פיירי טייל פרק 24: תעוזה!!

25
מרץ
2019
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אהלןןןן אהלןןןן

אז אחרי מלא פוסטים של עידו, הגיע הזמן לפוסט שלי, לא? בטוח התגעגעתם אליי. השנה לא הייתי בהארו, מסיבות שלי (לא היה לי כוח משום מה להתנדב וגם היה לי מיד אחרי לילה לבן שאני ארגנתי שהוא גם היה ממש מהנה ולא רציתי למות מעייפות), אבל מי שהלך להארו, איך היה לכם? אני לאט לאט קולטת שאני מסיימת בית ספר בקרוב, והעניין ממש מוזר לי, אבל טוב. 

טוב, בואו נגיע לנושא העיקרי של הפוסט. אז כמו שעידו אמר בפוסט הקודם, אם שריינתי לעצמי פוסט, אז זה אומר שבפרק הזה יש איזה אימפקט רציני. אבל… מה הוא? הוא קשור לג’לאל? לארזה? לקאגורה? אולי למישהו אחר מפיירי\מלאמיה\ממרמייד? אולי זה קשור בכלל לאחת ההיסטוריות שניינהארט זימן? אולי לניינהארט? אולי… למישהו אחר מהשנים עשר? וואי, מה לוז. 

אני חייבת להגיד שממש נהניתי מהפרק הזה. נהניתי גם מהחלק של הלחימה בפרק הזה יותר מאשר בפרק הקודם, החלק של הלחימה היה טוב בהרבה וגם כל ההיסטוריות דיברו ואני מרוצה מזה לחלוטין, טוב… כמעט כולן. אני גם מרוצה מזה שלא צנזרו משהו שצנזרו בפרק הקודם, שזה היה משהו שמאוד חיכיתי לו כי זה שלא צנזרו את זה הראה שמישהי מסויימת היא חוק המעבר ~ ויש עוד דברים שנורא אהבתי בפרק, אבל אם אגיד אותם אפילו ברמזים זה כבר יספיילר נורא, אז אעצור פה.

בקיצר… רוצו לראות!

צפייה ישירה | הורדה

 

אז מה, קאגורה, את חוק המעבר בין ג’לאל לארזה? אהבתי את הרעיון~
אמאלה, ארזהההה, את מפחידה אותי הצילוווווו

עד הפעם הבאה,
צוות קריספי סאב~