פיירי טייל 2014 אובה 1 : משחקי העונש של הפיות + 2 הוצאות נוספות ~!

29
מאי
2016
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

שלומלום לכולם~!
אז … באתי להוציא לכם שלושה דברים של פיירי ! 😀 האושר ~
את פרק 38 של פיירי טייל (העונה הישנה), צ’אפטר 470 של פיירי טייל … ומה שכווווווווווווולכםםםםםםםם חיכיתם לו כבר כמעט שבועיים …. האובה השביעית של פיירי טייל !! 😀
אז … נתחיל מפרק 38 .
וואי … איך שאני זוכרת את הארק הזה . ארק מגדל גן העדן . אני כל כך אהבתי אותו , העבר של ארזה היה ממש עצוב … וכל הקטע עם ג’רזה (ג’לאל וארזה) … אהבתי את זה כל כך . אני גם אהבתי את הקרב של ארזה ויקארוגה , זה היה קרב ממש אדיר . אז … טוב , אני לא אגיד יותר למקרה שיש כאן כאלה שלא ראו את זה עדיין .


EPISODE38_ERZASACERED
א – ארזה … היא מפחידה אותיי >< הצילווווווווו ><ועכשיו … לצ’אפטר 470 😀
בצ’אפטר הקודם , לוסי החליטה שלאחר שהקרב יגמר היא תחפש את המפתח של אקווריוס , לאחר שאקווריוס דיברה איתה . אבל לפני שהן דיברו על כך (לוסי ואקווריוס) , בראנדיש הצילה את חייו של נאטסו בעזרת הקסם שלה . אבל אז … כשראינו את המצב בזירות הקרב השונות בפיור , ראינו שבזירת קרב אחת המצב גרוע ביותר … במזרח , איפה שהמכשפים הקדושים (ג’ורה , וורד , וולפהיים והיבריון) נלחמים בגוד סרנה כאשר אוגוסט ויעקב צופים … שם נראה שהמכשפים הקדושים כבר הפסידו לסרנה . ו-וורד עומד למות . מה הולך לקרות לוורד ? את זה נגלה בצ’אפטר 470 .
לקריאת הצ’אפטר לחצו עליי 


470_godserenasaisgoodnightהאם זה אומר … שהוא הולך להרוג את וורד ?! פאק … לא !


ועכשיו …. לנושא העיקרי של הפוסט , שלו כולכם חיכיתםםםם ! 😀
האובה השביעית של פיירי טייל !
קודם כל , שימו לב שאין תרגום לפתיח ולסיומת וקריוקי לפתיח ולסיומת . עכשיו אנחנו משחררים רק V1 (כמו שעשינו עם הפרקים הרגילים של פיירי טייל בכל פעם שהתחלפו להם הפתיח והסיומת) וכאשר ישוחרר הרומאג’י והתרגום האנגלי לפתיח ולסיומת נשחרר V2 .
אתם זוכרים את משחקי הכשפות הגדולים ? שהיה את פיירי טייל A ופיירי טייל B … אז בשל כך שהם התאחדו , אין יותר את הקטע של “הקבוצה שמנצחת בטורניר משחקי הכשפות הגדולים תוכל לגרום לקבוצה האחרת לעשות כרצונה למשך יום שלם !” ובגלל זה … מאקרוב מחליט שיהיה נציג מכל קבוצה , ושהם יכריעו מי הקבוצה המנצחת באמצעות המשחק אבן נייר ומספריים . ואוי , איזה מסכנים ~ פיירי טייל A הפסידו ! 😀 אני נשמעת ממש מבואסת … נכון ?
אני לא הפסקתי לצחוק באובה הזאת (ונאטסו וגריי … לוסי לא נהנתה כלל מכל ה**** שהיא עברה XD)
טוב , טוב … אני אסתום אחרת אספיילר לכםם תאובה >< תשתיקו אותי , אנשים .


OVA7_MONKEYXGRAY
ה – OTP החדש שלי , לא יודעת מה אתכם ~ וואו , קוף … איזה צרפות *~*


עד הפעם הבאה ~
צוות קריספי סאב !