פיירי טייל צ’אפטר 513 ~

06
דצמבר
2016
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אוקיי , לפני הכל !! אזהרה חשובה . מי שלא רוצה לקבל ספוילר רציני לאנימה … שלא יקרא את הצ’אפטר הבא ואני מניחה שגם לא את 514 . ראו הוזהרתם . 


אז היי אנשים ~!
התגעגעתם אליי מאז אתמול ? נכון שעבר המון זמן מאז שראיתם פוסט ממני ? טוב , אמ … אני רוצה להודיע לכם כמה דברים 🙂 אז אמ נתחיל מהודעה מעידו .
– היום הקבוע של שוקגוקי נו סומה התחלף מיום ראשון לחמישי , השבוע היה את העיכוב הרציני הזה בפרק בשל עומס לימודי על עידו ועליי .
ועכשיו להודעות ממני 🙂 :
– היום הקבוע של הצ’אפטרים השבועיים (למעט מקרים מיוחדים שבהם הצ’אפטר השבועי ישוחרר בשבת כמו שאני מניחה שיקרה עם 515 שאז נשחרר לכל היאוחר ביום שני) החל משבוע הבא כולל יהיה רביעי .
– אנו זקוקים לעוד מנקים ומדביקים , גם בגלל שיש לנו חוסר בשל עומס לימודי על המנקים והמדביקים וגם בגלל שאנחנו מתכננים להתחיל בעוד מספר חודשים לתרגם מנגה נוספת שהיא לא פיירי טייל . אז אם אתם חושבים שתוכלו לסייע לנו, אז תרשמו את זה בתגובות ~ 🙂
– לגבי האובה של פיירי , האמנם שוחרר RAW סוף כל סוף אבל אין תרגום נורמאלי לאנגלית , אז אנחנו מחכים . אני מקווה לתרגום נורמאלי בקרוב .
– אם יש לכם תאוריות מסויימות שעשויות לספיילר לגולשים האחרים שמחכים לשחרור הצ’אפטר עצמו אל תרשמו אותן בתגובות פה אלא בתגובות בפינת הספוילרים (לחצו בכל מקום על ההודעה הזו בכדי להכנס לשם)
ועכשיו … לחפירות נוספות ~!
אז איך החיים ? אני שוב מפרסמת לכם כי כי אני רוצה אוכל ~ טוב האמת כי לא הסכמתי לוותר על הפוסט אז די רצחתי את חן שרצתה גם היא לפרסם 🙂 אבל אני אחזיר אותה לחיים כי ייתכן שהיא תביא לי עוגה . כן אני אדם שמרחם על אנשים , וכן … עוד לא שחררתי את אליה או יהונתן ~ למרות שזה לא קשור לכאן XD וגם אתם בסכנה כי אתם לא מביאים לי אוכל 🙁 רעים .
טוב עכשיו לנושא העיקרי של הפוסט ~
גאד . יאי . חיכיתי לזה … חיכיתי לזה כל כך הרבה !!! סוף כל סוף … נלמד מה הקשר בין איילין וארזה ! גאד ! יאייי ~ גלכיהלכגיילכגהילכגה הכגלחגהלכהכגלנהגכלנ . אני עכשיו יכולה למות בשקט 🙂 בעצם … לא ! אני לא מבינה בשיט למה הכוונה בפאנל האחרון של הצ’אפטר ! לעזאזל איתך , איילין … למה לעזאזל התכוונת בזה ?! למה ?! תגלי לי כבר ! הירו ;; למה עצרת את הצ’אפטר הזה ככה ?! GTFO . אין לי כוח אני במתח 🙁 למה לעזאזל הכוונה בזה ?! גאד . גאד . אם אתם רוצים להבין מה לעזאזל אני לא מבינה … תקראו את הצ’אפטר ~

07

יאללה ארזה ~ תראי לאיילין ממה מלכת הפיות טיטאניה עשויה ~!

נפגש בחמישי עם פרק מדהים בשנ”ס ~!
צוות קריספי סאב ~