פוסט עדכון מצב+דרושים לפרויקטים בליץ’

19
אוקטובר
2019
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

היי לכולם!

היום אין בידיי הוצאה כלשהי אלא רק עדכונים והבהרות כדי למנוע עוד שאלות.

אתחיל בלהסביר מה עומד לקרות עם האתר מעתה והלאה.

אז כן, האנימה של פיירי טייל נגמרה באופן רשמי (עד להכרזה על סיקוול אם בכלל תהיה) אבל זה לא אומר שהאתר מת. יש עוד המון אנימות שאנחנו רוצים לתרגם לכם!

מה לגבי זיכרונות מפלסטיק?

הפרויקט לא מת, פשוט החלטתי שאנחנו נסיים את העבודה עליו לגמרי ואז לין החליטה שכבר נשחרר את כל חמשת הפרקים שנותרו במכה. אנחנו בשלבי עבודה סופיים על הפרויקט וככל הנראה שנשחרר את הפרקים בתחילת-אמצע נובמבר.

מה לגבי בליץ’?

גם הפרויקט הזה לא מת. יש לנו המון פרקים שאלבא (חברת צוות חדשה יחסית) ואני תרגמנו ותזמנו אבל אין לנו ממש עורכים לשוניים. כל מי שרוצה להיבחן להיות עורך לשוני לפרויקט בליץ’ שיכתוב לי בתגובות את הסקייפ שלו/את הדיסקורד שלו (כולל הספרות) ואני אצור איתו קשר ואבחן אותו. אשמח מאוד לכל עזרה שתהיה בתחום העריכה הלשונית! (

מה לגבי שוקוגקי נו סומה?

התחלנו לעבוד על הפרויקט והעבודה בהחלט רבה. קודם כל יש להכין את הפתיח והסיומת. בנוסף, יש המון, אבל המון טייפסטינג לעשות. לא מספיק כל אלה, העונה הזאת מואצת מאוד ולכן יש המון שורות לתרגם ולתזמן בכל פרק (בנוסף לטבע הסדרה שהכל בה דיבורים). כרגע אין צפי ליציאת הפרקים. אנחנו אכן עובדים עליהם, אך לא יודעים להגיד כרגע מתי הם ייצאו.

ומה לגבי פיירי טייל 1?

כרגע, אנחנו מתכננים לגמור עד פרק 167 של בליץ’ כדי שכל פרקי הקנון יהיו זמינים באינטרנט. לאחר מכן, נחזור לעבוד על פיירי טייל 1.

לסיכום, האתר לא מת והדברים מתקדמים! D: