שוקוגקי נו סומה עונה 3 פרק 22!!!!

19
יוני
2018
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

היוססססס חבריםםם
מה קורההה?
מלא זמן לא כתבתי פוסט, ובמלא זמן הזה קרה לי מלא ובאלי לשתף אתכם קצת לגבי מה שעבר עליי.
אז וול ממה נתחיל ממה נתחיל… היו לי הרבה בגרויות (ונשארה לי עוד אחת ביום חמישי ומועד ב’ באנגלית ואספר לכם למה אחרי הסוגריים.) אז הייתה לי בגרות באנגלית בין היתר, והבגרות הזאת הייתה אנסין וליסנינג של מודול E, הזאת על השוקולד הורוד למי שעשה. אם לא הייתי עושה את השטות שעשיתי אז אני יכולה לקבל אפילו מאה, אבל… שעמם לי נורא לחכות לליסנינג, אז נכון יש ברקוד בלמעלה של כל עמוד במחברת בחינה? אז צבעתי שם את החלקים הלבנים, כן לא חכם במיוחד עכשיו צריך מועד ב.

קלטתי שחופש גדול אחרון מתחיל לו היום ואני הלם כי אגלה לכם סוד אני לא באמת בת 17 עוד מעט רק בגיל אני ככה אבל אני למעשה בת 3, אוקיי?

קלטתי ששנה הבאה יב, ומלבד כל הלימודים והדברים של הצבא גם אתחיל להתכונן לשנת שירות ואתחיל תהליך עם הגרעין שיהיה לי (אני מתכננת לעשות בתנועת תרבות שזו תנועה של אמנויות), ואני לא לגמרי בטוחה לגבי זה כרגע, וגיליתי גם שהתחלת התהליך הזה תהיה במשהו שיש בדר”כ בחופש הגדול, אבל זה נדחה לסוכות וזה כמעט שבוע (מחנה), וזה מתחיל ביום שאייקון מתחיל וזה אומר מבחינתי שני דברים: לא אגיע לאייקון ושלא אהיה כל היומולדת שלי בבית שזה וואט זה ככ הזוי.

הייתי במסיבת סיום של חברות שלי משכבה מעליי בבצפר בשבוע שעבר, וזה נתן לי מלא מוטיבציה להופיע במסיבת סיום שלי תהיה בעוד שנה ולרצות כבר לסיים יב רק בשביל זה.

סיימתי היום יא!!! אני בהלם. ככ פחדתי מהשנה הזאת, ועדיין היא עברה ככ מהר! ואפילו… בהצטיינות, ומעולם לא קיבלתי הצטיינות! זה ככ הלם בשבילי. טוב יאללההה לשמיניזםםםם!!

יש לי צו ראשון ביום ראשון, מה בכלל… אני לא לחוצה בכלל מזה. וידעתם שיש בעיר שלי מצעד גאווה? אני ככ מאושרת.

אלוהים, כמה הילדה הזאת חופרת? אם היא כל כך חופרת אז שתחפור כבר על משהו מעניין, כמו על הפרק.

אז יאללה בואו נעבור לנושא המרכזי של הפוסט, ה פ ר ק!!! אז אחרי שסאיבה וארינה החליטו לאתגר את אזאמי בשוקוגקי קבוצתי, ושמענו על העבר של סאיבה וג’ין ואזאמי בטוטסקי ביחד, אנחנו מגיעים אל השוקוגקי הקבוצתי!! מה מצפה לנו בשוקוגקי הקבוצתי?! מי יהיה נגד מי?! האם הקבוצה של ארינה וסומה תצליח לנצח את הקבוצה של הסנטרל?! כל זאת ועוד… בפרק הקרוב! אגב, איני יודעת אם אתם יודעים, אבל… העונה של שנס תגיע לסיומה בשבוע הבא, ב 25.6. אכן עצוב, אבל זה הולך להיות אדיר!!!
טוב יאללה חפרתי מספיק, יאללה לפרק.


הפרק!!


למה אתה שמח? העונה עוד מעט נגמרת…

עד הפעם הבאההה ותהנו בחופש הגדול~!!!
צוות קריספי סאב