פיירי טייל 3 פרק 36+37+פלסטיק ממוריז פרק 6

24
יוני
2019
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

אהלן אהלןןן
מה קורה?

אמאלה, בחמישי סיימתי יב… אני סיימתי בצפר!! אתם קולטים את זה?! כי אני לא. פאק, זה הזוי. בראש שלי אני רק סיימתי כיתה ז או י, מה קשור לסיים יב ו 12 שנות לימוד? ועוד מעט שנת שירות? מה הלוזזז. ביום שישי לפני שבוע הייתי בפעם הראשונה בחיי במצעד הגאווה בתל אביב, היה נדיר שם לא להזכיר את זה שנגנב לי שם הטלפון והיו שם איזה רבע מיליון אנשים, אמאלה וואו. זו הייתה פשוט הפגנת אהבת חינם, שזה דבר שאני לא זוכה לראות בכל מקום. המצעד התל אביבי הוא באמת מיוחד (הייתי כבר בעוד מצעדים בחיים שלי, גם בראשלצי וגם בירושלמי למרות שהשנה לא הלכתי לירושלמי כי זה יצא לי על הבגרות בתנך), הוא פשוט המצעד הכי חגיגי שהייתי בו אי פעם והכי מהנה. אני ככ אוהבת את המצעד התל אביבי (מלבד את העובדה שמלא גופים פשוט התחככו זה בזה כולל בשלי וכל הגופים האלה כולל שלי מלאים בזיעה בגלל החום, ושאני אשכנזיה מתה שלמרות כל הקרם הגנה ששמה בכל זאת הצליחה להשרף בכתפיים). ובשישי האחרון היה המצעד הראשלצי שגם הוא היה מדהים למרות שבאו אליו רק ממש מעט אנשים רק כמה מאות… אבל עדיין הרמנו ברמות!! אם אתם הולכים\הלכתם למצעדי גאווה כלשהם אשמח לדעת לאיזה 🙂 

טוב, סיימתי לחפור על חיי.

יאללה לנושא המרכזי של הפוסט, הפרק האדיר! אז בפרק הקודם, איירין גילתה לארזה שהיא בעצם האמא שלה, מה שארזה מסרבת להאמין לו, והיא מספרת גם שהיא הייתה מלכת הדרקונים. ובפרק הזה, אנחנו נגלה את הסוד מאחורי הלידה של ארזה, נגלה למה איירין הייתה מלכת הדרקונים… והשאלות שאני מתה לקבל עליהן תשובה יקבלו תשובה בפרק הקרוב. איירין הייתה כמו אקנולוגיה, ובגלל זה קיבלה את הכינוי מלכת הדרקונים?! מי זה אבא של ארזה, אנחנו נגלה מי הוא? יש לאיירין במקרה קשר לקסם קטילת הדרקונים? קוראים לפרק “זרע הדרקון”, מה זה הזרע הזה בכלל?! זה משהו שצומח בתוך דרקונים? זה קשור לקסם קטילת הדרקונים? אם איירין אמא של ארזה, איך היא התדרדרה עד כדי כך למצב שהיא רוצה להרוג את הבת שלה… ושהיא אחת מהמגנים של זרף?! כי… קשה לי להאמין שאמא של ארזה היא אדם עד כדי כך אכזרי כמו שאיירין מציגה את עצמה. טוב, במקום יותר מדי לחפור… בואו נקבל את כל התשובות לשאלות האלה פשוט מהפרק.

עוד משהו מאודדדדד מאוד חשובב!! אנחנו מחפשים עורכים לשוניים, כדי שנוכל לחזור ולהמשיך לשחרר פרקים מהעונה הראשונה של פיירי. אבל קיים גם תנאי מאוד קריטי לקבלה-ראיתם את כל העונה הראשונה, עד פרק 175 כולל. אחרת זה יספיילר לכם.

פרק 36


וואו, איירין, את נראית ממש רעבה. כמה  זמן לא אכלת אישה?


ויש לנו גם פרק חדש ואדיר של פלסטיק ממוריז~! בגלל שסיימתי את מכסת החפירות שלי כבר על פיירי, לא אחפור לכם על פלסטיק למרות שיש לי מה לחפור על הפרק הזה כי הוא באמת ממש טוב (כמו כל הפרקים באנימה הזו), אז רוצו לראות את הפרק הזה!

פרק 6


מישהי פה ממש מתרגשת ממשהו, אני רואה~


ואחרון חביב… עוד פרק של פיירי טייל! (אי אפשר לכתוב פה משהו עליו כי גם הקודם מתפרסם איתו~)

פרק 37

נאטסו כזה חמוד 😍

עד הפעם הבאה~!

צוות קריספי סאב