ספיישל ראש השנה ~!

03
אוקטובר
2016
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

שלום לכםםםם אנשים ~!
כאן שירילי … ובשביל לחגוג את תחילתה של שנה חדשה … אנחנו מוציאים פרק בשוקגוקי נו סומה , 2 צ’אפטרים של פיירי שאחד מהם הוא לכחהקנקכהגלניכב … ומתחילים את הפרויקט החדש ! מאסטר הרייב !
אבל … לפני הכל . ברכה קטנה ממני בשם כל חברי הצוות 🙂 
אז הנה, התחילה לה שנה עברית חדשה ~ 
אז אני רוצה לעצור רגע, ולברך אתכם לקראת השנה החדשה. 
אני מאחלת לכל גולש וגולשת בקריספי סאב שנה של הגשמת יעדים והגשמה עצמית, ושתגברו על כל מכשול שיופיע בדרככם, כי אני מאמינה בכם שאתם מסוגלים לכך. 
שנה טובה! <3

נתחיל מההוצאה של שוקגוקי נו סומה? כן!
בפרק הקודם, הבנו סוף כל סוף מה זה טורניר הסתיו הזה, וראינו שהנושא של המוקדמות זה קארי. כשמגומי וסומה הלכו לבקש מפרופסורית לתבלינים עזרה לגבי הקארי שלהם, הם פגשו בהאיאמה, תלמיד בשכבה שלהם שגם הוא מתחרה בטורניר, ונדהמו מהרמה שבה הוא מכין קארי, וסומה החליט לנסות להכין קארי שמתעלה על הקארי של האיאמה. האם סומה יצליח? האם מגומי וכל השאר יצליחו לעלות על קארי שיתן להם לעבור את המוקדמות? כל זאת ועוד… תגלו בפרק!

לפרק 20

megumiyukiep20
מגומי, תחזיקי מעמד! כולנו זוכרים אותך למרות שאר ההוצאות!fish
שנהיה לראש ולא לזנב ~! (איכ עידו הכריח אותי לשים ראש דג בפוסט 🙁 הרשע …)

אנחנו סוף כל סוף פותחים בפרויקט חדש! שקוראים לו… רייב מאסטר!
זוהי עוד אנימה מבית הירו מאשימה… בדיוק כמו האנימה שהרבה מאיתנו אוהבים, פיירי טייל! רייב הסתיימה לפני שהירו התחיל עם פיירי טייל, ולכן ניתן להגיד שפיירי טייל מבוססת על רייב. ואם אתם זוכרים, האובה השישית של פיירי טייל שילבה בין שתי סדרות האנימה הללו. מי פה התגעגע להארו ואלי? היום סוף כל סוף שוב תראו אותם ~ ואנחנו פותחים את הפרויקט … בדאבל ! אנחנו לא מצאנו איכות טובה לרייב , אבל אנחנו עדיין מחפשים … אנחנו לא מוצאים כי מדובר באנימה שיצאה כשנולדתי .
והנה כמה מילים מהמתרגם שמתרגם איתי , יהונתן :
היי כולם! וואו, אני מתרגש לתרגם את הפרויקט הזה, כמה שאני אהבתי את האנימה הזאת ועכשיו אני סוף כל סוף זוכה לתרגם אותה!! בהחלט אנימה מדהימה ואני ממליץ לכולכם לצפות בה, ובשאר הפרויקטים שאתרגם בעתיד!

פרק 1 : יורש הרייב
לחצו על השורה הזו
פרק 2 : שודה של הלהבה
לחצו על השורה הזו

haruep1
ולך הארו… אני מאחלת שנה של סטייה והתחרמנות. רגע מה?elieharuep2
אלי, זה לא פוסט של פלו. למה את מראה אותו?

ועכשיו… למנגה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
בצ’אפטר 422 נאטסו מצא את שליה והציל אותה מבלונוט, אבל נראה שהוא לא היה מודע לאויב. האם הוא ינצח את בלונוט? והאם הוא ילמד את שליה לקח על גניבת האפי? והאם וונדי תחזור לפיירי? כל זאת ועוד בצ’אפטר 423.

בקטע ההסבר על הצ’אפטר השבועי מי שרק בהשלמת צ’אפטרים צפוי לקבל ספוילרים! ראו הוזהרתם!

ובצ’אפטר השבועי…
בצ’אפטר הקודם, אנ”ד סוף כל סוף השתחרר! וגריי עצר את נאטסו בדרכו לזרף. האם הולך להתקיים ביניהם קרב? האם גריי יהיה בכלל בסדר עם נאטסו? כל זאת ועוד בצ’אפטר 504 ~ מה הולך לקרות בזה ?! אני במתח !!! כלגחיהלגרדקינגכרהלבגכרניהנלליחנכהדגכרהנלקראהנילהקרנליהקרניחקרבהניחהקרחניהקרניחהקרניחכ גדלכינגכהלקינניהרקניהקרנילקהרניהקרניקחרהניקהרינחקהרינחהקר דלכינגכגלקחינחלינבהדגכחינדגניחגדניגחגדבינגחבבגינחב גנבדחגניגנדבינדבידינידבינחדגיחנדגב דגחלענחבינדנידגבניחדגביחנדגבדגב דגנגבחניגדגבנחיבדגבניחבגיחנבדגביחנדגביחנדגב חגדנגבחנדגביחבנדגביחנדגבינחבגדגבינחבגדינחדגביחנדגב דגניגכבגנדיחבבנגיחגבנדיגב

צ’אפטר 423: בגלל שהוא אוהב אותך

צ’אפטר 504: פילוג

23וונדי בוכה מרוב התרגשות מהספיישל שלנו
11
נאטסו לא רוצה לעצור את הספיישל… אבל מה נעשה, הספיישל כבר נגמר. רגע הוא לא יעצור?! ךכחימהגךחממגחלכמחלגכמחכהגמחלכ גלכחמלחהכמגלמחכהגחמהלכג גכלחהמכגלמחמחכהלגכהג גכלמהלכמגהמכגחלמהכח הכמגלהכגלמחגכחמהלמחלכגהחמהכלג גלכנמהלגמכהמהחכלגחמכלגה

שנה טובה ~!
מצוות קריספי סאב