שוקוגקי נו סומה 2 פרק 8: קרב התיבול! + יום הולדת לליאור ~!

24
דצמבר
2016
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

שלום לכם אנשים ~!
רגע … למה שירילי מפרסמת לנו גם את שנ”ס עכשיו ?! לא נמאס לה לפרסם ?!
וול … זה היה אמור להיות פוסט של עידו , אבל … זה גם פוסט יום הולדת לאחת מחברות הצוות , אז ~ הפוסט יומולדת היחיד שלא אפרסם זה ליומולדת שלי XD
ובנוסף … יש לנו היום שני ערבי חג !
ערב חג החנוכה וערב חג המולד (או איך שהוא יותר ידוע – בתור הקריסמס ~)
אז אמ איזה תכניות יש לכם לחנוכה ? אני לצערי לא אגיע בחמישי לא לכנס ולא לנשף פאנדומים , אבל כדאי לכם מאוד ללכת לזה ~ אני לא אגיע כי יש לי בדיוק טיול שמתחיל בחמישי , אז אני לא אוכל להגיע … יש לכם עוד תכניות מלבד הכנס\הנשף בחמישי?
ומעניין אותי ~ איזה חג אתם חוגגים? את הקריסמס או את חנוכה או את שניהם? אני רק את חנוכה כי אסור אצלי בבית לחגוג קריסמס משום מה ^^” טוב נו לא נורא.
אז אממ … חג חנוכה שמח ! חג מולד שמח !
טוב אמ … אתם בטח שואלים את עצמכם … למי לעזאזל יש יומולדת ?! מי זו ליאור ?! אז ליאור היא נערה בת – טוב מה אני מציגה ככה לא את זה רציתם לדעת XD היא המעצבת של האתר שלנו ~ אז מגיע לה קצת הרבה כפיים , לא ~?
טוב יאללה לברכות 🙂
מאליה:
אז ליאור… גדלת בשנה ווהו 🙂 אני מאחלת לך אושר עושר בריאות הצלחה בלימודים ושתשארי מי שאת ואני מקווה שייצא לנו לדבר יותר 🙂 ממני, אליה. 🙂
מיהונתן:
מזל טוב
מחן:
ליאור אולי אנחנו לא מכירות אבל לא משנה…
מזל טוב עד 120 שתמשיכי בעבודתך הנפלאה ואני מקווה שיצא לנו להכיר אין לי ממש מה לרשום או לאחל מכיוון שאנחנו לא מכירות, מצטערת….
בהמון קסם ונצנצים,
חן.
מעידו:
מזל טוב ליאור! אני מאחל לך את כל הטוב שבעולם! היה לי קצת חבל שנעלמת לנו בזמן האחרון, אבל הנה חזרת ואיתך החזרת את הקבוצה (בסקייפ) לחיים! בקיצור, מזל טוב, המון אושר ובריאות~!
משירילי המדהימה (אחמ אחמ זו אני זו אני):
אזז ליאוררר ~ הזדקנת בעוד שנה יאיי ~ אז וול כבר הספקתי לשכוח מי את בזמן שנעלמת , אבל זה היה לי קצת עצוב לשכוח מי את ואני ממש שמחה שחזרת אלינו מהמתים לפני כמה ימים 🙂 (אנשים ליאור הייתה מתה למשך שנה היא חזרה מהמתיםםם וואווו זה מדהיםםם) ~ בקיצר נורא התגעגעתי להתפנגרלויות שלך ~ (אוווווו באקוגווווווו <3 ) בואי נתפנגרל יחדיו על דברים 😀 גיכעהלרכיגליג גהיגיעהכיגהע גיחכהעהגכיעג יעהכגיגהיעגהכ החלכיעכחיעהג כעיהגגעיחגהחעי כלקיחעהקיעחלכה אה .. שכחתי … זו אמורה להיות ברכת יום הולדת … ולא סתם חפירה .
אזזז הנה ברכת יום הולדת : עד 3792848278448737847823784842873782478234 שנים של אושר, עושר, התפנגרלות, כושר, התפנגרלות, בריאות, בוקו נו הירו, יושר, התפנגרלות וכל מה שטוב בחיים 🙂 שאול מייט ילמד אותך איך לפתח את הקווירק של ההתפנגרלות ~ טוב אמרתי יותר מדי פעמים התפנגרלות בברכה הזו XD
הקיצר מזל טוב ליאוררר 😀
טוב עכשיו לנושא המרכזי של הפוסט … שנ”ס ~!
אוכל .
אז בפרקים הקודמים של שוקוגקי נו סומה: המנה השנייה~!:
בחצי הגמר, לאחר השוקוגקי של סומה נגד הסטוקר, ששמו הוא סובארו, סומה היה האחד שניצח. ובדו קרב שהתנהל בחצי הגמר בין קורוקיבה ריו להאיאמה אקירה… הדו קרב הסתכם בתיקו! כך שמי שעלו לגמר טורניר הסתיו… הם קורוקיבה והאיאמה וסומה. האם יש לסומה איזה שהוא סיכוי נגד האיאמה, האחד ששולט בניחוחות… ומול קורוקיבה האימתני?! כל זאת ועוד נגלה… בפרקים הקרובים!

somito
וואו ניקומי XD הוא לא באמת רוצה לצאת איתך יו נואו ~

נפגש בעוד יומיים עם טריפל רייב ~!
צוות קריספי סאב 🙂