פיירי טייל – ארקים

שם הארק: מאקאוNatsu,_Lucy_and_Macao_return_home

תקציר: פגישתה של לוסי עם נאטסו והאפי, הצטרפותה לפיירי טייל, והחילוץ של מאקאו.

צ’אפטרים: 1-3.

פרקים: 1-2.

 


שם הארק: דייבריקNatsu_confronts_Everlue

תקציר: לוסי, האפי ונאטסו יוצאים למשימתם הראשונה ביחד והיא להחזיר ספר מאחוזתו של אוורלו.

צ’אפטרים: 4-9.

פרקים: 3-4.

 


Lullabyשם הארק: לאלאביי

תקציר: לוסי, נאטסו, האפי, ארזה וגריי יוצאים למנוע מהגילדה האפלה אייסנוואלד להפעיל את קסם הלאלאביי על מקום המפגש של המאסטרים.

צ’אפטרים: 10-23.

פרקים: 5-10.

 

 

 

 

 


Galuna_Island_arcשם הארק: האי גאלונה

תקציר: נאטסו, האפי, לוסי וגריי יוצאים למשימה ברמה S, למרות שאינם מכשפים בדרגה S. דבר שכזה אסור בגילדה וארזה נשלחת לעצור אותם. במהלך המשימה גריי פוגש חבר ישן מעברו.

צ’אפטרים: 24-46.

פרקים: 11-20.


Fairy_Tail_Guild_wrecked_by_Phantom_Lordשם הארק: פאנטום לורד

תקציר: אחרי השלמת המשימה באי גאלונה, חוזרים נאטסו, האפי, לוסי, גריי וארזה אל הגילדה שלהם, אך מופתעים לגלות שהיא הרוסה. במהרה הם מגלים שמי שאחראי על זה הוא לא אחר מאשר גאג’יל מהגילדה פאנטום לורד – גילדת אויב של פיירי טייל, מה שפותח מלחמה בין שתי הגילדות.

צ’אפטרים: 47-69.

פרקים: 21-30.

 

 

 

 


Loke_arcשם הארק: לוקי

תקציר: אחרי מלחמת הגילדות עם פאנטום לורד, החיים בפיירי טייל חוזרים לקדמותם. לפתע, לוקי מתחיל להתנהג מוזר, במיוחד בסביבת לוסי, שמחליטה לחקור את העניין.

צ’אפטרים: 70-74.

פרקים: 30-32.


Tower_of_Heaven_arcשם הארק: מגדל גן העדן

תקציר: כשלוסי, נאטסו, האפי, גריי וארזה יוצאים לחופשה באתר הנופש אקאנה, מתחיל לצוף עברה האפל של ארזה, וחבריה הישנים חוטפים אותה. הם מתכננים להקריב אותה כקורבן למען תחייתו של המכשף האפל והעתיק זרף. לוסי, נאטסו, האפי, גריי ועוד מישהי (שעליה לא נספר) הולכים לחלץ את ארזה ובשביל זה הם חייבים להילחם בחבריה מהעבר.

צ’אפטרים: 75-102

פרקים: 33-41.

 

 

 


Natsu_and_Laxus_clashשם הארק: הקרב על פיירי טייל

תקציר: בכל שנה משתתפת פיירי טייל בפסטיבל הנערך במגנוליה הנקרא “פנטזיה”. אבל ללאקסוס וקבוצתו, ראיג’ינשו, יש תכניות אחרות, וכך מתחיל הקרב על פיירי טייל.

צ’אפטרים: 103-130

פרקים: 41-51.


The_Oración_Seisשם הארק: נירוונה

תקציר: פיירי טייל וגילדות חוקיות אחרות יוצרות ברית זמנית כדי לעצור את הגילדה האפלה אורשיון סייס, ובו-זמנית לחסל אחת משלושת גילדות הבאלאם – ברית של שלוש גילדות אפלות חזקות במיוחד. במהלך הארק חברי הברית נתקלים באויבים החזקים ביותר שהם נלחמו בהם מעולם.

צ’אפטרים: 131-164.

פרקים: 52-69.

 

 

 

 


Graywithdaphneשם הארק: דפנה

תקציר: לאחר תקרית אורשיון סייס, אחד מחברי הגילדה בא עם חדשות מרעישות בשביל נאטסו: מישהו יודע היכן נמצא איגניל. אך מה שנאטסו מגלה כשהוא מגיע אל האדם שיודע איפה איגניל, זה ממש לא מה שהוא ציפה לו.

ארק ייחודי לאנימה (ארק פילרי).

פרקים: 69-75.


Edolas_Main_Locationsשם הארק: אדולס

תקציר: עם הצטרפותה של וונדי לפיירי טייל, והגעתו של גילדארטס, העיר פתאום נשאבת אל תוך קסם שהופיע בשמים, ונשאר ריק. כולם נשאבו, חוץ מנאטסו, וונדי, האפי ושארל. כדי להציל את הגילדה, על החבורה להישאב אל תוך הקסם המיסתורי הזה. מה הם יעשו?

צ’אפטרים: 165-199.

פרקים: 76-95.

 

 

 

 


Tenrou_Island_Bannerשם הארק: טנרוג’ימה

תקציר: הגיע הזמן בשנה למבחני דרגת S. כל הנבחנים וחברי הצוות שהם בחרו, נוסעים על טנרוג’ימה, אי קדוש במיוחד עבור פיירי טייל. אולם לפתע מתקיפה הגילדה האפלה גרימור הארט את טנרוג’ימה וקוטעת את המבחנים. הגילדה הזאת היא אחת משלישיית הבאלאם. אחרי המתקפה הזאת כלום לא יישאר כמו שהיה קודם.

צ’אפטרים: 200-253.

פרקים: 96-122.

 

 

 


Tenrou_Team_returnsשם הארק: שנת 791

תקציר: שבע שנים חלפו, וחברי פיירי טייל עדיין לא חזרו מטנרוג’ימה, אך נמצאו רמזים שמוכיחים שמי שהיה שם עדיין חי. איך העולם נראה לאחר שבע שנים? איך תיראה פיירי טייל אחרי שבע שנים?

צ’אפטרים: 254-257.

פרקים: 123-124.


Key_of_the_Starry_Sky_arcשם הארק: מפתח שמי הכוכבים

תקציר: יום אחד מגיעה בת הדודה של לוסי אל הגילדה ונותנת ללוסי מזכרת שהשאיר לה אבא שלה. לוסי וחבריה יוצאים לגלות מהו החפץ המיסתורי הזה. שם הם פוגשים את תאגיד הלגיון, ואויבים מן העבר…

ארק זה ייחודי לאנימה (ארק פילרי).

פרקים: 125-150.

 

 

 

 


Grand_Magic_Games_bannerשם הארק: משחקי הכשפות הגדולים

תקציר: פיירי טייל מחליטה להשתתף בטורניר שמתקיים כל שנה בעיר קרוקס, אשר בו המנצחת מקבלת שלושים מיליון ג’ולס ואת התואר של הגילדה החזקה ביותר בפיורה, ושם הם פוגשים חברים חדשים וישנים מגילדות שונות ומשונות. אך אף אחד מהם לא באמת יודע מהי מטרתם האמיתית של אלו המארגנים את המשחקים…

צ’אפטרים: 258-340.

פרקים: 151-175 ובפיירי טייל 2014: 1-28.

 

 

 


Eclipse_Celestial_Spirits_arcשם הארק: הרוחות השמיימיות של שער האקליפס

תקציר: לאחר פתיחת שער האקליפס, נוצרו שינויים רבים בטבע ובמזג האוויר. בקשה משונה מגיעה לגילדה והיא דורשת ספציפית את לוסי, וכשהיא מגיעה למקום העבודה היא מגלה את הנורא לה מכל…

ארק זה ייחודי לאנימה (ארק פילרי).

פרקים: 29-51.

 

 

 

 


שם הארק: כפר השמשSun_Village_arc

תקציר: לאחר הניצחון במשחקי הכשפות הגדולים, פיירי טייל מוצפת בבקשות עבודה, ורובם ספציפיות לגבי מכשפים מסוימים. בקשה אחת מגיעה לנאטסו וגריי, והיא מלא אחר מאשר אחד מעשרת המכשפים הקדושים. לאחר ההסכמה לבקשתו, הם מגיעים לכפר השמש ושם הם יפגשו במהרה אויבים חדשים ומישהי מהעבר…

צ’אפטרים: 341-355.

פרקים: 52-58


שם הארק: טרטרוסTartaros_arc_Poster

תקציר: הגילדה האפלה טרטרוס מתחילה לפעול. כשהם מתחילים עם התקפה
על המועצה, תשעת שערי השדים מתחילים במהרה לבצע את התכניות שלהם. מעשיהם מגיעים אל אוזניי חברי פיירי טייל, והם לא יכולים פשוט לשתוק ולעמוד בצד מבלי לעשות כלום, ובעקבות כך נפתחת מלחמת גילדות בניהם.

צ’אפטרים: 356-417.

פרקים: 59-90

 

 

 

 


שם הארק: זירוTenrou_Jade_arc

תקציר: הסיפור מאחורי הקמת פיירי טייל סוף סוף נחשף. בשנת 679, מאוויס וארמיליון נשארת לבד על טנרוג’ימה לאחר מלחמה שהתחוללה שם ובה נהרג כל מי שהיה חי. שבע שנים לאחר מכן, היא נתקלת באנשים איתם היא תקים את הגילדה, ועם האיש שיעטוף את העולם בייאוש בעתיד הנראה לעין.

צ’אפטרים: פיירי טיל זירו 1-13.

פרקים:91-100

 

 

 

 


שם הארק: שנת image-1024x576792

תקציר: שנה עברה מאז הפירוק של פיירי טייל ועכשיו לוסי מתגוררת בקרוקס. היא עובדת בתור כתבת במגזין המכשפים השבועי, אך לא מצליחה למלא את החלל הריק בליבה שהשאיר הפירוק של פיירי טייל. בזמן שהיא מסקרת את משחקי הכשפות הגדולים, מופיע אדם מסתורי באמצע הזירה. מי הוא ואיך הוא ישפיע על עתידה של לוסי?

צ’אפטרים: 418-419.

פרקים: 101-102.


Avatar_arc
שם הארק: אווטאר

תקציר: לאחר האיחוד המרגש בקרוקס, נאטסו ולוסי יוצאים למסע ארוך, במטרה להחזיר את חבריהם הישנים, להקים מחדש את הגילדה ולהבין מה עומד מאחורי ההיעלמות המסתורית של מאקרוב דרייר. בדרכם, הם נתקלים בחברים ואויבים, חדשים וישנים. בינתיים, בצללים, ארגון מרושע מתכנן להשלים את דרכן של הגילדות במשולש הבאלאם, ולסלול דרך עבור עולם השייך לזרף.

צ’אפטרים: 420-437.

פרקים: 1-7 (פיירי טייל 2018).

 

 


Alvarez_Empire_arc
שם הארק: אימפריית אלוורז

תקציר: אחרי שההקמה מחדש של פיירי טייל הושלמה, מסט גריידר מגלה את האמת הנוראית שעומדת מאחורי היעלמותו של מאקרוב דרייר והסיבה שבגללה פירק את הגילדה שנה לפני כן. המאסטרית השביעית, ארזה סקרלט, חייבת להתמודד עם האתגר הגדול ביותר שעמדה בפניו כמנהיגה, כשהגילדה עומדת להיכנס אל תוך קרב אימתני ומפחיד שאפילו המועצה נמנעה מלהתקרב אליו. אימפריית אלוורז הטעונה בכוח צבאי רב, מנסה בכל כוחה להשיג את האוצר של פיירי טייל, לומן היסטואר, וזה לא הכל: בראשם עומד אויב ישן שהיה לו בעבר קשר עם מאוויס וארמיליון, והוא יעשה הכל כדי להשיג את גופה.

צ’אפטרים: 438-545.

פרקים: 8-51.