שוקוגקי נו סומה 3 פרק 11+מה קורה הלאה

11
מרץ
2018
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

רק עוד פרק אחד והגענו לחצי של העונה!

כן כן, שמעתם נכון, העונה לא נגמרת כאן. כפי שאמרתי בפוסט הקודם, אם תהיינה בקשות לפרט על מה קורה בדיוק הלאה – והיו, אז אפרט.

אפשר להגיד שבהתחלה תוכננה העונה להיות 24 פרקים רצופים, מה שאומר 24 שבועות של שידור רצוף. שבועיים לפני סוף דצמבר החליטו (לא יודע מה בדיוק) שהעונה תצא לפגרה של שלושה חודשים, מה שלא ממש השפיע עליכם, הצופים באתר, מאחר ואני מפגר בקצב השבועי בעצמי. בכל מקרה, חצי העונה השני של העונה השלישית (זו לא עונה רביעית) יתחיל ב-8/9 באפריל. מה זה אומר? שאנחנו נמשיך לשחרר את מהפרק ה-13 בסמוך לעונה החדשה, ולא באותו יום, קשה לי להאמין שזה יקרה. אני מקווה שנשמור על קצב של עד שבוע לאחר שידור הפרק.

מה יהיה בעונה החדשה?

לפי מה שהבנתי יש עוד טיפה עד שהסנטרל ארק נגמר ואז עוברים לארק בחינות הגמר, שכפי שמשתמע יעסוק במבחנים שעל תלמידי שכבת י’ לעבור כדי לעלות בהצלחה לכיתה י”א. הארק עדיין נמשך במנגה. גם לפי הכרונולוגיה אפשר היה להבין שנגיע לזה במוקדם ובמאוחר, וגם על פי הכרזה. הרי הם התחילו ללמוד באביב, כפי שנהוג ביפן, לאחר מכן עברו את מחנה הגיהנום בקיץ. מי לאחריו התקיים טורניר בחירות הסתיו, ועכשיו כפי שגם אפשר לראות בכרזה, הגיע החורף, שזו העונה היחידה שנותרה, ולכן זה הגיוני שיעברו את את בחינות הגמר.

מקווה שנהניתם משעת הסיפור הקטנה שלי~

אפשר להגיד שזה כל המידע שיש ברשותי עכשיו. אם יש עוד שאלות מוזמנים לשאול בתגובות או בצ’אט(:

עוד בונוס קטן לאלו שקוראים את הפוסט: אנחנו כבר זמן רב עובדים על עיצוב חדש לאתר, וממש עוד מעט אני מקווה שנצליח להוציא אותו לפועל!

מזל טוב למעריצה המושבעת שלנו amit123000123000!!

לחצו כאן לפרק

עוד פעם הסתבכת, סומה?

נתראה בפעם הבאה,

צוות קריספי סאב!