פותחים עונה חדשה לשוקוגקי נו סומה!

10
נובמבר
2019
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

שלום לכולם!

עבר המון זמן מאז ההוצאה האחרונה (שהייתה לפני כחודש וחצי) אבל כל הזמן הזה לא הפסקנו לעבוד אפילו לשניה! יש עוד המון דברים מאחורי הקלעים שאנחנו עובדים עליהם ושממש בקרוב ישוחררו D:

לא הרבה זמן לאחר סיום העונה השלישית (יחסית לפערי זמן בין עונות של אנימות אחרות), הנה אנחנו מקבלים עונה רביעית בעלת 24-25 פרקים, ועוד מעט גם אגיד לכם כל מה שאני חושב על העונה הזאת עד כה.

קודם כל, אסביר למה אנחנו בפיגור של ארבעה פרקים.

שוקוגקי נו סומה, בשונה לפיירי טייל, זו אנימה שעוסקת באוכל ובאיך מכינים אותו – משמע, תהיינה הרבה מאוד שורות ודיבורים בכל פרק. לעומתה, פיירי טייל זו אנימה עם אלמנט חזק מאוד של קרבות, ובקרבות כמעט ואין דיבורים (לפחות באלו שנעשים כמו שצריך), מה שאומר שבפיירי טייל יש פחות שורות. יתרה מכך, בשוקוגקי נו סומה יש המון מושגים מעולם הקולינריה שאני לומד תוך כדי התרגום מה שמאט מאוד את תהליך התרגום וגם את תהליך העריכה, כי העורך גם צריך להבין במה מדובר והאם המידע אכן נמסר ללא טעויות. עוד דבר שעולה לי לראש עכשיו זה הטייפסטינג, שבפיירי טייל כמעט ואין ושוקוגקי נו סומה מפוצצת בשלטים, כרזות וכד’.

בהערכה גסה, העבודה על שוקוגקי נו סומה היא פי שניים יותר קשה וארוכה מעל פיירי טייל וזו הסיבה לעיכוב הזה. כמובן שאנחנו נעשה ככל שביכולתנו על מנת לצמצם את הפער שנוצר אבל אני לא מבטיח כלום.

עוד דבר, אני מחזיר בעונה הזאת את כינויי הפנייה היפניים. אם אתם מחפשים אשמים, תאשימו את שי XD ולא רק זה, אני גם משנה את הדרך שבה אני כותב כמה שמות אבל מפה זה יהיה עקבי.

כמה מחשבות על העונה הזאת עד כה:

העלילה מעולה כמו תמיד ומסקרנת בטירוף, הם עדיין מצליחים להביא מאכלים חדשים ורעיונות חדשים אפילו אחרי 3 עונות ו-61 פרקים והאנימציה והארט לא רעים בכלל (לא כמו שהיו בעונה הראשונה אבל אפשר לחיות עם זה). מה שלא אהבתי בעונה הזאת לעומת הקודמות זה שעכשיו אני מרגיש בבירור כמה מואצת האנימה. וכן, אני יודע שגם העונות הקודמות היו בקצב מאוד מהיר, אבל משום מה בעונה הזאת זה ממש מורגש. למרות זאת, עדיין האנימה ממש כיפית ואני שמח שהיא חזרה D:

טוב, אחרי הפוסט המאוד חופר שלי, הגיע הזמן לעבור לפרק~!

לחצו כאן

אעאעאעאעאע אני פשוט חולה על רינדו ♥

מי שהגוגל לא נותן לו לצפות כי צפו בקובץ יותר מדי פעמים כבר או משהו כזה שפשוט יצור עותק של הפרק לדרייב שלו ואז הוא יהיה יכול לצפות בפרק בחופשיות או להוריד אותו.

נתראה בפעם הבאה,

צוות קריספי סאב!