פיירי טייל עונה 3 פרק 18: לפני 400 שנים…

11
פברואר
2019
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אהלן אהלןןןן מלא זמן לא כתבתי פוסטטט
אז איך החייםם? בזמן הזה סיימתי מחצית א פעם אחרונה בחיי, מה לוז? אני יב? אתם רציניים? וגם אני עומדת עכשיו בנקודה חשובה מאוד בחיים שלי, שעד סופש הבא אחליט אם אני עושה שנת שירות, אמאלה, מה הלוז מתי הזדקנתי כל כך. 
נכון התגעגעתם לחפירות שלי על החיים שלי? 
טוב טוב לנושא העיקרי של הפוסט, הפרק האאאאאאאדדדדדדדדדדדדדדיייייייייייייייירררררררררררררררר ביותר של פייריייייי! אמג, אפשר להיות מאוהבים בפרק?! אפשר?!
בפרק הקודם נאטסו החליט, בשיא הפזיזות שלו, להתקדם ישר אל זרף לגמרי לבדו (טוב, האפי איתו אבל רק הוא הולך להילחם) וגילינו מה נאטסו הסתיר שם מתחת לתחבושת שלו ביד, שזה היה השאריות האחרונות מהכוח של איגניל, כוח שמטרתו היחידה היא לחסל את זרף אחת ולתמיד. נראה שנאטסו מצליח לגבור על זרף, ונראה שהוא אפילו מביס אותו, ובסוף הפרק זרף אומר תודה לאיגניל, למייביס, לנאטסו, ולמי זאת לעזאזל…. לאנה. מי זאת אנה בכלל?! טוב, נגלה את זה בקרוב. 

בפרק הזה של פיירי, זרף מחליט לגלות לנאטסו, בגלל שנראה שנאטסו עומד להרוג את זרף, את כל האמת עליו, וזה הוביל לכמה וכמה דברים שריגשו אותי, ובנוסף, יש התפתחויות מעניינות בזירות הקרב השונות ברחבי ישגאל, וגם עם ברנדיש, וגם יש בסוף הפרק הפתעה די מבאסת ועצובה, שממש קשה לי איתה. 

טוב, מה אני חופרת לכם יותר מדי?! טוסו לראות את הפרק עכשיוווו את הפרק הכי אדיר שישש!!

MEGA | Yandex

למה אתה בוכה, זרף? עכשיו גם אני אבכה, דיייי נו זרף.

עד הפעם הבאה~!
צוות קריספי סאב