עדכון לגבי הפרקים של פיירי טייל 3+האופן שבו נעבוד עם לוח ההוצאות מעתה והלאה

06
מאי
2019
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

אתחיל בפיירי טייל ואומר שאנחנו ממש לא פורשים מהפרויקט!! פשוט דברים מתעכבים

נכון, הפרקים מתעכבים (29 כבר מעל לשבוע) ואני לא יכול להבטיח שזה לא יחזור על עצמו בחודש הקרוב. אחרי הכל, אני עדיין תלמיד בכיתה י”ב ועדיין לא סיימתי את הלימודים. עכשיו בדיוק התחילה התקופה של הבגרויות ואיתה הרצון להשקיע ולהצליח. כל השנה שמתי את הפאנסאב לפני הלימודים אבל החלטתי שבחודש הזה אני כן אעדיף יותר את הלימודים. לא, זה לא אומר שאני עוזב את האתר לחודש, אלא פשוט הקצב של פרויקטים שיותר תלויים בי יירד משמעותית עד לפחות תחילת יוני, בתקווה שהבגרויות יילכו כמו שצריך. אז זו הסיבה בערך, כי אני באמת לא מרים את הראש מללמוד (ולראות משחקי הכס פעם בשבוע).

לגבי הדבר השני שגם קשור לפיירי טייל אבל גם בכללי להוצאות באתר.

מעכשיו והלאה, לוח ההוצאות יהיה נועד להוצאות של אנימות ששודרו כבר במלואן. מה זה אומר? ניקח לדוגמה את זיכרונות מפלסטיק. זו אנימה ששודרה אי שם ב-2015 וסיימה את שידוריה, לכן ההוצאות שלה כן תהיינה בלוח ההוצאות. דוגמה נגדית היא פיירי טייל 3, שאנחנו משחררים במקביל לשידור היפני – זה אומר שהפרקים של פיירי טייל לא יופיעו יותר בלוח ההוצאות.

למה שנעשה דבר כזה? בעיקר כי כשעובדים על הפרק בזמן אמת ממש אחרי שהוא משודר אי אפשר לדעת איפה תהיה בעיה בתהליך העבודה וקשה מאוד לחזות דברים כאלה. לפעמים לאחד מאלה שעובדים על הפרק צץ משהו, או שהפרק מתעכב בהעלאת התרגום הלועזי לאינטרנט (למרות שזה כמעט לא קורה) וכו’ וכו’. הדברים האלה גורמים לחיזוי שלי ליום שבו ייצא הפרק להיות ניחוש למצב הטוב ביותר שבו לא יהיו עיכובים בלתי צפויים. בנוסף, שאלות בסגנון “מתי ייצא פרק?” כשזה קשור לאנימה מסוג כזה לא ייענו יותר.

למה שנשאיר את ההוצאות של אנימות ששודרו במלואן? כי אלה פרויקטים שיש לנו מהם כבר כמה פרקים מוכנים מראש ואנחנו משחררים את הפרק כשמגיע היום המיועד לו, לכן ב-99% מהמקרים הוא כן ייצא ביום שנקבע לו, כי אנחנו נערכים להוצאה הזאת הרבה זמן ומראש ולא מכינים אותו ממש לקראת יום ההוצאה.

TL;DR

אנימות שאנחנו משחררים במקביל לשידור היפני לא יופיעו יותר בלוח ההוצאות.

מקווים שהפתרון הזה יעבוד טוב,

צוות קריספי סאב!