שוקוגקי נו סומה – הסוף!

30
נובמבר
2020
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

הנה אנחנו כאן, שנה, חודשיים ויום לאחר סיום פרויקט שהוא אחד מהמשמעותיים ביותר בקריספי סאב, ‘פיירי טייל 3’.

היום, אנחנו כאן כדי לסכם את ‘שוקוגקי נו סומה’, ולא רק את העונה החמישית, אלא את הסדרה כולה.

אבל לפני שאני אדבר, אתן לכמה חברי צוות שעבדו על האנימה הזאת לשאת כמה מילים:

אליה

אוקיי נשנשים!
בשעה טובה, מוצלחת ועצובה אנחנו נפרדים מפרויקט ותיק שליווה את קריספי מהרגע שהוא נהפך לפאנסאב רחב אנימה.
אמנם הגענו למסיבת הסיום 3 חודשים מאוחר יותר… אבל מי סופר
בכל מקרה, האנימה סיפרה לנו הרבה מקרי צחוק, שמחה, אוכל מגרה שבא לך לשלוף מהמסך ושאלה של “למה אני עדיין שורף חביתות בעוד שתלמידי תיכון מבשלים מנות ברמה של שף במסעדת מישלן”
סומה, ארינה ושאר הדמויות נכנסו עמוק לליבנו וכנראה מי שעדיין יש לו וואיפו/הסבאנדו משם, יישאר עוד הרבה זמן. (רינדו בסט גירל)

ובזה אנחנו נפרדים
סיונרה, שוקוגקי נו סומה 🙁

אור

אז לא לקחתי חלק גדול בפרויקט בצורה מעשית, אבל הפרויקט הזה לקח חלק גדול ממני, בזכות הפרויקט הזה התחלתי להיות פאנסאבר, למצוא תשוקה חדשה כלפי תרגום ובכללי הקהילה, זו הייתה חוויה לתרגם כמה פרקים של הפרויקט הזה ואני גאה בהם מאוד, תודה רבה לקריספי סאב שנתנו לי את ההזדמנות הזאת ולעידו במיוחד 😁

שוקוגקי נו סומה זו אנימה שנכנסה לי ללב ממש מהפרק הראשון. אני זוכר שואדים (אחד מהעורכים הלשוניים העיקריים של הפרויקט כולו) היה זה שהמליץ לי לצפות בה וזו הייתה אחת ההחלטות הכי נכונות שעשיתי.

לימים, שוקוגקי הפכה להיות האנימה הראשונה של ‘קריספי סאב’, בעוד שפיירי טייל הייתה האנימה ש”השאלנו” מהיותנו פיירי טייל ישראל, וזו אחת הסיבות ששוקוגקי היא פרויקט משמעותי מאוד בשבילי ובשביל האתר.

המון ידיים עברו על הפרויקט הזה – מההקמה המחודשת של האתר, ועד לעד ליום הזה.

היו המון עליות ומורדות – בין אם זה בעונות חדשות שיצאו והביאו איתן הייפ, ובין אם זה בעונה השנייה שהתעכנו איתה המון חחחח (13 פרקים שלקח משהו כמו שנה לשחרר), ובין אם זה בחצי השני של העונה השלישית שבו היינו הדוקים וצמודים לקצב השידור המקורי (אפילו שהייתי בתקופת בגרויות באותו הזמן).

לסיכום, שוקוגקי זו אנימה מדהימה, שכל מי שלא צפה בה פשוט הפסיד, והיא לעולם תהיה בלב שלי אפילו שהזמן לא עשה לה הכי טוב. בצעד מלא בעצב שמהול בשמחה, שוקוגקי עוברת לקטגוריית ה”מושלמים”. ותמיד תזכרו – ארינה היא הWAIFU הכי טובה שיש! 🥰

פרק 12 | פרק 13

זו הייתה התגובה שלי מהסוף, מקווה ששלכם תהיה אחרת D;

נתראה בפרויקט הבא,

צוות קריספי סאב~!