פיירי טייל 2018 פרק 12: מייביס וזרף

23
דצמבר
2018
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אהלן אנשיםםם מה קורה? אז כמו שעידו אמר באמת אני מפרסמת את הפרק האדיר הזההה, ואני  מפרסמת למרות שאני בתקופה סופר לחוצה (אני בהפקה של אירוע גדול בתנועה שלי שקורה בשלישי וגם בתקופת מבחנים ותכף מתחילות להן הבגרויות) אבל זה פרק ככ אדיר שאני לא יכולה לוותר על הפוסט שלו 🙂

אמג אמג אמג אמגגג מה שמעתי הולך להיות בפרק הזה זרביס?! אמג. מייביס אמרה שהיא ביצעה חטא… מה החטא הזה שהיא כבר יכלה לבצע? לא עולה לי בראש שום חטא, היא הרי הקימה את פיירי טייל… אין מצב שהיא באמת ביצעה איזה שהוא חטא, אתם מסכימים איתי?

מעניין אבל גם מה הולך לקרות בפרק הזה בין מייביס לזרף… אל תגידו לי שמייביס היא… לא, אין מצב! ואל תגידו לי שזרף הולך… לא, זה לא יכול להיות! ואיך הכל פה מתקשר ללב הפיה? מה הלוזזזזזזזז, מישהו כבר יכול להסביר לי?

האמת שאני כן יודעת את התשובות לכל השאלות האלה, אבל אתם תאלצו לגלות את התשובות לרוב השאלות האלה בפרק הזה ולשאלה האחרונה רק בפרק הבא, וממש אהבתי את הפרק הזה כי עשו את זה ממש טוב וגם הרחיבו ממש במקומות שרציתי שירחיבו, ועשו כמו שצריך קטעים אחרים ואני ממש מאושרת מזה. 

כבר אמרתי שאני ממש אוהבת את זרביס? רגע אחד, שכחתי שאלה אחת! בסוף הפרק הקודם, מייביס גם הזכירה את ה”קסם הקדום” שהמשפחה של לוסי כל הזמן ניסתה להבין מה הוא, ואמא של לוסי אמרה שהקסם הקדום הוא בעצם אהבה, אז יש מצב שנקבל תשובה לגבי הקסם הקדום אם הוא באמת אהבה או לא?

הכל יתגלה בשני הפרקים הקרובים (הנוכחי והבא 🙂 )

MEGA | Yandex | Torrent

ממה את כל כך מתרגשת, מייביס? מזה שיש פרק עליך ועל זרף? אוווו איזו חמודה את~

עד הפעם הבאה~!
צוות קריספי סאב!