פיירי טייל צ’אפטר 515: אני את.. ואת אני…!

22
דצמבר
2016
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

מה ?! מההההההה ?! פיירי טייל … יום אחרי יום ?!! מה קורה כאןןןןן ?!!!
טוב , אתם לא הוזים .. ונכון התגעגעתם אליי … מאז אמ שני ?
טוב אמ אחרי שחפרו לכם כאן מכל הכיוונים על הסרט בואו נתלהב קצת 😀
דרך אגב … אם לא תשמעו ממני אחרי ה 16.1 כנראה שנפלתי כקורבן ללחץ של מבחנים ומתתי 🙂 טוב אמ יש עוד מלא זמן עד אז XD גם בטוח נשחרר את האובה התשיעית עד אז 🙂 דרך אגב איך הייתה לכם האובה ששחררנו אתמול ? 😀 ארזה הזו … למה היא אונסת את מירה וג’וויה ? 😐 באמת ארזה . את נוראית XD ואם למרות האזהרה שלנו … ילדים קטנים צפו בזה … אני כבר מצטערת בפניכם מאוד .
אבל היי … לא הגענו הנה בשביל האובה או משהו נכון ? הגענו הנה למען הצ’אפטר הגלכיהחגליחכגיכל גלכיגכלנהגכהיל הגלכניהגכילעהגכילע הכליגכליעכגלהיעליעכגה אחד הטובים בתולדות פיירי טייל ! נכון נהייתם סקרנים לאחר הצ’אפטר האחרון לגבי העובדה שלמרות שאיילין התחילה להפוך לדרקונית ושזהו תהליך בלתי הפיך , היא עכשיו במראה אנושי ? ונכון שגם סקרנה אתכם העובדה שאיילין הייתה לפני 400 שנה כבר עם ארזה ברחם , ושמסיבה מסוימת … ארזה עדיין בחיים ? ונכון שאתם גם תוהים מי אבא של ארזה ? נכוןןןן ??? ונכון שאתם תמיד תהיתם איך אמא של ארזה התגלגלה למצב שבו היא משתפת פעולה עם לא אחר מאשר זרף ?
אז בואו נגיד לכם דבר אחד . התשובות לכל השאלות הללו ? תוכלו למצוא אותן … בצ’אפטר הזה ! אז בגלל זה … אנשים שלא רוצים ספוילר רציני לאנימה ! לכו מכאן ! עכשיו ! שוו שוו !
זהו אני עכשיו רגועה 🙂
– לא באמת כי אני באבל על זה שיש לי מאה תרגילים במתמטיקה הצילוווו אבל זה לא קשור הצילווווווווווווווווו –
טוב טוב חפרתי מספיק … לא ? אז בוקר טוב עולם (למרות שעכשיו כבר תשע בערב… רגע מה עוד לא תשע בערב ?!) 🙂 ובואו נקבל צ’אפטר ! 😀

18
הווו ארזה נראית קצת רצינית פה … האם משהו במה שאיילין סיפרה היה מאוד מפתיע ? :ס

נפגש מחר עם עוד פרק מרעיב של שנ”ס ~!
צוות קריספי סאב
נ.ב אני אוכל את כל האוכל שם לא משנה מה תגידו 🙂