פיירי טייל 3 פרק 26: ביחד, לנצח!!

08
אפריל
2019
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אהלןןןןן אנשיםםם
זה פוסט שלי, אז מה זה אומרררררררררר?
יאפ זה פרק אחד האדירים היה, עם אימפקט אדיר ביותר. אבל, לפני חפירות על הפרק… כמו תמיד, קצת אחפור לכם על עדכונים בחיי, כי בשביל מה אני עושה פוסטים אם לא בשביל זה?

אז ככה! סוף כל סוף, אחרי כמעט שנה שזה נמשך ונמשך ונמשךךךךך… סיימתי עם הצו הראשון! ויש לי יום המאה ב 30.4, אם מישהי פה גם ביום המאה ב30.4, תעדכנו ואולי נהיה יחדד.

בנוסף, היום היו לי אודישנים לטקס סיום יב, נבחנתי למשחק ושירה (שירה רק לכיף כי אני שרה נורא וגם אני ביום ההקלטות ביום המאה), והיה ממש אחלה.

טוב, נחזור לנושא העיקרי של הפוסט… הפרק!!

אוקיי, אז אחרי שלוי איבדה את ההכרה בשל בליעת חלקיקי הקסם, אז התחיל לו עוד פרק אדיר ביותר, שמראה את הרגשות האמיתיים של גאג’יל מגיעים לפעולה ונחשפים כמו שלא נחשפו אי פעם… לגלות מי האורח הרביעי של איירין… ואם קאנה תצליח לשחרר את מייביס… ואם ברנדיש תצלח במשא ומתן מול אוגוסט, או שלא תצליח? אמאלה, כמה שאלותתתת!!

אגלה לכם סוד? אפילו אני, זאת שזוכרת את כל מה שקרה במנגה בע”פ לפחות מצ’אפטר 418-545, הרגשתי כאילו חוויתי את מה שראיתי בפרק בפעם הראשונה. בכיתי את החיים שלי (תכינו טישו מלא טישו) בחלק הראשון של הפרק, והתלהבתי ממש מהחלק השני של הפרק והתעצבנתי בחלקו, בקיצר עברתי סערת רגשות רצינית כאילו שראיתי את כל זה בפעם הראשונה.

הודעה חשובה: אתם בטח כזה “מה?! איך פרק 27 לא נמצא בלוח הוצאות?! מה הלוזז?? אין יותר פרקים בפייריי?? אבל הובטחו לנו 51 פרקים!! מה קורה פה?! רימו אותנו?!” אז תרגעו, הכל טוב. אל תבהלו. יש עדיין 51 פרקים, ופרק 27 באמת יוצא בשבוע הבא ביפן כרגיל, הכל טוב. אז אם ככה, למה בכל זאת הפרק לא מופיע בלוח הוצאות? טוב, אז זה בגלל סיבה אחת בלבד: בפרק 27 מתחלפים גם הפתיח והסיומת, ובגלל שאנחנו רוצים לשחרר את זה כשהכל כבר מושלם (כולל הפתיח והסיומת), אז זה ישוחרר רק כשגם הפתיח והסיומת יהיו מוכנים, ואנחנו לא יכולים להתחייב למתי זה יקרה.

טוב, חפרתי מספיק, לא? יאלללהההה לפרקקק!

 איירין את נראית לי מרוצה משום מה, למה אני חוששת שזה לא טוב?

זו רק אני או שגם וונדי וג’וויה המומות מהפרק האדיר הזה ולא יודעות איך להגיב?

עד הפעם הבאה~!
צוות קריספי סאב