פיירי טייל פרק 49+יריית פתיחה למשימת 100 השנים+הפתעה!!!

10
פברואר
2021
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אהלןןןן
מה קורה?
אני מעולה, ותגלו למה בפוסט הקרוב 🙂
דרך אגב, אתם קולטים שכבר עבר קצת יותר מחודש ב 2021? ועדיין אנחנו נעים מסגר לסגר… אבל היי, יש עכשיו תקווה כי הרבה מתחסנים (אפילו אני התחסנתי, כשאני התנגדתי בהתחלה לחיסון הזה).
טוב, הפעם לא אחפור לכם יותר מדי…. אגש ישר לפוסט!
ממה אתחיל… ממה אתחיל… הממ…
אז, בפרק הקודם הקרב על פיירי טייל סוף סוף הסתיים, והיה אירוע מרגש שנקרא ‘פנטזיה’ ולמדנו את הסיפור שמאחורי הסימן הבא:
תוצאת תמונה עבור FAIRY TAIL BOND MARK GIF
ולאקסוס הועף מפיירי טייל אבל גם למדנו לאהוב אותו.
אז, מה יהיה עכשיו, אחרי שהכל נרגע? הגענו לפרק שהוא פילר בחלקו. קאנה אומרת ללוסי שתהיה לה פגישה גורלית, ולוסי מתחילה לפנטז על הפגישה הגורלית והרומנטית שלה, ובהמשך הפרק מגיע כתב ממגזין המכשפים השבועי ולוסי מנסה לגנוב את תשומת ליבו. ובסוף הפרק, אנחנו זוכים לפגוש דמות חדשה, שבקרוב תהפך לאהובה מאוד על כולנו, מי זאת תהיה? אני חייבת להודות שזה בין הפרקים הפילריים שאני יותר אוהבת של פיירי 🙂
אז יאללה, בלי יותר מדי חפירות מיותרות נוספות, רוצו ותהנו מהפרק הזה~


שובי דו בה~!
פרק 49

ועכשיו… לפני הדבר שמעלה לי חיוך ע נ ק י   על השפתיים, אני גיליתי לא מזמן שהכנתי לפני זמן מה סרטון סיכום של העונה האחרונה של האנימה של פיירי.

כמובן, שמי שעוד לא סיים את האנימה של פיירי, עדיף שגם ידלג על ההפתעה וגם לא יישאר בשביל החלק של המנגה בפוסט.

אז, העונה האחרונה של פיירי הייתה אדירה… והיה לי ממש קשה להכניס את כל העונה ב-4 דקות בלבד, כי היא הייתה מטלטלת ברמות. מוות, ואז חזרה לחיים… תגליות על העבר של אנשים… אם קדמונית שחוזרת לסיפור… וגם מוות אמיתי, וגם הסוף של האנימה מוביל ישר למנגה של משימת 100 השנים. וכמובן, שהיו בעונה הזו קרבות א ד י ר י ם.
טוב, יאללה… נראה את הסרטון שהכנתי לכם?
שיר: MORE THAN LiKE  (הפתיח האחרון של האנימה, פתיח 26 שהוא הרביעי לעונה האחרונה)
להקה: BiSH

אוקיי… הגעתי לחלק בפוסט שהכייייי חיכיתי לווו!!!
אמאלה, אני כל כך מתרגשת ושמחה מזה.
אמאאאאאאאאא

שוב, כל מי שלא סיים את האנימה, עדיף לכם לא להמשיך לקרוא את הפוסט ולהיכנס להוצאות שיהיו עכשיו, כי לא תבינו עד הסוף את העלילה וזה יהיה סתם ספויילרים.

אז… כמו שבטח כבר הבנתם, אנחנו סוף סוף מתחילים לשחרר פרויקט שאני מנהלת אותו, פרויקט שאני מתרגמת אותו ובאופן כללי פרוייט שמאוד קרוב לליבי. פיירי טייל המנגה: משימת 100 השנים!!! המנגה הזו ממשיכה ישר מהנקודה שבה האנימה עצרה. נאטסו והצוות שלו יצאו למשימת 100 השנים, ובנתיים בגילדה 3 אנשים חדשים מצטרפים אל הגילדה כשהם לא נמצאים. מי האנשים האלה? מה היא בכלל משימת 100 השנים ומדוע היא נקראת ככה בכלל? האם נאטסו והשאר יצליחו להיות הראשונים אי פעם שישלימו את המשימה הזאת? כל מה שידוע לנו, זה שמשימת 100 השנים זו משימה שאף אחד לא הצליח להשלים כבר 100 שנים. זה הכל, ואת כל השאר… אנחנו נגלה במנגה הזו! אז… מה יעלה בגורל הצוות של נאטסו? ומה יעלה בגורל של הגילדה, כשהצוות החזק ביותר של הגילדה נמצא במשימת 100 השנים? אז כל זאת ועוד… במנגה!!!

אנחנו נתחיל מצ’אפטר 1+2, שבהם נכיר את 3 החברים החדשים (שאגלה לכם סוד, הם לא בהכרח מבשרים טובות) בגילדה ונלמד על משימת 100 השנים, מה היא אומרת בכלל.

אבל רגע, איך ההוצאות של המנגה יעבדו??? אז ככה, כל שבועיים ביום רביעי, נשחרר צ’אפטר אחד (מלבד בספיישלים שבהם נשחרר 2-4 צ’אפטרים) מהמנגה ביחד עם פרק מהעונה הראשונה של האנימה של פיירי (שכמובן גם הכמות של הפרקים של האנימה ייתכן שישתנו בספיישלים), ואני אגלה לכם סוד קטן… הספיישל הראשון שכולל הוצאות מהמנגה קרוב אלינו, זה יהיה עוד שבועיים בפורים, מה שאומר שזו ההוצאה הבאה של המנגה! בנוסף, זה מתוכנן ככה שנשחרר את הצ’אפטרים במקביל למתי שהצ’אפטרים משוחררים ביפן (האמנם היום הם שחררו כבר את צ’אפטר 75 אבל עדיין)…

יאללה, בלי חפירות מיותרות, בואו נגש כבר לצ’אפטריםםם!!!
תוצאת תמונה עבור JUVIA EXCITED GIF

תמצית היחסים בין נאטסו לגילדארטס בתמונה אחת

צ’אפטר 1

צ’אפטר 2

 

נתראה בפעם הבאה~!
צוות קריספי סאב