
אחרי שהתעצבנו על קאגורה בצ’אפטר 481 שהעזה להנשים את ג’לאל מפה לפה כשקיווינו בכלל שארזה תהיה זאת שתנשים אותו ולא קאגורה (אחמ אני משפפת ג’רזה אחמ) ואז ארזה חיסלה את ההיסוטוריות של אזומה , יקארוגה וקיוקה בעזרת איזה כוח שהוא כנראה גם כוח של מישהי שניינהארט מכיר וקוראים לה איילין (מעניין מאוד מי זאת איילין הזאת …) וכתוצאה מהשימוש בכוח הזה, ארזה התעלפה לאחר שהיא נפצעה קשה כתוצאה מהקרב הקשה שהיה לה בהיסטוריות. וכתוצאה מכך… כשקאגורה וג’לאל חזרו אל ארזה, ג’לאל נהיה ממש זועם בגלל מה שקרה לארזה.

ועכשיו … תקבלו טריפל צ’אפטר אדיר . צ’אפטר 483: שבעת הכוכבים , צ’אפטר 484: שש המפלצות וצ’אפטר 485: מספיק אוכל לחמישה ימים . כן , כן … הבנתם נכון .. זוהי ספירה לאחור למה שיקרה ב 490 . אבל … בכל הצ’אפטרים האלה קרה משהו חשוב , בכל אחד מהם . צ’אפטר 483 – סוף הקרב על הארג’יון . צ’אפטר 484 – הכרת חברה אחרת מספריגן 12 . צ’אפטר 485 – הקרב בצפון מתחיל לתפוס תאוצה .


לצ’אפטר 483 לחצו על עמוד השער 01
לצ’אפטר 484 לחצו על עמוד השער01
לצ’אפטר 485 לחצו על עמוד השער 01


המווווןןן מזל טוב לפיירי טייל ונפגש בפעם הבאה ~
צוות קריספי סאב !