פוסט פרידה משירילי :(

29
יוני
2017
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אז שלום אנשים
לא ציפיתי שהפוסט שתהיה בו ההוצאה הראשונה מאז אמ נראה לי מרץ? יהיה פוסט הפרישה שלי. אז אני רק אומרת שההוצאות בפוסט הזה הן מתנות הפרידה שלי מכם.
זה ממש היה לי קשה להגיע להחלטה הזו… של לפרוש מקריספי סאב. ואני אמורה עכשיו להסביר לכם את הסיבה לפרישה שלי… ולסכם לכם את כל התקופה הזו שעברתי כאן… נכון? טוב אז…. I’LL DO MY BEST. אפילו שזה קשה.
אני פורשת מקריספי בגלל שאני הגעתי לתקופה שבה בקושי יש לי זמן… האמנם עכשיו חופש גדול, ואמור להיות לי זמן, אבל… אני מדריכה בתנועת הנוער תרבות (די בטוחה שלא שמעתם על התנועה הזו כי זו תנועה די חדשה, קיימת רק 13 שנים. תנועת תרבות זו בעצם תנועת נוער שעוסקת באומנויות כמו ריקוד תאטרון אומנות פלסטית מוזיקה… אוי למה אני אומרת את המשפט שאני אומרת בכל הטלפונים להורים של חניכים חדשים?) ומלבד זה יש לי גם חיי חברה שבקושי יש לי זמן אליהם ומלא שיעורי בית ועוד מלא דברים לעשות גם בחופש הגדול, ואני הגעתי להבנה שכשנחזור ללימודים עוד פחות יהיה לי זמן כי טוב יא… ואחר כך יהיה לי חופש גדול שכולל גם בגרויות וכל השיט הזה מלבד לדברים שבטח יהיה לי אותם בחופש הגדול הבא ובקיצר אני לא אתחיל להכנס לכל השנים הקרובות שאין לי בהן זמן אבל בקיצר אני אדם בלי זמן בשיט. אז זאת הסיבה שאני פורשת, חוסר זמן…
איך אני אסכם את הכמעט שנתיים האלה שאני בקריספי?
הכל התחיל מזה שחברה שלי שיודעת שאני אוהבת לתרגם תמנגה של פיירי אמרה לי שפיירי טייל ישראל מחפשים מתרגמים למנגה והחלטתי לנסות את מזלי ועידו בחן אותי וקיבל אותי וגיליתי צוות מדהים ומקבל וקריספי נהפכו למשפחה עבורי. וגם הגולשים, אחרי שפרסמתי פוסט ראשון. עם הזמן שאני בצוות, התחלתי לקבל עוד ועוד תפקידים (בקרת איכות, ניהול פרויקטים ואפילו תרגום אנימה ושירים) וגם הקמתי דוכן של קריספי בכאמי 2016. אני פשוט אוהבת… את כולכם. את כל הצוות  בקריספי… את כל הגולשים… את כולכם. ואני באמת אתגעגע אליכם.
אתם אלה שגרמו לי לרצות להשאר בקריספי כל השנתיים האלה (אתם והצוות). די אני מרגישה קיטשית מדי אוף… אני אוהבת אתכםםם 🙁
טוב טוב די לקיטשיותתת שיריליי
הנה לכם הוצאות שהן מתנת הפרידה ממני ~
היום אנחנו מתחילים את הסטאז’ים בסומה! אז מה זה סטאז’ים בכלל? מה יהיה בגורל סומה? בגורל מגומי? בגורל היסאקו? בגורל ארינה- טוב זה מובן מאליו… בקיצר מה יהיה בגורל תלמידי טוטסקי שלנו~? כל זאת ועוד.. בפרק 11 של סומה שתורגם ונערך לשונית והועלה ע”י עידו ובקרת איכות נעשתה על ידיי~!

היסאקו שמעה שאני פורשת… שיט.

והנה אחרי המוןןן המתנה… האובה התשיעית של פיירי טייל (או השלישית של פיירי טייל 2014)!! איזה דברים סוטים נראה הפעם? מעניין מאוד ~ נגלה באובה הזו.
האובה הזו תורגמה על ידי עריכה לשונית עידו בקרת איכות אני העלאה ארטיום ~

מה שקרה בערך בכל הזמן הזה שהיינו מתים.

שכחתי מסרטון שהכנתי לכם מזמן שמסכם את ארק טורניר הסתיו בשנ”ס!! אז הנה תהנו ~

עד הפעם הבאה
צוות קריספי סאב~!