עונת האביב הגיעה!

01
אפריל
2021
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

אהלן לכולם D:

אחרי עונה טובה מאוד לקריספי סאב (לפחות לפי דעתי) שבה היו שפע של הוצאות, התחלנו וחתמנו פרויקט יפהפה, התחלנו פרויקט נוסף שהמון חיכו לו, המשכנו עם העונה הראשונה של פיירי טייל והתקדמנו לא מעט בבליץ’, הגיע הזמן לקצת ריענון DD:

למי שלא יודע, שידורי האנימה ביפן מסודרים ומחולקים לפי ארבע עונות השנה – חורף (ינואר~מרץ), אביב (אפריל~יוני), קיץ (יולי~ספטמבר) וסתיו (אוקטובר~דצמבר). כמעט תמיד פרט ליוצאים מן הכלל, החודשים הראשונים של עונות (או ממש סוף החודש שלפניהן) הם הזמנים שבהם מתחיל שידור של אנימות חדשות או של עונות חדשות, וגם אלו הזמנים שבדרך כלל בהם מתחלפים פתיחים או סיומות באנימות שנמשכות מעבר לעונה אחת (באנגלית נוהגים לקרוא לזה cour).

בכל אופן, החלטתי לאמץ את הרעיון ועם סיומו של החורף וההתחלה של האביב, החלטתי לעשות קצת שינוי בפרויקטים שבהם נתמקד בעונה הקרובה (אפריל~יוני).

מה לגבי הפרויקטים הנוכחים?

פיירי טייל עונה 1 – לעת עתה אנחנו משהים את העבודה עליה, על מנת שנוכל להתמקד קצת בפרויקטים אחרים, אבל אל דאגה אנחנו נחזור לשחרר ממש בקרוב!

בליץ’ – כמו בפיירי טייל.

המסע של קינו – סיימנו עם הפרויקט ולכן התפנה לנו זמן לפרויקט חדש.

פיירי טייל משימת 100 השנים: ממשיכים כרגיל, כרגע צ’פטר פעם בשבועיים.

אילו פרויקטים חדשים נתחיל?

אדנס זירו – נתחיל לשחרר מה-20 באפריל.

הפוגה בים!!!!!!!!!!!!! – סוף סוף אנחנו נתחיל לשחרר הפוגה בים כמו שצריך, ואנחנו גם מתקנים את התרגום ל’מהמחר הרגוע’. מתחילים ב-9 באפריל.

מה לגבי לוח ההוצאות שנעלם?

מעכשיו לוח ההוצאות יחזור ויהיו שם את ההוצאות עד ל-9 במאי. ב-9 במאי יש ספיישל מיוחד ^^


לסיכום, הפוסט היה הרבה פחות ארוך ממה שחשבתי שייצא אבל בכל מקרה אני מקווה שהצלחתי להעביר לכם מה מצפה לכם באתר בשלושת החודשים הקרובים ^^

ואנחנו גם סוף סוף מתחילים פרויקט שהמון מכם חיכו לו הרבה זמן~

שתהיה לנו עונה מוצלחת,

צוות קריספי סאב(: