שנה טובה! דאבל אדנס זירו~

06
ספטמבר
2021
מידע אודות Ido4224:
ברוכים הבאים לקריספי סאב!
בעל ומנהל האתר

ערב טוב לכולם ושנה טובה!

היום אני כאן עם שני פרקים חדשים של אדנס זירו, שני פרקים שאיתם נפתח את הארק החדש, סאן ג’ואל, שהוא גם כנראה האחרון שלנו לעונה הזאת.

אז קודם כל אני רוצה לאחל לכל הצופים ולמשפחות שלהם שנה טובה. שיבואו דברים טובים, הרבה הצלחות, הגשמות, אהבה, שפע, אושר והכי חשוב – בריאות.

חדי הזיכרון שבנינו יזכרו שלפני בדיוק שנתיים (לפי העברי), בערב ראש השנה, נפרדנו מפיירי טייל 🙁

להיזכר

בפרק 19 אנחנו נתקלים באדם מוזר מאוד אבל יש לי תחושה שיהיה חשוב בהמשך העלילה (ממה ששמעתי שקורה במנגה). בפרק 20, יש תוכן שלי היה קצת קשה לצפייה. התוכן קשור לבריונות, ובפעם הראשונה שצפיתי בפרק זה תפס אותי ממש לא מוכן וכולי הייתי בצמרמורות. בפעם השנייה שצפיתי בו, במהלך בקרת האיכות לפרק, זה עדיין היה לי קשה לראות את זה אפילו שידעתי שזה מגיע.

מה שאני רוצה להגיד זה שאל תתנו יד לבריונות. זה אחד הדברים הנוראיים ביותר שקיימים, וגם משהו שלא חסר לנו בכלל בחברה הישראלית. אם אתם חלק מבריוניות כלשהי, תפסיקו מיד. המחיר שהאדם שחווה את הבריונות משלם לא שווה שום דבר שאתם מרוויחים מזה. אם אתם רואים בריונות מהצד, אל תעמדו בשקט. תתערבו ואם אתם מרגישים שאתם לא יכולים תערבו גורמים מקצועיים. זה באמת באמת מציל חיים ונפש! ואם אתם חווים בריונות, תשתפו את החברים, ההורים, או את הגורמים המקצועיים. לבקש עזרה זו לא בושה ואתם לא צריכים לעבור את זה לבד!

אז עד לכאן לחפירה של הפעם, אבל זה באמת נושא חשוב אז אני מבקש שתיקחו לתשומת ליבכם.

צפייה מהנה ואשמח לשמוע בתגובות מה אתם חושבים על הפרקים!

פרק 19 | פרק 20

שנה טובה גם מרבקה בקוספליי ^-^

חג שמח,

צוות קריספי סאב!