עדכון מצב (לא פרשנו!)

17
נובמבר
2021
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

היי לכולם!

לא פרשנו, לא נעלמנו, כן קצת לקחנו הפסקה.

אני יודע שכבר הרבה זמן לא יצא שום פרק או פוסט, וגם הרבה זמן לא עניתי על תגובות, אז אני אנסה בפוסט הזה לענות על השאלות שצפו הכי הרבה.

איפה אתם?

לאחר העבודה המתמשכת והאינטנסיבית על אדנס זירו, הרגשתי שאני צריך קצת הפסקה. כמו עם כל תחביב, כדאי שלא להגזים איתו ולהגיע למצב שאתה “שורף” את עצמך. כבר לקראת הסיום של אדנס זירו הרגשתי שאני מתקרב למקום הזה, אבל נתתי עוד פוש כדי לסיים את הפרויקט יפה, ואחרי זה לקחתי לי הפסקה. בנוסף לזה גם התחלתי לא מעט דברים חדשים בחיים שלי בחודש האחרון (אחד מהם זה ללמוד) והייתי צריך קצת ברייק. עכשיו, אחרי חודש, שלקחתי לי הרבה אוויר לנשימה וגם התגעגעתי לא מעט לפאנסאב, החלטתי לחזור לזה.

אתה מדבר בלשון יחיד. איפה שאר הצוות?

כמובן, אני מדבר בשם עצמי. מאחר שיש לי יד כמעט בכל פרויקט באתר, אז פעילות האתר הוקפאה ברגע שאני הפסקתי להיות פעיל.

אוקיי, אז חזרתם. אבל לוח ההוצאות נעלם. זה אומר שלא נראה הוצאות בזמן הקרוב?

נכון. לעת עתה, הורדתי את לוח ההוצאות ולא סתם. החלטתי שאני רוצה לקחת לי קצת זמן לעבוד על הפרקים בלי לחץ של זמני הוצאה, ורק לאחר מכן אחזיר את לוח ההוצאות, כשארגיש שזה מתאפשר. אני מעריך שנחזור להוציא בעוד משהו כמו חודש, אבל לא תתפסו אותי במילה. זה יכול להיות גם לפני או אחרי.

אילו אנימות בתמונה?

הדברים שאנחנו כרגע עובדים עליהם הם – הפוגה בים, בליץ’, פיירי טייל 1 והסרטים והאובות של המסע של קינו.

סדר ההוצאה כרגע הוא הפוגה בים>המסע של קינו (תוך כדי)>פיירי טייל 1/בליץ’. עוד לא החלטתי מה קודם. יש סיכוי לא קטן שאשחרר את בליץ’/פיירי טייל 1 במקביל להפוגה בים.

 

אז עד כאן פוסט עדכון המצב, אני מקווה שלא התבאסתם יותר מדי מההפסקה ומזה שנעלמנו, אבל תאמינו לי שזה היה לטובה. אם יש עוד שאלות שלא עניתי עליהן אשמח שתשאלו פה, בפוסט הזה, כי יהיה לי קצת קשה להשתלט על כמות תגובת של חודש.

נתראה פעם הבאה עם הוצאה!