פיירי טייל צ’אפטר 503: הדבר האחרון שראיתי + צ’אפטר 422: אוריצ’י פין!

30
ספטמבר
2016
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אנשים!! התגעגעתם אליי?!
כי אני כן! 🙂
היום אביא לכם … שני צ’אפטרים אדירים של פיירי !
אז אמ קודם כל תודה לכולכם על הברכות שקיבלתי מכם לכבוד יום ההולדת שלי ~ עוד שלושה ימים אנחנו נצא לדרך עם פרויקט חדש … מאסטר הרייב. אני ממליצה לכם לצפות בזה כשנתחיל בזה , כי פיירי מבוססת על רייב!
טוב טוב עכשיו לנושא העיקרי של הפוסט הנחמד שלנו 🙂
נתחיל מההשלמה של הצ’אפטרים 🙂 (למה אני מחייכת יותר מדי … זה קריפייי)
ב – בכל מקרה . בשני הצ’אפטרים הקודמים (420-421) , נאטסו ולוסי מצאו שוונדי ושארל הצטרפו במהלך השנה ללאמיה סקייל , אך אין ברצון וונדי להצטרף למסעם לחזור לפיירי … ומתברר גם שהמכשפים הקדושים החזירו את מועצת הקסם (לא כולל מקארוב)… מה שאומר שג’ורה לא חלק מלאמיה יותר. אחרי ששליה ווונדי דיברו קצת בקשר לסירוב של וונדי לנאטסו ולוסי , אוריצ’י (הגילדה היריבה של לאמיה) לפתע החלו בלהתקיף את העיר מרגרט ואז נאטסו ווונדי רצו להגן על העיר , אבל אז שליה הייתה כזה ‘לא, אני אגן על העיר שלי ואגנוב לך את האפי!’ .
האם וונדי ושליה , אחיות השמיים , יצליחו להגן על מרגרט מפני אוריצ’י פין ?! כל זאת ועוד תגלו בצ’אפטר 422 ~ וגם איך נאטסו יגיב לגניבת האפי ?!
ולגבי הצ’אפטר השבועייי ~~
בצ’אפטר הקודם גילינו שה’גידול’ של נאטסו הוא יותר משחשבנו… וראינו שדימריה מחזיקה בנאטסו ולוסי כשהיא עוד שניה הולכת לרצוח את נאטסו. ובאותו הזמן בראנדיש התעוררה בזכות אוור ופורליוסיקה. וגם זרה נעלמה לאחר שמאוויס רימתה את איילין וזרף ואז איילין יצאה אחרי מאוויס. ומאוויס אומרת שהגיע הזמן לחזור לגילדה ~! אבל … מה הולך לקרות לנאטסו ?! האם האםם האםםם זה קשור לאנ”ד ?! גאדדדדדדדדדדדדדדדדד הלוואי שכןןן !!! הלוואייי גאדדד גאדדדדדדדד כ’רםקחגיםקריואכםקירםויםבהיוקרבאםיואב54ויכם5יו6עלמלחקמכרחלמרקכרלחקמ ! ומה איילין הולכת לעשות ?! האם עדיין בראש שלה גם להרוג את ארזה ~? האם נאטסו יחיה ? איזה מן גידול יש לו ? גאדדדדדדדד אני יותר מדי במתח . ביי . לחינלדקיכרעלחרילחי’קינכגליקנבניקרינבקריקנברבקירנקרבנלכחעילגקחכיע .
צ’אפטר 503 הוא באמת ככ אדיר זה כל מה שאני יכולה להגיד לכם . גאד . לרכיקרןלי’כל’יקרכלחמ’קחלקכרנ’לחינ’קרכל’נקרהלינ’קהרלניהרלינקהרנליהרקינלהקרנהקרנילהקרינהנירלקינר . נגמרה ההתפאנגרלות .

09
גם יוקה וטובי ממש במתח מ 503 , אני פשוט יודעת את זה 🙂 ואם אתם שואלים את עצמכם מי המפלצת … אז זה המתח .
05
גם לוסי ממש במתח כמוניי מצ’אפטר 503 גאד כגלךרחיקלדרכיעלהקגדגלקרנמעכךקח4ריעכךקריעכםךה4יחקךכבמחק’קמחבס’ךמחקגח’קמקב בואי נתפנגרל ביחד לוסי 🙂

צ’אפטר 422: אוריצ’י פין

צ’אפטר 503: הדבר האחרון שראיתי

נתראה מחר עם דאבל של שנ”ס שפותח את ארק טורניר הסתיו ~
צוות קריספי סאב !