פיירי טייל צ’אפטר 515: אני את.. ואת אני…!

22
דצמבר
2016
Juviii
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
Juviii
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

מה ?! מההההההה ?! פיירי טייל … יום אחרי יום ?!! מה קורה כאןןןןן ?!!!
טוב , אתם לא הוזים .. ונכון התגעגעתם אליי … מאז אמ שני ?
טוב אמ אחרי שחפרו לכם כאן מכל הכיוונים על הסרט בואו נתלהב קצת 😀
דרך אגב … אם לא תשמעו ממני אחרי ה 16.1 כנראה שנפלתי כקורבן ללחץ של מבחנים ומתתי 🙂 טוב אמ יש עוד מלא זמן עד אז XD גם בטוח נשחרר את האובה התשיעית עד אז 🙂 דרך אגב איך הייתה לכם האובה ששחררנו אתמול ? 😀 ארזה הזו … למה היא אונסת את מירה וג’וויה ? 😐 באמת ארזה . את נוראית XD ואם למרות האזהרה שלנו … ילדים קטנים צפו בזה … אני כבר מצטערת בפניכם מאוד .
אבל היי … לא הגענו הנה בשביל האובה או משהו נכון ? הגענו הנה למען הצ’אפטר הגלכיהחגליחכגיכל גלכיגכלנהגכהיל הגלכניהגכילעהגכילע הכליגכליעכגלהיעליעכגה אחד הטובים בתולדות פיירי טייל ! נכון נהייתם סקרנים לאחר הצ’אפטר האחרון לגבי העובדה שלמרות שאיילין התחילה להפוך לדרקונית ושזהו תהליך בלתי הפיך , היא עכשיו במראה אנושי ? ונכון שגם סקרנה אתכם העובדה שאיילין הייתה לפני 400 שנה כבר עם ארזה ברחם , ושמסיבה מסוימת … ארזה עדיין בחיים ? ונכון שאתם גם תוהים מי אבא של ארזה ? נכוןןןן ??? ונכון שאתם תמיד תהיתם איך אמא של ארזה התגלגלה למצב שבו היא משתפת פעולה עם לא אחר מאשר זרף ?
אז בואו נגיד לכם דבר אחד . התשובות לכל השאלות הללו ? תוכלו למצוא אותן … בצ’אפטר הזה ! אז בגלל זה … אנשים שלא רוצים ספוילר רציני לאנימה ! לכו מכאן ! עכשיו ! שוו שוו !
זהו אני עכשיו רגועה 🙂
– לא באמת כי אני באבל על זה שיש לי מאה תרגילים במתמטיקה הצילוווו אבל זה לא קשור הצילווווווווווווווווו –
טוב טוב חפרתי מספיק … לא ? אז בוקר טוב עולם (למרות שעכשיו כבר תשע בערב… רגע מה עוד לא תשע בערב ?!) 🙂 ובואו נקבל צ’אפטר ! 😀

18
הווו ארזה נראית קצת רצינית פה … האם משהו במה שאיילין סיפרה היה מאוד מפתיע ? :ס

נפגש מחר עם עוד פרק מרעיב של שנ”ס ~!
צוות קריספי סאב
נ.ב אני אוכל את כל האוכל שם לא משנה מה תגידו 🙂