פיירי טייל 3 פרק 11!

16
דצמבר
2018
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

לילה טוב לכולם!

אז כן, אנחנו מפרסמים ביום ראשון את הפרק!
איזו הקדמה נחמדת~

אפשר לתת את הקרדיט למורה שלי ששחררה אותנו משעתיים אחרונות והייתי אחרי מבחן גם אז זה ממש קיצר לי את היום וחזרתי הביתה ב-12 ככה שהצלחנו לשחרר לכם את הפרק היום! איזה יופי ^^

אז כפי שנודע לכם שבוע שעבר הצטרף אלינו לצוות שי, שהוא עורך לשוני ואיתו גם הצטרפה לין שהם סוג של צמד חמד כזה (היא מתרגמת והוא עורך ככה שזה אחלה שילוב) ואנחנו כבר עובדים במרץ על בליץ’, פיירי טייל ואפילו עוד פרויקט חדש!

בקרוב מאוד (לדעתי כבר בינואר) נתחיל/נמשיך לשחרר עוד דברים שהם לא פיירי טייל 3!

במעבר חד אל נושא הפוסט –

פרק של היום אנחנו רואים שלאחר האיחוד המרגש עם מאקרוב צוות החילוץ מנסה להימלט מאלאקיטאשיה אך נתפס (ספוילר?). מתחיל קרב בינם לבין אחד מ-12 הספירגנים (!!!) והם כמעט מפסידים עד ש… טוב תצטרכו לראות לבד כדי לדעת!

רק שתדעו שבפרק הבא יהיה את ה-Back Story של מייביס וזרף וזה יהיה פרק ממש טוב וכמובן ששירילי כבר שריינה תפוסט אז תתכוננו לחפירה.

ובנוסף, הפרק שאחרי הבא יהיה הפרק האחרון עם הפתיח והסיומת הנוכחיים. הפרק שאחריו עם הפתיח והסיומת החדשים ייצא שבועיים לאחר מכן (תזכורת מהפוסט הקודם).

ואם כבר מדברים על הפוסט הקודם אז לא קיבלנו אפילו הצעה אחת מכם לניקוי והדבקה!
תתביישו לכם (לא באמת)! אבל ברצינות, אנחנו צריכים מנקים ומדבקים כדי להתקדם במנגה. כרגע העניינים בקושי זזים ואנחנו רוצים להתקדם גם אל הסיקוול של פיירי טייל שמלא פה בטח רוצים לקרוא!

ובעוד מעבר חד, אל הפרק –

כאילו שזה בטעות, לוסי…

נתראה ביום שני הבא עם פרק סופר מעניין,

צוות פיירי טייל ישראל! (הבדיחה הזאת כבר ישנה מדי…)