שוקוגקי נו סומה 5 פרק 3!

07
אוגוסט
2020
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

אהלן לכולם ושבת שלום!

כאן עידו, כותב לכם מהבסיס, מחבר את הפוסט בין עבודה לעבודה.

אז כן, לאחר שסגרתי 18 ימים בצבא הצלחתי לעקוץ יציאה לסופ״ש והבטחתי לעצמי שאצליח להוציא לכם את ארבעת הפרקים שכתובים בלוח ההוצאות. אבל, אבל גדול מאוד, היום, ב-11 בבוקר, בעודי עובד על הפרק שיוצא ממש כאן, בפוסט הזה, מתקשר אליי המפקד שלי. הוא התקשר להגיד שמקפיצים אותי חזרה לבסיס כי צריך אנשים. מאותו רגע עשיתי כל מה שיכולתי כדי להספיק להגיע לבסיס הכי מהר, אבל גם לפחות לשחרר לכם פרק אחד, את האחד שאני חושב שהכי הרבה מחכים לו. השאר עוד ייצאו, אל תדאגו! זה רק עניין של זמן עד שאחזור הביתה ואתפנה לעבוד עליהם. רציתי לעדכן שהסרט ״מאקיה״ כבר נמצא בשלב הטייפסטינג ולאחר מכן יעבור לשלבים הסופיים שלו. אם אזכה למעט זמן בבית, הוא ישתחרר עד סוף החודש!!

בנוגע ללוח ההוצאות — אני אעדכן אותו ממש ברגעים אלה בהתאם למצב הנוכחי.

אני שמח שלפחות הצלחתי להוציא לכם פרק אחד אחרי המון זמן כבר שלא יצא פה פרק, אבל אל תחשבו שפרשנו, זה ממש לא נכון! אנחנו פה כדי להישאר 3:

הפרק של היום מתחיל בתחרות בישול מאוד מאוד מהירה ומיד לאחריו יש המון אינפורמציה מעניינת. הקצב עדיין מרגיש לי מואץ מאוד, עוד מאז העונה הרביעית, וחבל לי שזה ככה. אבל עדיין אפשר ליהנות מזה. בנוסף, באמצע הפרק ככה, שמו את מנגינה שמבוססת על הפתיח הראשון וזה היה ממש נחמד ^^

ללא חפירות נוספות, אל הפרק~!

פרק 3

ארינה במוד ספורטיבי 🥰

עד לפעם הבאה,

צוות קריספי סאב ❤️