שוקוגקי נו סומה – ארקים

שם הארק: הקדמהsoma_arrives_at_totuski

תקציר: ארק ההקדמה מתרכז בהיכרות עם הדמויות המרכזיות ומראה את תחילת דרכו של יוקיהירה סומה בתיכון המוביל בעולם לקולינריה, טוטסקי.

צ’אפטרים: 1-13.

פרקים: 1-7.

 

 

 

 


שם הארק: מחנה האימוניםpolar_star_heading_to_camp_anime

תקציר: הגיע הקיץ בטוטסקי ואיתו האירוע הגדול הראשון של מחזור צ”ב – מחנה האימונים, או בשם שנתנו לו התלמידים, “מחנה הגיהנום”. תלמידי טוטסקי נוסעים לטוטסקי ריזורט, שם הם יפגשו בוגרים רבים של טוטסקי משנים קודמות, שישמשו כבוחנים שלהם, והם לא הולכים לעשות לתלמידי שכבת י’ חיים קלים…

צ’אפטרים: 14-34.

פרקים: 8-16.


שם הארק: מלחמת הקאראגהhorriblesubs-shokugeki-no-soma-18-1080p_001_863

תקציר: תלמידי טוטסקי יצאו לחופשת הקיץ. סומה מחליט לנצל את החופשה שיש לו כדי לאוור קצת את יוקיהירה. יושב הראש של שדרת הקניות שבה נמצאת יוקיהירה מספר לסומה על הפתיחה המחודשת של התחנה ומזנון הקאראגה שגנב לשדרה שלהם את כל הלקוחות, ובעקבות כך כל החנויות בשדרה על סף פשיטת רגל. סומה לוקח על עצמו את המשימה להשיב את הלקוחות אל השדרה שלהם, אולם איך בדיוק יעשה זאת?

צ’אפטרים: 35-38.

פרקים: 17-18.


שם הארק: טורניר הסתיוhorriblesubs-shokugeki-no-soma-s2-01-1080p_001_33989

תקציר: לכבוד בוא הסתיו נערך טורניר הסתיו. טורניר הסתיו הוא האירוע המרכזי השני של תלמידי כיתה י’, והוא בעצם טורניר בשיטת הנוקאאוט. 60 התלמידים שנבחרו להשתתף במוקדמות וביניהם מתגוררי מעונות כוכב הקוטב נלחמים על מקומם בטורניר הראשי.

צ’אפטרים: 39-104.

פרקים: 19-24, 1-10.


שם הארק: סטאז’יםsoma_and_hisako_arrive_at_western_cuisine_mitamura

תקציר: מיד לאחר טורניר הסתיו התלמידים נשלחים אל מחוץ לאקדמיה לעשות סטאז’ים; או בעברית, התמחויות. אך זה לא נגמר שם – על מנת לעבור כל התמחות על התלמידים לחולל שינוי משמעותי במקום בו הם עושים את ההתמחות שלהם.

צ’אפטרים: 105-116.

פרקים: 11-13.

 


שם הארק: פסטיבל הירח

תקציר: מיד לאחר הסטאז’ים והמצפה עלי השכלת, סומה מכריז תחרות על טורנרי קוגה, בעל הכיסא השמיני בעשיריית העילית, במהלך פסטיבל הסתיו. המנצח בתחרות הוא זה שהבופה שלו ירוויח יותר כסף בזמן הפסטיבל. אם סומה ינצח טורנרי יהיה מוכרח להסכים להתחרות נגדו בשוקוגקי.

צ’אפטרים: 117-134.

פרקים: 1-?