קריספי סאב חוגגת שלוש! (יש פה גם פרק של בליץ׳)

09
מאי
2019
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

היום, לפני שלוש שנים, הפכנו באופן רשמי לקריספי סאב מפיירי טייל ישראל. אני עוד זוכר את התקופה שהייתה לפני זה, כשפיירי טייל יצאה לפגרה שנייה ולא ידענו מה לעשות עם עצמנו. מישהו הציע שנתרגם עוד אנימות והרעיון התקבל. אחרי זה, התווכחנו כמה ימים על איזה שם לבחור לאתר החדש, שהרי לא יכול להיקרות פיירי טייל ישראל אם הוא מתרגם שוקוגקי נו סומה לדוגמה. בסופו של דבר, ליאור, שהייתה מעצבת ומנקה ומדביקה באתר שלנו, הציעה את השם ״קריספי סאב״. אני גם זוכר שכל הזמן הזה אמרנו לכם שאנחנו מארגנים משהו גדול ולא הסכמנו גם לגלות מה ><

 

תראו אותנו היום, אחרי שלוש שנים והמון המון הוצאות.

כבר יותר מחצי עונה של פיירי טייל מאחורינו, אנחנו בעיצומם של זיכרונות מפלסטיק ובליץ׳ ועוד המון פרויקטים שווים ומעולים יגיעו בהמשך.

 

אני רוצה להודות מאוד לכם, הצופים, שנותנים לי הרבה מאוד מוטיבציה לעשות את מה שאני עושה (וגם לצוות כמובן) ומראים לנו שאנשים באמת מעריכים את מה שאנחנו עושים. אני מצטער בשם כל הצוות על עוולות שנגרמו או אכזבות שגרמנו לכם, זה לא היה בכוונה! אנחנו אוהבים אתכם ומקווים שתמשיכו להיכנס לאתר שלנו גם בשנים הבאות!

 

עוד תודה גדולה מאוד הולכת לצוות היקר שהופך את העשייה להרבה יותר משמעותית וכיפית. לעבוד יחד על פרקים, לדון על הדברים הקטנים שמשפרים את האיכות של הפרקים ועל העשייה המשותפת אלה פשוט דברים מדהימים בעיניי. רובנו לא מכירים באופן אישי אלא רק מצ׳טים, אבל נוצר בינינו קשר וחיבור מיוחד במינו ואני מקווה שהוא יישאר לעוד הרבה הרבה זמן! אוהב אתכם, צוות, אתם כמו משפחה שנייה בשבילי, ומקווה שרק נגדל ונתחזק!

 

עכשיו נעבור לברכות מהצוות –

משי:

אז אתחיל בוידוי קטן *אני לא מת על פיירי טייל*- כן, שמעתם נכון, אני לא מת על פיירי טייל. אבל זה הצליח להעביר לי את הזמן בצורה נחמדה בזמנים קצת קשים אז החלטתי לנקוט בצעדים ולהצטרף למלאכה בקריספי סאב כעורך לשוני ואולי גם כטייפסטר בעתיד (הפרקים העדכניים אגב לא רעים בכלל :)), זכיתי להכיר את עידו, ואדים, אליה ושירילי המדהימים (כי את יוני כבר הכרתי לפני והשאר פחות חיים סו…), צוות חם ומלא בהומור וכיף שעושים את המלאכה הנאה גמורה אפילו יותר! לאחר זמן מה גם לין הצטרפה בעקבותיי ומפה לשם אנו עובדים על פלסטיק ביחד~ אז אני מאחל לנו התקדמות והשתפרות במלאכה ועוד שנים של עשיה וכיף (למרות הדיונים הלא מעטים שלי על תרגום ועריכה עם עידו) וכמובן שהקריספיות של הצוות תשמר לאורך זמן 😉 מזל טוב קריספי סאב!
נ.ב אני סבור כי התגעגעתם לעריכה שלי בפיירי אז רוצו לראות את פרק 30! על פלסטיק אנו עובדים במרץ ופרק 4 יעלה כבר מחר ^^
נ.ב2 אחלו לי וללין טיסה נעימה ליפן 😉

משירילי:

אהלןן
וואו, אז היום יש שני ימי הולדת. גם למדינה שלנו, וגם לקריספי! אכן מכובד, מה עשיתם בעצמאות? אני עשיתי מסיבת בית אצל חברה, כי היה נמאס לי מללכת להופעות.
טוב, לנושא.
אז, יש לקריספי יומולדת. וואו! אני עוד זוכרת את מתי שהפכנו מפיירי טייל ישראל לקריספי סאב, ואת זה שהצוות התחבטנו על שם לפאנסאב, ובסוף בחרנו בקריספי. פאק, אני מרגישה זקנה. אח, בימים ההם… סתם זה לא כזה מזמן.
אני מאחלת לפאנסאב שלנו שימשיך לפעול עוד מספיק שנים, ולכם אני מאחלת שתמשיכו לצפות ולהנות מאיתנו כי אני אוהבת את כולכם ולצוות אני מאחלת שנצליח להמשיך להנות ממה שאנחנו עושים, כי תכלס זה מה שהכי חשוב, שנהנה מזה 🙂 ושנמשיך להיות משפחה כזו גדולה.
טוב, חפרתי מלא, לא נורא. מזל טוב לקריספי סאב!!

מאליה:

מזל טוב!

אחרי הברכות, נעבור לחלק האמנותי, הלוא פרק חדש של בליץ׳ 😛 לחצו כאן

נראה שגם הם רוצים לאחל לקריספי מזל טוב, תודה לכם! 🙂


ועוד תמונה כי אני ממש רוצה

הישארו איתנו לעוד שנה מלאה בפרויקטים מגניבים ולעוד המון שנים של כיף,

צוות קריספי סאב!