תאריך החזרה של האנימה של פיירי טייל!!

05
אפריל
2018
מידע אודות Juviii:
"המקום שבו מונחת האדיבות... הוא המקום שבו תמצא את החיוך הכי גדול!!" מעמוד השער של פיירי טייל צ'אפטר 505
מנהלת פרויקטים, מתרגמת ומבקרת איכות

היוסס!! זוכרים שאמרנו שהאנימה של פיירי טייל תחזור לעונה אחרונה ב 2018?!! (וזוכרים אותי??)
למי שלא עושה אעשה תזכורת על הכל, גם אספר לכם מתי בדיוק האנימה חוזרת כי לפני זמן קצר הירו הכריז על מתי בדיוק האנימה חוזרת ואני ממש מאושרת ממתי שהיא חוזרת כי זאת מתנה ליומולדת שלי תהיה אחמ אחמ, וגם אזכיר לכם איפה עצרנו באנימה ואתקצר לכם בקצרה מה צפוי לכם בעונה האחרונה הפאקינג אחרונה של פיירי טייל (בואו נבכה ביחד כשהעונה הזאת תגמר אין יותר פיירי טייל 🙁 )
תוצאת תמונה עבור ‪juvia crying gif‬‏
ואזכיר לכם גם מי אני 🙂 ושימו לב שבמהלך היום יש סיכוי שהפוסט הזה יתעדכן כי ברגע זה יש לי רק את החודש שבו האנימה תחזור.
אז… נתחיללל????
אוקיי!! אז לפני מספר חודשים קיבלנו מהירו את ההכרזה שהאנימה תחזור ב 2018, אבל לא היה ידוע יותר מזה, כך שיכולנו להסיק שזה יקרה בינואר או באפריל או ביולי או באוקטובר… אבל!!! לפני זמן קצר הירו פרסם בטוויטר שלו ש:
“העונה האחרונה של פיירי טייל האנימה תעלה לאוויר החל מסתיו 2018!”

מה שאומר שהעונה האחרונה של פיירי טייל תתחיל באוקטובר 2018!! וזה יהיה מספר ימים לאחר יומולדת 17 שלי. יאס! אקבל מתנה מיפן לכבוד יומולדת 17! אני מאושרתתתת.

טוב… עכשיו אזכיר לכם בקצרה מה קרה בפיירי טייל 2014 ואיפה עצרנוו.
אז בפיירי טייל 2014 היה לנו את המשך ארק משחקי הכשפות, שבו פיירי טייל זכו במקום הראשון במשחקים ואז היה את האקליפס שדרכו הגיעו רוג ולוסי מהעתיד ודרקונים מהעבר ואולטיר השתמשה בקסם שלוקח את כל הזמן של החיים שלה בכדי להזיז את הזמן לאחור והופכת לזקנה, ולאחר הארק הזה יש את כפר השמש שמוביל אותנו לטרטרוס. בטרטרוס שהיא הגילדה האפלה היחידה שנשארה מבין שלושת הגילדה שבברית באלאם אשר מורכבת כולה משדים מספריו של זרף, וונדי מרוויחה את הדרגון פורס שלה ולוסי נאלצת לשבור את המפתח של אקווריוס בכדי לזמן את מלך הרוחות ולהציל את חבריה. לאחר מכן ארזה מחזירה את מינרווה, שהייתה בסייבר ואז הצטרפה לגילדות אפלות וסיימה בטרטרוס, באמצעות סטינג ורוג לצד הטוב. בנתיים גריי נלחם בסילבר, שסילבר הוא אינו אחר מאשר אביו של גריי. סילבר בהתחלה משקר לגריי שהוא דליאורה, וגריי כמעט משתמש בקונכיית קרח, אך לבסוף מביס את אביו בלי שימוש בזה ולאחר חיסולו של סילבר גריי מבין שזה באמת אביו והוא מבין שחיסל את אביו ואז אביו מעניק לו את כוח קטילת שדי הקרח. לאחר מכן כל הדרקונים של קוטלי הדרקונים (איגניל וכו’) יוצאים מגופם של קוטלי הדרקונים ואקנולוגיה מגיע ואיגניל נלחם בו, לבסוף אקנולוגיה מנצח את איגניל ברגע שאיגניל לוקח לו יד. כל הדרקונים מתים לאחר שהם גם הרסו את כל הפייסים שאיימו למחוק את כל הקסם על פני ישגאר, מקארוב והאדס (פרהייט) רצו להשתמש בלומן היסטואר שמתברר לדורנבאלט (שמתברר לו גם שהוא למעשה חבר בפיירי טייל, רק שהוא מחק לעצמו את הזכרונות האלה מסיבה מסוימת) שלומן היסטואר זה בעצם גופה של מאוויס, אך בסוף הם לא השתמשו בזה בשל העובדה שהדרקונים שברו את כל הפייסים. לאחר מכן הדרקונים מתים, ואז בסוף מקארוב מחליט לפרק את הגילדה. ובנתיים, במקום אחר, זרף יושב בתוך מבנה ולידו הספר של אנ”ד, ומתגלה לנו זהותו האמיתית של אנ”ד- אטריאס נאטסו דראגניל. לאחר טרטרוס אנחנו רואים את הסיפור של הקמת פיירי טייל, וניתן לראות שם את התחלת הרומן בין זרף למאוויס גם, וגם מי סייעו למאוויס להקים את פיירי טייל ולמה דווקא במגנוליה. לאחר הסיפור של הקמת פיירי טייל אנחנו חוזרים לעלילה הרגילה ויש לנו בעלילה טיימסקיפ של שנה אז אנחנו במשחקי הכשפות בX792, פיירי טייל לא קיימת כבר ולכן אף גילדה מעניינת גם לא רוצה להשתתף ואנו רואים שלוסי חלק מצוות מגזין המכשף השבועי, ואז ביום האחרון של משחקי הכשפות יש הפרעה לא צפויה בכלל: נאטסו מתפרץ לזירה וממס את כל המקום כולל את הבגדים של כולם (ושל לוסי אוווו חרמן.) וכמובן שלאחר מכן הוא נקרא לארמון לנזיפה אבל סלחו לו על כך כי וול… זה נאטסו. בגלל שנאטסו והאפי יצאו למסע אימונים של שנה, הם לא יודעים שפיירי טייל פורקה והם בהלם כששמעו על כך מלוסי. הם כמובן הולכים לישון אצל לוסי, והם מגלים שלוסי אספה מיקומים של כל חברי הגילדה במהלך השנה הזו, ואז נאטסו מחליט לכתוב באש על הארמון “פיירי טייל” בענק בכדי להכריז על החזרתה של הגילדה ולוקח את לוסי והאפי איתו למסע להחזרת הגילדה, ופה עצרנו.
למי שרוצה תזכורת קטנה בסרטון אז מוזמנים:

וואו. הרבה קרה בפיירי טייל 2014 כשמסתכלים על זה ככה. אבל גם מצפה לנו המוווןןן בעונה האחרונה של פיירי טייל!!
תוצאת תמונה עבור ‪MAVIS EXSITED GIF‬‏

מה הולך לקרות בה לעזאזל?! וול, מלא. נגלה מה חברי הגילדה עשו במהלך השנה הזאת, נראה איך מחזירים את הגילדה, נלמד עוד על הקשר בין נאטסו לזרף, נלמד עוד על הקשר בין מאוויס לזרף, נגלה למה מאוויס בתוך לומן היסטואר (ומה השם האמיתי של לומן היסטואר), נגלה למה מקארוב בעצם פירק את הגילדה, נראה עד כמה חברי הגילדה התחזקו במהלך השנה הזו, יהיו המון קרבות ממש מעניינים וטובים, יהיו התפתחויות מעניינות אצל כמה זוגות, נגלה מה מתחת לתחבושת שעל היד של נאטסו, נלמד קצת על המשפחה של לוסי ונגלה שגם למשפחה שלה יש איך שהוא קשר לזרף, ונלמד איך בכלל קוטלי הדרקונים (נאטסו, גאג’יל, וונדי, סטינג ורוג) הצליחו ללמוד אצל הדרקונים קטילת דרקונים איך הם הגיעו אליהם. ועוד מלא הפתעות מעניינות ומדהימות!!! אמג. אני לא יכולה לחכות!!! וכל זה יתחיל מאוקטובר 2018!!!!

וואו, זה הולך להיות מדהים!!
תוצאת תמונה עבור ‪FAIRY TAIL GIF‬‏

אה אמרתי לכם שאזכיר מי אני למי שלא זוכר אז בקצרה 🙂 אני שירילי, אני פה כבר כמעט שנתיים. הפסקתי להיות פעילה במהלך השנה הזו כי יא ואני גם בתנועת נוער אז אין חיים. אבל היי התגעגעתי אליכם 🙂 יאללה באלי כבר תעונה האחרונה של פיירי!!!!

נפגש בפעם הבאהה 🙂
צוות קריספי סאב!!