פיירי טייל פרק 55+מהמחר הרגוע פרק 20+יוצא להפסקה…

11
יולי
2022
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

מה נשמע כולם? מקווה שטוב

היום אני כאן עם שלושה דברים – פרק 55 של פיירי, פרק 20 של מהמחר הרגוע ועוד הודעה ממני.

חשוב לי מאוד שתקראו את ההודעה בסוף כדי שתוכלו להבין אותי.

נתחיל לפי הסדר~

בפיירי טייל, אנחנו רואים כיצד בריין מנסה לשכנע את וונדי להחיות את ג’לאל בטענה שהיא “חווה לו את חייה”. במקביל, כל ברית הגילדות מנסה בכל כוחה להביס את האויבים שנתקלו בהם כדי שיוכלו להביא את וונדי אל ארזה במהרה. תוך כדי, מתחילים להם הקרבות בין הברית לחברי אוראשיון סייס עצמם.

במהמחר הרגוע, נראה את היקארי ממשיך לחפש ללא הפסקה דרך להעיר את מאנאקה, עד שזה עולה לו בבריאות שלו. בינתיים, מיונה וסאיו מרגישות שמאז שהרביעייה כמעט התאחדה חזרה, הן נדחקו הצידה, אף על פי שהן כבר באותו הגיל שלהם. מיונה מתחילה להתמודד עם רגשותיה האמיתיים כלפי החזרה המיוחלת של מאנאקה.

פרק 20 | פרק 55

אחרי שסיפרתי לכם על הפרקים שמחכים לכם היום ונתתי לכם אותם, אעבור לנושא האחרון לפוסט, היציאה שלי להפסקה.

אז כן, באופן פתאומי, אני מחליט לצאת להפסקה.

הסיבה לכך היא שבשבוע האחרון הבנתי שאני יותר מדי עמוס. בתחילת השבוע הקודם התחלתי את סמסטר הקיץ שהוא קצר ולחוץ וגם עבודה חדשה. כלומר, אני בעצם עובד בשתי עבודות (צבא+עבודה מהצד) וגם לומד, ונוצר מצב שאני מנסה ‘להספיק’ לעמוד בלוח ההוצאות ולהוציא פרקים במקום באמת ליהנות מהתהליך ולגשת לפאנסאב ממקום כיפי ופנוי. הבנתי שעם כל אהבתי לפאנסאב, זה תחביב ואם הגעתי למצב שאני צריך לדחוס אותו ביום שלי וזה כבר בא על חשבון שעות השינה, אז כאן נדלקת נורה אדומה. חשוב לי להעביר שאני ממש לא מתכוון לפרוש, אני מאוד אוהב את האתר, מאוד אוהב את העשייה, מאוד אוהב את הצוות ומאוד אוהב את הצופים. אבל הכי חשוב לי בכל הדבר הזה הוא שיהיה לי כיף ולא שזה ילחיץ אותי.

אז מה זה אומר בעצם?

בתקופה הקרובה לא יהיו הוצאות. לפחות עד סיום סמסטר הקיץ (אמצע ספטמבר בערך) או עד שאצליח להתרגל ללו”ז העמוס הזה ויהיה לי זמן פנוי ורצון לעבוד על פרקים. מה שכן, אני בטוח אחזור עד אוקטובר, בזמן לעונה החדשה של בליץ’, כי עליה אני לא מוכן לוותר וזה גם בדיוק יוצא בשחרור שלי, ככה שיתפנה לי לא מעט זמן וגם כוחות נפשיים.

חשוב לי לציין שההחלטה הזאת הייתה לא קלה בכלל בשבילי. אני אוהב את האתר ואני מפעיל אותו יחד עם הצוות האהוב שלי כבר כמה שנים טובות, אבל אני זה באמת למטרה טובה כי כרגע יש דברים אחרים שאני צריך להתמקד בהם.

מקווה שתגלו הבנה ואני מבטיח שנתראה הכי מהר שאני יכול!