צוללים אל ‘מהמחר הרגוע’!

09
אפריל
2021
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

ערב טוב ושבת שלום לכולם ♥

היום אנחנו מתחילים (מחדש) והפעם באופן סופי את פרויקט ‘מהמחר הרגוע’!

אז קצת מהרקע שלי עם הפרויקט הזה חחח

אני צפיתי באנימה הזאת אי שם ביולי 2016, כן כן, לפני כמעט חמש שנים, לאחר שאחי המליץ לי עליה וראינו אותה ביחד. מפה זה לא לקח הרבה זמן עד שהתאהבתי באנימה הזאת. הדמויות, הארט, האנימציה, העלילה, הזרימה (תרתי משמע), המקוריות, ההתפתחויות, האירועים ובעצם פשוט הכל, היה במקום מבחינתי. הכל היה נכון. אפילו לפני שסיימתי אותה, ישר החלטתי שזו אנימה שאני רוצה לתרגם ולהביא לצופים באתר, כדי שעוד אנשים יוכלו ליהנות ממנה, ובמיוחד כשאין לה עוד תרגום עברי באינטרנט (לפחות עד כמה שאני יודע).

האנימה נכנסה לה למתוכננים ועברו להן שנתיים – יולי 2018. אני בדיוק התחלתי קורס פסיכומטרי והייתי בשיא של עומס, ודווקא אז, משום מה, החלטתי שזה הזמן להתחיל את הפרויקט ושהוא ישב יותר מדי זמן במתוכננים. עבדתי על הפרק הראשון יחד עם עוד חברי צוות, עמלנו קשה והגענו להוצאה.

מיד לאחר פרסום הפרק הראשון (אתם מוזמנים להיזכר בפוסט פה), מישהו מאיגוד קבוצות הפאנסאב הישראליות שאל אותי אם אני מוכן שיעשו לי ביקורת על הפרק הראשון, וכמובן שהסכמתי. בואו נגיד שהביקורת הייתה… מראה מול הפרצוף בשבילי. אפשר להגיד ששם הייתה התפנית שלי בתור פאנסאבר, ואני חושב שמשם והלאה יכולתי לקרוא לעצמי פאנסאבר אמיתי ולא שיטסאבר. בזכות הביקורת החלטתי לקחת הפסקה מפאנסאב (ראו פוסט פה) בזמן שאני מתכונן לפסיכומטרי, כי כל דבר בעיתו, ובנוסף לבטל זמנית את הפרויקט (שנקרא דאז ‘הפוגה בים’) ולמחוק את הפרק הראשון. בזמן ההפסקה ובעצם עד היום, החלטתי לקחת את עצמי בידיים ולהתעמק הרבה יותר בפאנסאב – ללמוד להכין אפקטים של קריוקי בעצמי, ללמוד לעומק יותר על טייפסטינג בין אם זה באגיסאב ובין אם זה בתוכנות אחרות, ללמוד לתזמן בעצמי פרקים (אחת ההחלטות הכי טובות שעשיתי בתחום הפאנסאב) ובעצם לעשות הכל כדי שיום אחד, כשארגיש מוכן, אוכל לחזור ולתת לאנימה הזאת מה שמגיע לה. אז נכון, אני עדיין לא הכי מקוצען שיש, ונכון, אני בטוח שההוצאה הזאת רחוק מלהיות מושלמת, אבל אני כן יכול להגיד בלב שלם שהשתפרתי ושעכשיו אני יכול להעניק לאנימה הזאת את האהבה שמגיעה לה, אפילו אם לקחו כמעט שלוש שנים כדי להגיע לזה.

ובהזדמנות זו אני רוצה להודות ללילו, לליה, לשלמה ולהמון פאנסאברים ששמם לא עולה לראש שלי כרגע שלמדתי מהמדריכים שלהם והם עזרו לי להשתפר המון בתור פאנסאבר, תודה רבה ♥

אז כן, יש כאלה שיגידו שאני מגזים, ויש כאלה שיגידו שאני סתם רגשן, אבל אני פשוט לא יודע להסביר, האנימה הזאת תפסה לי מקום כל כך גדול בלב ולא יכולתי פשוט להמשיך לעבוד עליה בידיעה שאני מרגיש לא מוכן לזה.

בקיצור, אחרי כמעט חמש שנים שהאנימה ישבה במתוכננים ושכמעט עברו שלוש שנים מאז הניסיון הראשון להוציא אותה, אני יכול להגיד שהיא עברה איתנו הרבה עיצובי אתר, הרבה חברי צוות שהצטרפו למשפחה ופרשו ממנה, הרבה תגובות של “מתי תוציאו את זה?” והרבה מאוד הכנות שלי ללעבוד עליה. וכן, יש סיכוי שאפילו לא תרגישו כל כך את ההבדל ושלא תבינו על מה אני מדבר, אבל העיקר בשבילי הוא שאני נהנה מהעשייה ומהידיעה שאני נותן לאנימה הזאת הכל D:

פיו, זה היה פוסט מאוד ארוך, אני אשמח מאוד אם מישהו באמת יקרא את זה אבל גם לפרוק את זה זה משהו חחח

לסיכום, אני מקווה שאתם מוכנים, כי אנחנו עומדים לצלול למעמקי הים ולהגיע לעיר ‘שיושישיו’! מקווה שכולכם תאהבו את האנימה הזאת כמוני ואפילו יותר D:

פרק ראשון

תכירו את היקארי ומאנאקה! הם הולכים להיות השיפ האהוב עליכם בחצי השנה הקרובה~

נתראה בשבוע הבא,

צוות קריספי סאב~!