רייב מאסטר פרקים 23+24!

12
דצמבר
2016
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

היי אנשיםםם ~! גאד . עבר שבוע מאז 4 הפרקים האדירים האלה ?! טוב אמ אני צריכה להכין את עצמי להתפנגרלות נוספתתת ;;;;;;;;;;;; גיכןכיגקליעכגקיעכהגחיהכיעחהכ גכהליחעכגעחיהעגכחיעהיחכעהיכחעיחהגכ גהלכיעהגעחכיעחיהגכעיחהגכעיחכהגעיחכגהעי הכגלחיהכגליכליהחכגהעיעיכהעיכה כהגליעכהגליעכגהיעהעילכגגהלכיע כגהליחהכגילעכגהעיליעכהליעלהכיעלהכג ליגכעהלגכעעיגכלעליגכהעיחכהגיעלכגהע הכגחלךכגליעכגעהייעכהגיעהחכגעיחכהג גיכהעלנכהחיכגיחהגכיעחהכהעיכגעהכיגיעחהכ הלכיחעהיכגעיחלכהגיעכחלהיעהכגיעהכחהיכגחהכיגח לכהיעגילחכהעגעיהכגיעהכעיהעיחהכגעיחהגעחיכ . זהו … אמרתי כל מה שהיה לי להגיד . 🙂 עכשיו אני מסופקת .
הו שיט . כבר הגענו לסופו של ארק המיסתורין של אלי ?! מתי הספקנו ?! אוף לא בא לי . איך כבר הגענו ? שמישהו ינחם אותי ? בבקשה ? תודה ? תודה ! 🙁
הצילוווווווווווווווווו 🙁
אני הולכת לצרוח פה מרוב התפנגרלות מפרקים 23 ו – 24 !!!
כיכחלעכעיגחעכיגיעחגכגכיחעיעחכעחי גחכעחיכגעיכגיעחכגיחעכגקיחעכגיעח גכחיעכגיחעגכעיחכגעיחכגעיחכגיחעיעחכג גכחיעכגיעחכעחיכגעחיכגעיחכגעחיגכ !!!!
טוב טוב אסביר לכם מה אתם צועקים עליי 😐 אסביר לכם ממה אני מתפנגרלת אז בלי לצעוקקק 😐
אחרי שבפרקים הקודמים זיג החליט להרוג את נערה מספר 3173, כלומר את אלי, בגלל שהיא מחזיקה באטריון… אז כשהיא כבר קרובה למותה, הארו מגיע למקום שבו שניהם נמצאים והתחיל להלחם בזיג למען אלי. בסוף פרק 22 זיג השתמש על הארו בלחש קטלני שנקרא ‘אלטאריס’. אבל… מה זה ‘אלטאריס’ בכלל?! האם הארו ואלי יהיו בסדר? האם הם ישרדו את ההתקלות שלהם בזיג? האם ריינה תפעל מתי שהוא לגבי זיג? האם מוזיקה יצליח להציל את הארו ואלי? האם אטריון ישוחרר? כל זאת ועוד… תגלו בפרקים האלה~!
וחשבתם שיהיה פוסט של רייב שאכניס בו תמונה עם פלו שאליה לא תחפור לכם בו? 😐 תחשבו שוב.
אז הנה לכם~:
היי היי היי אנשים מה קורה? איך עבר השבוע? מקווה שעבר טוב 🙂 רק הודעה קטנטנה: בפרק 26 אנחנו עוברים לפתיח וסיומת חדשים! ובפרק 27 אנחנו מתחילים את ארק הטירה של דין, הולך להיות ארק מעניין ומסתורי וגם הרבה פלאשבקים. תהנו מהפרקים ונתראה בקרוב. 🙂 אה ואל תדאגו, הקרב עוד ימשיך! אני ונסיך היהודים נחזור שוב לכתוב לכם פוסטים עם מנת משכל של חרגול מטוגן בשמן עמוק. אתם יכולים לצפות לזה! 🙂
תגובתי על החפירה שלה…:
לכי לי מהפוסט, אליה. לכי! אתם לא תעשו שום פוסטים ושום חרגולים בשמן עמוק. אתם תגעילו לנו את הגולשים 🙁 ואותי . לכו מכאן!!! דרך אגב… מהיום והלאה אני לא יודעת מי אלה אליה ויהונתן … 🙂 למרות שאפגש איתם בקרוב אבל וול


את פרק 23 תרגמה אני (חה! לך יהונתן גנבתי לך פרק 🙂 ), ערכה לשונית אליה וקודד והעלה עידו 🙂
sieghartep23

זיג הולך לשכנע את אליה להכין לי אוכל ולא חרגול מטוגן בשמן עמוק או כל שיט שכזה … כי אחרת כל העולם ייהרס והיא תמות ואטריון ישוחרר.

את פרק 24 תרגמה אני שוב ~ וערכה לשונית אליה וקודד והעלה עידו 🙂
haliplueep24

אלי מרוצה מזה שאני תרגמתי תפרק יאי ~ וגם היא מתפנגרלת כמוני מהארק הזה ;;; והארו לא מבין על מה היא בכלל מתפנגרלת . הארו אולי תהיה חכם יותר ?

נפגש ביום רביעי עם צ’אפטר של פיירי שהתגובה שלי עליו היא : גיחכלגעיגליכעגכעי ~!
צוות קריספי סאב ~